Gdzie przeżyłeś / łaś swój 1-wszy raz ?

Nolife

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
Pierwszy raz miałem na imprezie, ona była już doświadczona. Ogólnie dałem plamę, bo byłem bardzo zdenerwowany i drętwy i jeszcze spuściłem się kumplowi na poduszkę. Na drugi dzień ona do mnie napisała, że jak na pierwszy raz nie było źle. I co robię w weekend bo ma wolną chatę.
 

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
A ja Was wszystkich przebiję . xd
Mój pierwszy raz miał miejsce na polu ^ ^
Nie śmiać się ! xd
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
ja jeszcze jestem prawiczkiem, ale słysząłem że sex to fajna sprawa. Tzn znam kogoś kto zna kogoś kogo kolega miał znajomego co podobno miał dziewczyne i to robili.
 

jadzka306

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mój pierwszy raz?? :mruga: kuźwa dawno , chyba już nie pamiętam :D:D nie no żarcik ^_^:) było jak przystało na łóżeczku , a w pokoju obok jego rodzice ze szklankami przy ścianie siedzieli :D nie no znowu żarcik :]
 

MalutkaNiunia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Mój pierwszy raz był u mojego chłopaka, teraz już byłego, w łóżku :)Wszystko było tak jak chciałam tylko może trochę za krótko się znaliśmy, no ale nie ma co żałować :)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
W jego nowym mieszkaniu w Lublinie po tym jak sofę kupiliśmy, to był pierwszy i ostatni raz... na sofie :) To jest ten pierwszy raz i najważniejszy. Ale dziewictwo straciłam wcześniej z takim dupkiem u mnie w domu i żałuję tego :(
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
W jakskini na polce skalnej w Ojcowie kolo Krakowa.

(na jakiejs imprezie)
 

Myszkana20

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Starogard Gdański
Wiecie co powiem z tego co czytam to głównie kobiety/dziewczyny tutaj piszą :D oczywiście nie jest to złe :)

Co do tematu:

Jeszcze nie :D ale może niedługo :p
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Po wprowadzeniu się do wynajętego mieszkania z moją teraz już byłą dziewczyną. W nowym dla mnie mieście.
Jak Pan Bóg przykazał w łóżku. Bez ekscesów. Za to później łoooooooooo :p :]
 

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jeszcze nie miałam swojego pierwszego razu, ale śmiem twierdzić, że może już niedługo on nastąpi;)
Dlaczego? Dlatego, że jestem bardzo szczęśliwie zakochana w moim chłopaku, jesteśmy ze sobą coraz to bliżej i trzymanie sie za rękę przestaje nam już wystarczać.;)
Hmmm...a odpowiadając na Twoje pytanie-chciałąbym przeżyć swój 1 raz w miejscu romantycznym....i chciałabym odpowiedniego romantycznego nastroju...kolacja, lampka wina, długa gra wstępna i cała reszta w tle delikatnej muzyki;)
 

weronikakloss

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Kraków
...jeśli masz córkę wchodzącą w wiek dojrzewania, zakochującą się i odkrywającą swoją kobiecość - i boisz się, by nie spotkały jej rozczarowania i nie przytrafiły tzw "błędy młodości...
albo jeśli sama jesteś taką nastolatką, która nie potrafi rozmawiać z mamą o seksie, buntuje się przeciw ciągłym awanturom o chłopaka, nie wiesz jak rozmawiać z mamą na intymne tematy - napisz do nas. Przygotowujemy program telewizyjny, w którym spróbujemy znaleźć złoty środek dla mam i córek.
Zapraszamy do kontaktu - prywatną wiadomość, lub na adres mejlowy weronikakloss@gmail.com
Rozmowa będzie anonimowa i nie zobowiązuje do udziału w programie.
 

TynaYy

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Miesiąc temu, w domu u babci mojego chłopaka..;D ogołnie to tak nie zapowiadanie przyszło..:D Ale naprawde mimo,że nie było to przy swiecach super romantyczna muzyka ani nic specjalnego nie załuje tego i zapewne nie bede bo było naprawde super:) zwyczajnie,ale efektownie ;D
 
Do góry