Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

C

corbi

Guest
Ja jadę w tym roku w Polskę. Na początku wprawdzie zastanawialiśmy się z mężem nad jakimiś dalszymi kierunkami ale postanowiliśmy zostać tutaj z uwagi na to co dzieje się na świecie. Jestem zdanai,że w Polsce również mozna fajnie spędzić czas. Równie dobrze wypoczywa mi się w Grecji jak i nad naszym polskim morzem.
Mamy wiele ciekawych zakątków, które nie są jeszcze odkryte. Na stronie jest ciekawy blog z propozycjami takich wyjazdów:
szerokiej-drogi.pl
możecie sobie zajrzeć.

A i jeśli jedziecie na miejsce pociągiem albo autobusem to czasami na miejscu warto jest wynająć sobie samochod. Dzięki temu zwiedzanie jest przyjemniejsze oraz jesteście bardziej mobilni ( avis ma tanie wypożyczalnie).
 

Sandra Kalinowska

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, w tym roku byłam nad morzem i poszło tyle samo kasy które bym wydała na dobry Egipt , infolinia turystyczna załatwi sprawe Wyjazdy Szyte Na Miare
793444888
 
K

Kamil Brz

Guest
Ja zdecydowanie bardziej wolę góry :) Bardzo przyjemnie jest w Białce Tatrzańskiej. Odwiedziłem wiele miejscowości w Tatrach bo bywam tam nawet kilka razy do roku ale w ostatnim czasie wynajmuje sobie noclegi głównie w Biace. Jest niedrogo, przyjemnie.Dobre stoki oraz możliwość skorzystania z term, zobaczcie sobie: http://www.termabialka.pl/- aktualnie jest to bardzo duży kompleks basenów. Szczególnie przyjemnie jest zimą. Są tam baseny zewnętrzne. Woda jest cieplutka bo jest wydobywana z głębi.
 
D

Dobrawa

Guest
Przeglądając dziś oferty na Itace na Latozajawkę 2016 chyba skłaniałabym się na kierunek Włochy .
 
N

nianiaSweet

Guest
ja już powoli zaczęłam przeglądać oferty na wakacje, a w Itace maja anprawdę niezłe ceny, mozna lecieć się wygrzać już od 1200 zł, ale jak patrzę na te zdjęcia to aż chce mi się już lecieć.
 
D

Dorka123

Guest
A co myślicie o Tunezji w tym roku? Warto sie wybrać? Tak siedzę, oglądam filmiki i coraz większą mam ochotę się tam wybrać.
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Dorka123 napisał:
A co myślicie o Tunezji w tym roku? Warto się wybrać? Tak siedzę, oglądam filmiki i coraz większą mam ochotę się tam wybrać.
Na pewno warto, tylko czy bezpiecznie? I czy można uznać za miły i udany wypoczynek w hotelu, który znajduje się pod eskortą policji? Według mnie odpowiedź jest prosta.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Dorka123 napisał:
A co myślicie o Tunezji w tym roku? Warto sie wybrać? Tak siedzę, oglądam filmiki i coraz większą mam ochotę się tam wybrać.
Byłam kilka lat temu w Tunezji i bardzo mi się podobało. Bardzo smaczna kuchnia, mili ludzie, pogoda w sam raz dla mnie (kocham upał), więc można się wygrzać i jest też co zwiedzać. Mnie się bardzo podobało :)
 

Janek Zamoyski

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja z żoną i synem w tym roku byliśmy na Zakhyntosie, bardzo ładna wyspa, dużo pięknych plaż i uroczych miejsc - polecam! ;)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja w Tunezji nie byłam, ale jestem na etapie planowania wakacji i bardzo tym krajem się interesuję. Jakie tam są targi :D aż mi się oczy cieszyły. Plaże, piękne miasta.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
W tym roku dajemy sobie spokój z północną Afryką. Tunezja odpada, podobnie jak Egipt. Zresztą, Egiptu mam już i tak serdecznie dość, bez względu na okoliczności. W te wakacje wybieramy się do Hiszpanii.
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
My w tym roku obstawiamy na Tunezję ,nurkowanie , leżakowanie i odpoczynek na plaży. W zeszłym roku też byliśmy ale bardziej zwiedzaliśmy m.in. Saharę,Tunisu itp.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Znajomi jeżdżą co roku i mówią, że jest tam bezpiecznie. Ja też jestem zafascynowana tym krajem.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
fiska napisał:
Znajomi jeżdżą co roku i mówią, że jest tam bezpiecznie. Ja też jestem zafascynowana tym krajem.
A gdzie dokładnie jeżdzą? I z jakim biurem podróży? :D Ja szukam właśnie czegoś i nie wiem na co zwracać uwagę.
 
Do góry