Gdzie odgrzybić klimatyzację?

pawelszabla

Zbanowany
Dołączył
9 Sierpień 2018
Posty
32
Punkty reakcji
0
Cześć, potrzebny mi kontakt na dobry serwis samochodowy z doświadczeniem w odgrzybianiu klimatyzacji. Ktoś coś może pomóc? Gdzie w Warszawie warto podjechać żeby zrobili porządek z klimą? Nie chciałbym mieć potem jakiś problemów z oddechowymi sprawami...
 

marerekk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2018
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja to mogę dobre słowo napisać na pewno o ludziach z Wacar na Mokotowie. Raz się zdarzyło że mi nawet w trasie pomagali jak mi samochód zgasł i nie chciał ruszyć. Szybka obsługa, potrafią reagować rzeczywiście sprawnie w takich nagłych losowych sytuacjach.
 

hm2

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2018
Posty
207
Punkty reakcji
0
Znalezienie dobrego i taniego mechanika to nie lada problem, bo wielu z nich wychodzą z założenia,że jedno naprawią, ale trzeba tak robic, aby za jakiś czas przyjechali z czymś innym.
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Auto-Widawski w Warszawie na ul.Estrady. Warsztat to którego jeżdżę od kilkunastu lat i do którego mam pełne zaufanie.
 

Susa22

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2020
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o odgrzybianie klimy to koniecznie sprawdź http://carman.net.pl/klimatyzacja,pid11.html ja zawsze korzystam z ich usług w tym zakresie! Szybko realizują usługę i mają naprawdę konkurencyjne ceny - żadnych dodatkowych opłat. Uczciwi fachowcy, za każdym razem szczegółowo wyjaśniają, co zrobili, naprawili/ wymienili. Można też liczyć na ich fachową wiedzę i podpowiedzi co do dbania o samochód. Klimatyzacja po dezynfekcji i uzupełnieniu czynnika śmiga bez zarzutów. Żadnych przykrych zapachów, zużycie też bardzo wydajne :)
 
Do góry