Gdzie nocować w Krakowie

  • Thread starter impresja_switu
  • Rozpoczęty

Kauczukowy

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Kadetus Hostel. Mają fajną stronę internetową :D. Zatrzymuje się w nim zawsze część mojej rodzinki jak przyjezdza, bo niestety nie zapewni się wujkom i ciotkom komfortu w mieszkaniu w bloku. Spali już chyba 3 razy i zawsze byli zadowoleni. Ponoć recepcjoniści mili i zorientowani, pokoje ładne i bez zastrzeżeń. Blisko na Wawel, Planty, Błonia(bo Papież itd).
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Jako ciekawostka jeszcze dodam, bo właśnie się dowiedziałem, że hotel Braci Likus: Hotel Stary zdobył 2 lata temy tytuł hotelu o najładniejszym wnętrzu w Europie. Ale to propozycja pewnie dla zamożniejszej części forumowiczów :) Potraktujmy bardziej jak ciekawostka, coby nie bylo nam przykro :)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Jeszcze możesz skorzystać ze stronki rezerwuje.pl. Oni dość szybko działają i wyszukują. Dostaniesz na bieżąco informacje, jak idzie załatwianie Twojego noclegu. Ja dzięki nim znalazłem fajny pokój, jak jechałem do Warszawy i byli naprawdę bardzo okej. No i zawsze wiesz, czy są jakieś wolne pokoje.
 

śnieżynka18

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich wielbicieli Krakowa, do których i ja należę:). Będąc w zeszłym tygodniu w grodzie Kraka miałam okazję spać w Old Town Hostelu, który znajduje się na Placu Szczepańskim. Idealna miejscówka dla wszystkich wielbicieli klubów na Rynku - bo to kilka kroków od hostelu. Tanio, czysto, przytulnie a co najważniejsze sympatyczna obsługa:). Zamierzam spędzić tu ferie, więc skoro bazę noclegową już mam to teraz muszę się zorientować co warto zobaczyć, gdzie jadać i gdzie chadzać na zakupy:).
Pozdro!
 
A

ann han

Guest
Miejsc gdzie można nocować w Krakowie jest wiele, ale jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem pokoju polecam skorzystanie z serwisu infonoc.pl. Można tam znaleźć bardzo szybko i łatwo znaleźć piękny pokój w różnych częściach Krakowa.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Na nocleg w Krakowie świetnym miejscem są apartamenty yourplace.pl. Wypróbowali je moi znajomi jak w zeszłym roku przyjechali na sylwestra. W hostelach roi się od krzykliwych studentów, a hotele to już jednak wyższa półka cenowa. Cena tych apartamentów jest naprawdę niewysoka (zależy od ilości miejsc w apartamencie), moi spali w czteroosobowym a płacili niecałe dwie stówki. Standard jest świetny i wszystkie usytuowane są gdzieś w centrum, dookoła plant.
 

phunk

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Jak szukacie noclegów / apartamentów w KRK to tylko na apartments4u.pl. Ogromny wybór i spoko ceny. Można znaleźć zarówno tanie opcje jak i bardziej wypasione noclegi.
 

geminatores

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Możesz wykorzystać moją stronkę do znalezienia noclegu: http://ciekawenoclegi.pl a noclegi Kraków masz tu: http://www.ciekawenoclegi.pl/noclegi/krakow
 

Linoissa

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o Kraków, też całkiem niezły wybór na www.hometels.info9.pl - do wyboru, do koloru :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Kraków ma tak szeroko rozbudowaną bazę noclegową, że ciężko zebrać to w jednym miejscu. Można zacząć wyliczanie od miejsca w pokoju hotelowym w akademiku (za które płaci się śmiesznie małe pieniądze), przez hostele, hotele aż po apartamenty i inne kwatery. W kwesti apratamentów orientuję się we wspomnianym już serwisie infonoc.pl bp moi znajomi wiecznie z niego korzystają i sobie bardzo chwalą :)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja bym Ci mógł polecić apartamenty yourplace - są całkiem niedrogie, zwłaszcza gdy trafi się na promocję. A standard jest bardzo wysoki i naprawdę warto tam zaglądnąć. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ja byłem zachwycony. Myślę, że inni goście także - miejsce w sam raz na wypoczynek.
 

