Gdzie nocować w Krakowie

  • Thread starter impresja_switu
  • Rozpoczęty

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Może schronisko młodzieżowe na ul Oleandry?
Tam jest dosyć tanio i blisko centrum.
 

AlekssandraB

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znajomi prowadzą Kadetus Hostel na Zwierzynieckiej, fajne miejsce, kilka pokoi ale bardzo czysto, kolorowo, na dole bar, do Wawelu i Rynku 5 min, dobre ceny. Poza tym Mama's Hostel, przyjaciele byli bardzo zadowoleni.
Moje podróże i zdjęcia na TripGenerator.pl zapraszam :)
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
 

Aneta112

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja polecam nocleg u znajomych i mam to szczęście, iż w okolicach Krakowa mam dobrego kumpla = nocleg + wyżywienie za free. Mój dom również stoi otworem dla znajomych. :)
Gdy jechaliśmy większą grupą na "wydchanie atmosfery Krakowa" zatrzymaliśmy się w Hostelu Guliwer przy ul. Kalwaleryjskiej, w samy sercu Krakowa, kilkanaście minut spacerkiem na Wawel, cena i warunki ok.
 

jonsnow

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Ja Ci mogę polecić Neohotel. Ładnie urządzony, kameralny hotel w zacisznej okolicy, a zarazem położony niedaleko od centrum i A4 (5 minut). [/SIZE]
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja mam sprawdzony hotel Best Western Galicya, idealny i dla wyjazdów służbowych i takich prywatnych. Najbadziej do tego miejsca przekonuje mnie i lokalizacja. Bo trochę na uboczu ale też to, że świetnie skomunikowana i jak się chce gdzieś dojechać nie ma z tym żadnego problemu.
 

Zdrapaka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
35
Punkty reakcji
2
Kraków to miejscowość z 700tyś mieszkańców - co więcej? Jest tam sporo atrakcji turystycznych, więc wystarczy wpisać tylko "nocleg kraków" w wyszukiwarce i znajdzie się szereg hosteli w atrakcyjnych cenach i to bardzo jakościowych, no i oczywiście hotele.
 
Do góry