Gdzie serwisować samochód?

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
tutaj masz ludzi z Krakowa powinni być w stanie Ci pomoc - to też jest grupa offroadowa o nazwie Spartan Ast mozesz o nich poczytać albo zobaczyć zdjęcia z eventów
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Kiedyś też słyszałem, że panie nie jedź pan do aso, skórę zedrą z pana. Dobrze, że kolesia nie posłuchałem, bo w aso mieli akurat o 30% mniejsze ceny jak on.
 

rPKOKO

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
No widzisz co człowiek to inne doświadczenia. Ja w aso zapłaciłem jak za zboże, a jeszcze musiałem jechać do Euromastera żeby mi zrobili poprawki po aso. Od tego czasu zawsze korzystam z Euromastera, bo mają normalne ceny i fajne promocje, teraz mają darmowy przegląd
 

omisia

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
swoja betę tylko serwisuje w serwisie gdzie ją kupowaliśmy katowickim Bawaria Motors. mam do nich pełne zaufanie, wszystkie części posiadają w dobrych cenach, mechanicy także nie zawiedli ani razu.
 

arew33

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wawa
Absolutnie nie jezdzic do serwisu. Tylko i wylacznie jezdzic do znajomego/kolegi co ma swoj warsztat. Proste - obcy robi jak dla obcego , a znajomy jak dla siebie.
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
arew33, Ty tak na serio, czy sobie żartujesz :)? Oczywiście zrozumiałe jest, że do znajomego który się zna warto udać się z zepsutym samochodem, jednak nie każdy takiego znajomego ma. Ja od zawsze korzystam z usług warsztatów i zawsze wychodzę na tym naprawdę dobrze. Ostatnio z zepsutą turbosprężarką byłem w A.M.Serwis (dla zainteresowanych amserwis.pl) i również wszystko obyło się bez problemów. A co do znajomych mechaników, to w wielu przypadkach nie do końca znają się oni na trudniejszych naprawach. :)
 

JAgussia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja też korzystam z usług warsztatu moim zdaniem najlepsi fachowcy są w Euromaster
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Najlepiej w sprawdzonym miejscu, z fordem jeżdżę do aso, najlepsza obsługa, nie jest drogo i chociaż wiem że nie będą mi wciskać nic na siłę jak to mi się zdarzło w niektórych warsztatach
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Nie muszą wciskać na siłę. Sprzęgło w Aso 2900, w sklepie 1300. Te same sprzęgło :))
Klocki w sklepie 100. W Aso 300.

Ja swoje auto w garażu robię. Nie udaję idioty, umiem czytać, myślę i klucze mam. Rozrząd w 2 godzinki. Sprzęgło w nockę. Zasada jest prosta. Trza mieć mózg i ... co człowiek poskładał to drugi rozłoży i poskłada raz jeszcze. Kompleksowy remont zaieszenia w Audi A6-C7 kombi Aso wyliczyło na 5300zł. Oryginalne tuleje (16 szt.), swożnie, końcówki, łączniki, gumy sta., poduchy amort. = 1762,78zł co do centa + krata browca + nocka i fura jak nowa. Aso?? Aso jest dla małp. Jeszcze z dekada i w Aso będą także "podcierać" :) :)
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]W normalnym warsztacie też można znaleźć fachowca co na dobrych częściach oe delphie pracuje i umie od razu zdiagnozować co jest grane. Czasem trzeba pojeździć i poszukać ale to zależy jaki sie ma budżet.[/SIZE]
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Jedyna opcja to kupić części samemu i stać obok mechaniora i patrzeć jak wymienia.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Nie wiem co ma do tego kasa? Akurat ostatnio robilam serwis w ASO Forda i zapłacilam mniej niż w warsztacie obok mnie. Teraz ceny już tak się nie róznią, a jak mają promocję sezonowe jest dużo taniej. No i wszystko praktycznie możesz umówić od ręki dogodnie dla siebie.
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Ja mam to szczęście że sąsiad obok ma warsztat i mi po znajomości wymienia np klocki w tivoli, poczciwina z niego, nie zdziera ze mnie. Bo w innych warsztatch podobno jak widzą że kobieta sie nie zna to używają używanych części a kasują jak za nowe
 

Viktor

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Gdy będziecie wymieniali części na nowe, to te stare zawsze możecie sprzedać na jakimś skupie. Sam sprzedałem katalizator za pośrednictwem skupujemykatalizatory.pl i nie ukrywam, że wysoka cena takiej części pozytywnie mnie zaskoczyła. ;)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Jeśli masz problem z samochodem, to najlepiej załatw to jak najszybciej, bo każda usterka, nawet najmniejsza, jeśli nie jest naprawiona w odpowiednim czasie, może stać się jeszcze bardziej problematyczna. Dobrym przykładem na to są wgniecenia w karoserii, które mogą stanowić poważny problem, jeśli nie są naprawione od razu. Więcej na ten temat można przeczytać w tym artykule https://poradnikowy.net/wgniecenia-po-gradzie-jak-naprawic/, który pomoże znaleźć sprawdzone i zaufane miejsce, w którym je naprawią.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Teraz jeszcze uruchomili taką nową usługę Ford Video Check, przysyłają Ci nagranie z kontroli pojazdu, możesz je obejrzeć na dowolnym urządzeniu i zdecydować o zakresie prac, które mają być wykonane, zaakceptować kosztorys itp.
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
W Warszawie, a w zasadzie w Markach pod Warszawą, polecam ten serwis automatraszek. Serwisujemy tam auto już dłuższy czas, w tym czasie robiliśmy przeglądy, jedną naprawę, lakierowanie po drobnej stłuczce i zabiegi auto spa. Za każdym razem byliśmy w pełni zadowoleni, bo personel spisuje się tam na medal - mają świetnych fachowców, którzy pracują z zaangażowaniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry