Gdzie najtańszy kredyt gotówkowy online?

joaska01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Wzięłm w banku Raiffeisen 10 koła kredytu gotówkowego bez osetek. Spłatę rozłożyłam na 10 rat, zapłciłam tylko 1tys proziwzji bankowej i ani grosza więcej.[/SIZE]
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
joaska01 napisał:
zapłciłam tylko 1tys proziwzji bankowej i ani grosza więcej.
Tysiąc złotych prowizji od dziesięciu tysięcy to jest "tylko"? Rozumiem że to jedyny koszt a 10 rat wynosi tysiąc złotych każda?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Krzysiu, i Ty taki mądraliński i łapiesz się na trolla??
On ten swój kredyt + ofertę banku z kosmosu wyrwał. Pewnie gdzieś między Uranem a Neptunem dostal ten kredyt...

1254538200_1519221781.png


Nic innego w Raffeisen nie wywalczysz... boś płotka. Ludzie którzy potrzebują 10000zł sa bidni jak myszy kościelne a w Polsce to tylko na bidocie sie zarabia. Nie wiedziałeś?

23,75 / 12 X 10 = 19,79% czyli 10000 + 19,79% = ile????
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Chwilówki nie są złe, jak na szybko potrzebujemy kasy a brakuje zdolności czy czasu na załatwianie formalności w bankach no to się korzysta. Tylko wiadomo trzeba spłacać żeby odsetki nie rosły bo problemy murowane. No i w sprawdzonych firmach, ja w kredyt OK brałam dwie pożyczki i nie narzekam. Bez ukrytych kosztów, szybko poszło. W inny sposób bym kredytu nie dostała.
 

owieczka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
No prawda jest taka, że chwilówki są drogie. I lepiej z banku pożyczyć. Ale tam też są pożyczki co są z większym oprocentowaniem. Ciekawe czy można jakoś porównać oferty banków.
 

magnet

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
A czy są jakieś banki które mają darmowe konta i nie ma nawet złotówki prowizji?
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
owieczka napisał:
No prawda jest taka, że chwilówki są drogie. I lepiej z banku pożyczyć. Ale tam też są pożyczki co są z większym oprocentowaniem. Ciekawe czy można jakoś porównać oferty banków.
Można porównać, albo zlecić wyszukanie najlepszej pożyczki. Na ogłoszeniach są takie propozycje jak tutaj przykładowe.
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Można porównać, albo zlecić wyszukanie najlepszej pożyczki. Na ogłoszeniach są takie propozycje jak tutaj przykładowe.
Generalnie chwilówki są mega nieopłacalne, szczególnie jak teraz banki oferują coraz łatwiejsze kredyty. Sam wziąłem w Getinbanku ostatnio kredyt na dowód więc dla mnie nie ma żadnych argumentów za chwilówkami.
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
A jak duży chcesz kredyt? Bo jeżeli nie są to grubie tysiące to może linia kredytowa będzie wystarczającym źródłem dodatkowych pieniążków na koncie, moim zdaniem jest to najbardziej korzystna forma kredytu
 
Do góry