Gdzie robicie zakupy we Wrocławiu?

maciejko25

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej!
Jestem ciekaw gdzie robicie zakupy spożywcze w naszym mieście? Mi ostatnio zdarza się robić je często w POLOmarekt, mają całkiem dobre promocje i świetną ofertę. Ostatnio uruchomili funkcję cashback więc dodatkowy plus.

Co sądzicie o polo i innych tego typu sklepach?
 

mkochan

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Akurat tam nie robię zakupów, ale najczęściej właśnie w jakichś supermarketach.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Duże zakupy to Kaufland. Jest duży wybór świeżych warzyw, owoców i mies. Mniejsze zakupu zwykle Biedronka albo Lidl, bo mam po drodze a i jakościowo i cenowo mają dobre produkty. Z galerii to tylko Magnolia. Chociaż po tym, jak ją rozbudowali podoba mi się troszkę mniej.
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja robię zakupy w Biedronce ;) I np bardzo lubię produkty z Biedronki . Nabiały , owoce morza , ryby itd . I kupuje równiez słodycze . Między innymi sa to ciastka paryskie ( delicje ) Uwielbiam te o smaku malinowym oraz pomarańczowym . I tak jak mam problem by dostac te pomarańczowe , to po ostatnim zakupieniu malinowych , widzę różnice. Galaretka ma taki inny posmak . Jakby sztuczny , Biszkopt suchy . Czy wiem ktos moze skad ta różnica ? bo to tak jakby zmienili recepturę ..
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
JAk mieszkałam to pod nosem miałam społem, gdzie latałam po drobne rzeczy, po większe zakupy latałam kawałek dalej do lidla ;)
Ale często też robiłam zakupy koło pracy w simply.
 

inezkam

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Staram się robić w małych sklepach bo akurat takie obok mam, warzywniak, spożywczy
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Podbijam temat. Ale dodam, że interesują mnie zakupy spożywcze z dostawą do domu. Korzystacie z takiej opcji? Wiem, że sporo sklepów ma możliwość dostawy, ale okienka są zwykle dość odległe. Znalazłam też sklep barbora.pl, dostarczają zakupy 7 dni w tygodniu, nawet w dniu złożenia zamówienia. Ktoś korzystał? Jakie opinie?
 

wwikka

Zbanowany
Dołączył
21 Czerwiec 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
Up! Robił ktoś zakupy online na barbora.pl? Widziałam, że dostarczają nawet tego samego dnia i to także w weekendy.
 

rebelka

Zbanowany
Dołączył
29 Lipiec 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Korzystam z barbory regularnie i bardzo polecam. Mają dobre ceny i dostawa jest zawsze na czas.
 

Jagosia

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak, we Wrocławiu Barbora najlepsza, też korzystamy regularnie robiąc duże zakupy dla całej rodziny. Jest to duża wygoda i ułatwienie, dostawa zawsze o czasie.
 
Do góry