Gdzie nocować w Krakowie

  • Thread starter impresja_switu
  • Rozpoczęty

kisiel22

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja polecam Old Town Hostel!
Naprawdę fajne miejsce! Czyściutko, niedrogo, cicho chociaż rzut beretem od rynku. Nocowałem tam już 3 razy i za każdym razem kiedy jestem w Krakowie wracam do Old Town Hostel! :eek:k:
 

Bionek

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tanie noclegi Kraków
Dom „Kolping”(w Krakowie) położony jest blisko centrum w przyjemnym i cichym otoczeniu. Obiekt dysponuje 1, 2 i 3 osobowymi, niedrogimi, ale komfortowo wyposażonymi pokoikami gościnnymi. Swoją siedzibę ma w nim również Biuro Turystyczne „Kolping Travel” zapewniające informację turystyczną dla swoich gości oraz kompleksową obsługę wycieczek po Krakowie i okolicach.

Tanie noclegi koło Krakowa
Dom "Kolping" (Luborzyca) znajduje się w malowniczej miejscowości Luborzyca, zaledwie 4,5 km od Krakowa (20 min jazdy samochodem do centrum). Oferujemy tanie noclegi zarówno dla gości indywidualnych, jak i noclegi dla grup (oferta specjalna) zorganizowanych, w tym wycieczek, zielonych szkół.

Zapraszamy!!!
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o Kraków, to mogę polecić Green Hostel na Kazimierzu Dolnym.
 

zstrucki

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
W Krakowie jest tak ogromny wybór hosteli (można odnieść wrażenie, że na Starym Mieście są tylko one), że można wybierać prawie losowo, sprawdziwszy opinie w internecie. Miasto odwiedza tak ogromna liczba turystów, że zły hostel / hotel wypada z rynku. Takie były moje dotychczasowe doświadczenia.
 

julka_23

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam Old Town Hostel, w Krakowie jestem dość często i od kiedy trafiłam na ten hostel (z polecenia znajomego) zawsze do niego wracam. Co najważniejsze jest czysto i schludnie a dodatkowym plusem jest lokalizacja - samo centrum!
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
W Krakowie jest naprawdę bardzo duży wybór hosteli. Moi zdaniem można ta spokojnie jechać w ciemno i na pewno coś się znajdzie. Ostatecznie są też akademiki, a z tego co wiem, można sobie wynająć pokój na kilka dni właśnie tam.
 

RJ_mitt

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
też mi się zdarzyło być w Old Town Hostel :) akurat byłem z dziewczyną, więc szukaliśmy hostelu, nie podłogi w akademiku ;) fajna okolica, blisko rynku i na Placu Szczepańskim można zjeść genialne pierogi! :))
 

luxtorpeda

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam hostel Atrakcyjny Kazimierz - tanio, czysto, w samym centrum Kazimierza, opłaca się :)
 

wojtek432

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Pl
jeśli jedzie się większą grupą, warto poszukać wynajem apartamentów, mieszkań, wychodzi taniej i jest równie przyjemnie jak w hotelu.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
podobają mi się zdjęcia z tej miejscówki :D luksus, może kiedyś tam wpadnę ;) pociągiem Wrocław Kraków hehe
 
Q

qarolka

Guest
To racja, że w Krakowie można przebierać w miejscówkach bo jest terago masa, ale jak nie chcesz przyjechac w ciemno tylko wcześniej sobie zarezerwować to polecam jakąś bazę noclegową z dużą ilością pozycji np ideatur, gdzie masz różne przedziały cenowe , blisko-daleko rynku możesz sobie wybierać w przebierać i jeszcze sobie sprawdzisz gdzie dobrze zjeść
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Według mnie warto skorzystać ze strony ideatur.pl tam masz bardzo dużą bazę noclegową z całej Polski. W kilka sekund znajdziesz miejsce do spania w interesującym Cie rejonie. i zarezerwujesz je. Uważam że to jest bardzo przydatna stronka i warto zapamiętać ten adres.
 

Poznananka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam Panda Hostel w samym centrum Kazimierza, zaraz przy placu z zapiekankami! Lokalizacja idealna, jak i standard! Rewelacja jak na tak niskie ceny! Jako gratis codziennie jest sniadanie! Z czystym sumieniem polecam! Przy nastepnej wizycie rowniez sie u nich zatrzymam!
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Krakowie jako że to miejsce turstyczne mamy całą paletę miejsc noclegowych od burs, tanich hosteli po coś drogiego. Tutaj optymalna oferta dla tych co nie chcą przepłacać: http://www.enoclegi.net.pl/noclegi/389.1.vera-pokoje lub coś o wyższym standardzie http://www.enoclegi.net.pl/noclegi/56.1.antica-pokoje-goscinne
 

Poznananka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja polecam hostel Hostel Panda- tanio, czysto, w samym centrum Kazimierza, opłaca się
smile.gif

(http://www.pandahostel.pl/panda/wordpress/)
 

Poznananka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Panda Hostel na Placu Nowym jest super! Jak weekend w Krakowie to tylko tam! W piatki wieczorem darmowa "degustacja" wodki no i 50% znizki na pyszna pizze zaraz obok! Stali goscie moga ubiegac sie o znizki;) a normalnie w sezonie nocleg jest od 40zl ze sniadaniem. Sprawdzcie! http://www.pandahostel.pl/panda/wordpress/
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja zawsze wbijam do znajomych a gdy takowych brak w danym mieście to trzeba poświęcić pół godzinki i przewertować bazę z ośrodkami noclegowymi, tu masz przykładowy link do ośrodków w Krakowie http://www.e-wczasy.pl/noclegi,krakow Myślę, że szybko coś znajdziesz i to w interesującej cię cenie. Pozdrawiam :)
 
K

katatonia

Guest
no jak się w danym mieście ma znajomych to pewnie, że tak jest najlepiej, a jak nie ma to trzeba sobie znaleźć jakieś inne miejsce do spania. Ja bardzo lubię ten hotel http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ w dobrym miejscu, bo wszędzie jest blisko i też bardzo ładny i miła obsługa
 
K

KamilKA01

Guest
Zawsze tak łatwiej. Ale trzeba też patrzec na to jakim autokarem się jedzie. Z HENRY BUS jest najlepiej jeździć, wygodne autokary i full wypasione, można jechać na dłuższe trasy i nie czuje się aż tak zmęczenia. Komfort jest naprawde wazny.
 
Do góry