myszaa3

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Niedawno korzystałam z Old Town Hostel i jestem zachwycona. Kameralna atmosfera, bardzo spokojnie, tak jak lubię. W cenie noclegu śniadanie i dostęp do internetu (a cena jest bardzo przyzwoita). Polecam!
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
I ja dorzucę coś od siebie. Jeśli szukacie miejsc noclegowych to możecie zajrzeć na nocuj.com.pl (nie tylko hotele, ale też hostele i kwatery prywatne) - niezła baza (oferty są z całej Polski, nie tylko z Krakowa). I można sobie od razu zarezerwować miejscówkę on line :)
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Czy ja mam wrażenie, czy Aston to najbardziej reklamowany ... ekhm, przepraszam, polecany, hotel w mieście? :]
To ja polecę Free Hostel http://www.freehostel.noclegikrakow.info/ oraz http://www.lemonhostel.noclegikrakow.info/
Oba w pobliżu centrum, Free między ulokowany między Rynkiem a Kazimierzem.
Może następnym razem odeślę znajomych do Astona, przekonamy się czy jest taki rewelacyjny ;)
 
C

compton_style

Guest
W Krakowie jest tyle hoteli, hosteli i pensjonatów, że na pewno coś się znajdzie. Możecie sprawdzić też na urlopwpolsce.pl, tam można znaleźć za pomocą wyszukiwarki znaleźć nocleg w każdym miejscu w Polsce. Dodatkowo http://www.urlopwpolsce.pl/ogloszenia/ tutaj można zamieścić ogłoszenie typu np. "szukam noclegu w Krakowie na ulicy Straszewskiego" i może, któryś użytkownik odpowie.
 
B

benjamima

Guest
To prawda, hoteli i hosteli w Krakowie pod dostatkiem - ja osobiście miałem do czynienia z jakimś hostelem na ulicy Agnieszki - jakieś 50 metrów od Wawelu :p sam jestem z Krakowa, tam po prostu chodzimy co jakiś czas na piwko, bo znajomy tam pracował całkiem sporo. Atmosfera miła i przyjemna, właściciel lubi posiedzieć z klientami przy barze i nieco wysączyć ;) niestety nazwa wyleciała mi z głowy...
 

Asiex24

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemka! ja też polecam Old Town Hostel. przyjemne miejsce w dobrej cenie. spałam tam w te wakacje, fajna lokalizacja, bo zaraz obok rynku głównego. :)
 

bodokoks

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
siemka, czy może ktoś polecić jakieś naprawdę tanie pokoje do wynajęcia w centrum Krakowa najlepiej gdzieś niedaleko Mikołaja Kopernika. Ewentualnie jakiś w miarę tani hostel.
 

LunaX

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
bodokoks idź sobie do old town hostel, tak jak pisali wyżej. on jest na placu szczepańskim, więc samo centrum, a nocleg coś od 50-u zeta :)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
No ja polecę średnią półkę cenową -> Hilton Garden Inn (4*) - jednak oprócz tego, że pokoje są minimalnie mniejsze niż w hotelu 5* nie można temu miejscu niż zarzucić. Hotel jest całkiem nowy- otwarty w styczniu tego roku, zatem nic nie zdążyło się zniszczyć.

Jeśli ktoś będzie miał ochotę odwiedzić HGi to polecam bezpośrednią rezerwację na ich serwisie korporacyjnym (łatwiejsza i pewniejsza obsługa) -> http://hiltongardeninn.hilton.com/en/gi/hotels/search/index.jhtml;jsessionid=K15WWMBGYDZF0CSGBI12VCQ?null&_requestid=380350

Załączam również kilka zdjęć wnętrz, które faktycznie urzekają :)
179623_186003344752531_170097243009808_602337_1782546_n.jpg


168472_186002858085913_170097243009808_602335_7659921_n.jpg


164781_186004988085700_170097243009808_602342_2910687_n.jpg


166486_185999591419573_170097243009808_602325_3674761_n.jpg


167774_186004024752463_170097243009808_602341_7644078_n.jpg


Pozdrawiam!
 
Do góry