gdzie najlepiej się uczyć angielskiego?

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
monikkk napisał:
Też szukam dobrego sposobu na naukę angielskiego, co polecacie? :)
Szkoła językowa to najlepsza opcja. W moim przypadu speak up dał dobre rezultaty razem z dodatkowymi zajęciami, tzw. Acitivities Club, czyli np. klub filmowy. Nie ma lepszej metody niż regularna nauka, a tego sam w domu nie zrobisz. Możesz się starać, ale zdecydowanej większości osób samodzielna nauka angielskiego nie wychodzi na dobre.
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
dokładnie ucząc się samemu w domu nie wychwyci się popełnianych błędów. Dlatego warto gdzieś pójść np tak jak wyżej wspomina osoba do szkoły językowej Speak Up. Najważniejsze u mnie było przełamanie bariery strachu przed mówieniem.
 

allye

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
a może ktoś z Was polecić mi dobrą szkołę językową we Wrocławiu? ;)
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
JA polecam wioske AGLOVILLE, w ciągu 2 lat nauki w szkole tam wystarczyła 70 godzin nauki, romowy obywały się tylko w jezyku angielskim , i bardzo duża intensywność rozmów i to 1 na 1 ,cięzko było nie powiem , ale warto, bariere jezykową przełam po 2 dniach, też dzięki nauczycielom , przemili ludzie, profesjonalność perfect .
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Najlepiej zagranicą. Niestety nie każdy ma taką możliwość. Pozytywne efekty nauki można osiągnąć poprzez zajęcia z native speakerem.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
najlepiej uczyć sie z native speakerami, ja uczestniczyłąm w 6 dniowym kursie w angielskiej wiosce. plusy takiego kursu to dosyć przyzwoita cena, rozmawiasz cały czas po angielsku na takim kursie nawet przy sniadaniu obiedzie czy kolacji,uczysz się nowych akcentów, dobra motywacja dzięki native speaker wspaniali ludzie.napewno jeszcze pojde na kurs z Angloville.
 

Katrinka777

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
słyszałam że Angloville zatrudnia native speakerów z różnych stron świata, tak że można osłuchać się z różnymi dialektami i akcentami angielskiego?
 
Do góry