Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Trzeba już zacząć planować kolejny wyjazd. Do wakacji jeszcze sporo czasu ale można zacząć się rozglądać za Ciekawymi miejscami. Osobiście jestem zwolennikiem naszych rodzinnych stron:)
To zupełnie tak jak ja ;)

Polecam fajne miejsca na wakacje:
- morze – http://www.osrodek-przystan.pl
- jezioro – http://www.centrum-zatonie.pl
- góry – http://www.osrodek-orion.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa – sama byłam i nie żałuję!
Większość z Was na hasło "wakacje w Polsce" myśli morze, góry bądź Mazury. Może warto rozejrzeć się trochę bardziej?
Ja polecam Wyżynę Krakowsko-Częstochowską... Idealne miejsce na rodzinne wakacje, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie :)
 
M

magiczna

Guest
Trzeba już zacząć planować kolejny wyjazd. Do wakacji jeszcze sporo czasu ale można zacząć się rozglądać za Ciekawymi miejscami. Osobiście jestem zwolennikiem naszych rodzinnych stron:)

Można też zwiedzać w zimę, przecież pociągi nie przestają kursować:)
 
D

Dorka123

Guest
ale zimno jest i mokro ;) teraz to bym zdecydowanie wolała jakiś ciepły i przyjemny kraj :) Egipt chyba o tej porze roku jest wart odwiedzenia, nie będzie męczących upałów, ale ciepło i dosyć tanio :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
No niby tak i w sumie chętnie zobaczyłabym ponownie Aleksandrię i Dahab, ale jakoś tak.. ta głębsza Afryka nie daje mi spokoju ostatnio. Myślisz, że mogą to mieć w Itace?
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
Myślę, że aktywne spędzanie wolnego czasu to najlepsza z możliwych opcji. Macie jakieś propozycje gdzie w Polsce można spędzić aktywnie wolny czas?
 
L

libelule

Guest
ja podróże po Polsce uwielbiam, ale ostatnimi czasy przeznaczam na to jedynie weekendy. Z prostego wzgledu - można w miare przewidzieć, jaka bedzie pogoda... uwielbiam góry, ale średnio widzi mi sie granie w karty przez 2 tygodnie urlopu i nawet nie oglądanie gór zasłonietych chmurami ;) wiec jak w góry, to Rumunia latem :) tam z pogodą jest już dużo pewniej :) a z cieplejszych klimatów.... http://www.itaka.pl/wczasy/bosnia_i_hercegowina/index.php?zs=Opis tadaaaam! :)
 
D

Dorka123

Guest
ale piękne zdjęcie, jaka lazurowa woda :) Szkoda, ze to taki mało "reklamowany" region, chociaż może i dobrze, mniej turystów, niższe ceny, pewnie też jest spokojniej... byłaś tam kiedyś?
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
A byłeś już na mazurach?
http://www.google.pl/search?q=mazury&hl=pl&client=firefox-a&hs=hOS&rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=nBT9TtXDH8eDOqaIpL4B&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=918

coś pięknego!

Pozdrawiam.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Ja polecam Chorwację. Pogoda praktycznie zawsze idealna. Nad naszym morzem bywa różnie z nia niestety :/
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Ja również polecam Chorwację, zakochałam się w miejscowości "Baska Voda" - spokojna ale urokliwa. :) Pogoda zawsze jest (no dobra prawie zawsze) kiedy ja byłam padało dwa razy i to całkiem porządnie, ale pod wieczór i opady trwające około godziny.
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Najlepiej zabrać tak gdzie atmosfera sprzyja temu wieczorowi: Paryż, Werona, Rzym...</p>
<p>Brzmi ekskluzywnie, ale w praktyce okazuje się zupełnie dostępne, za to owocuje że ho ho!

tanie bilety lotnicze
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Jeżeli nie przeszkadza Tobie gwar ludzi, tłumy na ulicach, a do tego bar na każdym rogu (osobiście to właśnie mnie urzeka w Łebie) powinnaś wybrać się właśnie do Łeby. To urocze miejsce, gdzie wypoczynek z dzieckiem może być wprost idealny. Poszukaj noclegów w serwisie łeba noclegi
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
W lipcu byłem w Łebie, ale nie na urlopie, lecz na pewnym kursie. Odnosząc się do powyższej wypowiedzi, raczej nie jest to dobre miejsce do wypoczynku z małym dzieckiem - przynajmniej moim zdaniem. Bałbym się tam pojechać z dzieckiem - zarówno na plaży, jak i na ulicach miasta, małe dzieci dosłownie ginęły wśród tłumów ludzi. Nawet jeśli komuś to nie przeszkadza, na pewno będzie to przeszkadzać dziecku.

Jeśli chodzi o bardziej dostępne miejsca w Polsce, dobre wrażenia miałem w Świnoujściu, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. W sezonie było wprawdzie dużo ludzi, ale nie było to tak uciążliwe, jak w Łebie. Proponuję jednak jeździć poza sezonem - ceny są ponad dwa razy niższe, jest znacznie mniej ludzi, i nie jest tak gorąco - chociaż opinia na ten temat zależy od upodobań.
 

nadmorzemdom.pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów z kominkiem i aneksem kuchennym na stronie domymorze.pl
Pleśna - to idealne miejsce na wakacje z dziecmi i nie tylko :) Możecie wziąc ze sobą swojego kochanego czworonoga :)
 

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej odpoczywam w górach:) Zwiedziłam chyba ich każdy zakątek, ale nigdy mi się nie znudzą.W tamtym roku byłam w Beskidach i Tatrach. W tym roku na pewno pojadę w góry Sowie. Tym którzy wyjeżdżają równie często jak ja polecam noclegi w hotelach zsieciowanych. Ja od dłuższego czasu korzystam z usług Geovity i juz nawet dostałam kartę zniżkową, także naprawdę się opłaca:)
 
Do góry