Gdzie najlepiej na angielski?

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Cześć, chciałabym się spytać o dobrą szkołę językową w Gdyni. Szef powiedzial, ze jak naucze sie drugiego jezyka to bedzie podwyzka.
Dlatego szukam naprawde dobrej szkoly, gdzie naucze sie dosc szybko francuskiego
 
M

MacaN

Guest
Dobra szkola... Kazda opiera się na jednym - powtarzaniu w domu, używaniu języka. Oglądaj filmy, czytaj książki i artykuły po angielsku, ucz się nowych słówek.
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
MacaN napisał:
Dobra szkola... Kazda opiera się na jednym - powtarzaniu w domu, używaniu języka. Oglądaj filmy, czytaj książki i artykuły po angielsku, ucz się nowych słówek.
Pomysł ok, ale filmy nie dadzą mi certyfikatu :D a taki potrzebuję niestety
 
W

winylowy

Guest
Katarzyna Michalak napisał:
Dobra szkola... Kazda opiera się na jednym - powtarzaniu w domu, używaniu języka. Oglądaj filmy, czytaj książki i artykuły po angielsku, ucz się nowych słówek.
Pomysł ok, ale filmy nie dadzą mi certyfikatu :D a taki potrzebuję niestety
A zobacz sobie akademię językową. Maja i francuski i angielski, więc jka będziesz chciała spełniać marzenie o francuskim będziesz mieć niedaleko :)
 

Olixen

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja jestem zdania, że szybciej nauczysz się języka w kraju, do którego wyjedziesz.
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Olixen napisał:
Ja jestem zdania, że szybciej nauczysz się języka w kraju, do którego wyjedziesz.
Pracuję. Nie mam jak wyjechać za granicę żeby się nauczyć jezyka.
Pewnie, fajna opcja ale to raczej dla studentów albo uczniów, którzy mają 2-3 miesiące wakacji. Ja nie mam aż tak dobrze.
 
Do góry