Gdzie organiozwaliscie chrzciny?

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam, mam problem z odnalezieniem dobrego miejsca w okolicach Warszawy na zorganizowanie chrzcin swojej pociechy. Chciałbym miejsce pod Warszawa, gości mam aż z samego Krakowa. Na ojca dziecka nie mam co liczyć, wszystko w mojej gestii. Co polecacie, może macie sprawdzone miejsca?? Będę bardzo wdzięczna
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Kurcze ja też sama organizowałam w domu, ale podejrzewam, że jak poszukasz na forum opinii o miejscach gdzie organizowały dziewczyny różne imprezy rodzinne mniejsze czy większe to się coś znajdzie bo takich miejsc jest sporo.
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
ooo a chlopiec czy dziewczynka? ;). Powazne wydarzenie;). Calkiem niedrogo bedziesz miec w Via Appia, to hotel znajdujacy sie ok. 15km od Warszawy, za jankami. Ja bawilam sie na weselu znajomych + nocleg. Bardzo wygodnie, smacznie i czysto.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Znajoma jak organizowała jakiś czas temu to robiła potem w restauracji poczęstunek dla gości, żeby nie robić spędu w mieszkaniu i to też fajna opcja - nie trzeba stać przy gotowaniu, sprzątaniu etc., a cenowo wcale nie wychodzi źle jak się dobre miejsce znajdzie.
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Znajoma jak organizowała jakiś czas temu to robiła potem w restauracji poczęstunek dla gości, żeby nie robić spędu w mieszkaniu i to też fajna opcja - nie trzeba stać przy gotowaniu, sprzątaniu etc., a cenowo wcale nie wychodzi źle jak się dobre miejsce znajdzie.


Ja eż organizowałam chrzciny w domu a catering zamawiałąm z restauracji Olive Garden. Nie powiem jest to duże udogodnienie bo zaoszczędziłam dużo czasu a jedzenie i tak było o wilele lepsze niż moje popisy. Jak bym miałą jeszcze raz organizować takie przyjęcie rodzinne to chyba rozważałabym urządzenie imprezy w Olive, można w 100% skupić się na rozmowie z gośćmi a nie latać pomiędzy kuchnią a gościnnym
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No jest to faktycznie mocne ułatwienie i wcale nie wychodzi drogo, nie trzeba potem ogarniać całego jedzenia i domu samodzielnie.
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Dokładnie, wiem że oszczędności oszczędnościami ale też czasmi trzeba pomyśleć o sobie, a w Olive są rzeczywiście atrakcyjne ceny za dobrą jakość dań. Sądzę. że należy ten dzień spędzić spokojnie, zrelaksować się , skupic się na dziecku i rozmowie ze znajomymi
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
no właśnie bo jak jest się gospodarzem to się okazuje, że połowę czasu spędza się na noszeniu dać i pilnowaniu by wszystko było przygotowane odpowiednio :)
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Dziękuję, za rekomendację. Ostatnio dużo się działo, nie miałam czasu zaglądać na forum i przepraszam… Dokładnie tak- spędy w domu, pragnę omijać dużym łukiem. Szczególnie gdy ma się jedyne 46,87 m do użytku ;(... Chyba, że u rodziców partnera, ale wolałabym( w wiadomych względów) na własną rękę. Budżet ma niestety ograniczony i nie stać mnie na wysoce wytworne miejsca… Podzwoniłam trochę i posprawdzałam kilka ofert, zajrzała także do wspomnianego Hotelu Via Appia. Powiem szczerze, że początkowo była sceptycznie nastawiona. Umówiłam się jednak na spotkanie i po przyjeździe dostrzegłam wiele plusów. Blisko trasy – zatem dojazd ok, dostępne miejsca parkingowe, przyjemna restauracyjna no i miła obsługa. Ludzie chętni do współpracy, a nie znudzeni własnym biznesem.. Cieszę się, ze zapytałam Was tu na Forum. Jesteście nieocenieni, dziękuję![/SIZE]
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
chrzciny to kameralna uroczystosc, jak moja siostra chrzcila mojego siotrzenca, to robilismy wszystko w domu
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Też sie w sumie zastanawiam po co robić z tego jakąś fetę...
 
Do góry