Gdzie najlepiej mieszkać w Krakowie?

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Na www.ap7.pl/w ofertach specjalnych wisi mieszkanie 54m, przy Słowackiego.

Czy ktoś mieszka w tej okolicy? Jak tam jest? Jak się żyje? Na razie rozmawiam z biurem nieruchomości, nie jeździliśmy jeszcze po Krakowie.

Czy mieszkanie jest warte swojej ceny? Tak wizualnie na tle innych mieszkań jakie widzieliśmy, wydaje się być w porządku.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Chyba te oferty się ciągle zmieniają, bo teraz już nie wisi. Pokaż może bezpośredni odnośnik do oferty. Ulica nie oznacza od razu, że warunki będą super. Mało gdzie jest tak, że wszystkie bloki są w idealnym stanie, no chyba że ulica powstała jakoś niedawno np. 10 lat temu. A jaka tam była cena?
Kraków nie jest tani. Żeby trafić coś za dobre pieniądze, trzeba naprawdę mieć szczęście.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Możliwe jest, żeby mieszkanie w Krakowie, z nowego budownictwa, kosztowało 300 tysięcy za 3 pokoje?
Przyznam, że z lekka szokujące, bo takie ceny spotyka się również w mniejszych miejscowościach, a nie w takim Kraku.
Możliwe, że coś nie jest zawarte w cenie? Za coś płaci się dodatkowo, jakieś prowizje? Bo sam nie wiem.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Pokaż o jaką ofertę chodzi. Teoretycznie mi się wydaje, że raczej bardzo trudno o taką stawkę, co nie oznacza, że one nie są dostępne.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Podawałem serwer trochę wcześniej, kilka postów wyżej - zobacz sobie po nowych mieszkaniach. Nie chcę wklejać ponownie bo nie wiadomo czemu, albo mi go wykosili. Ale faktycznie mieszkanie stoi tam w takiej stawce, a sama oferta wygląda całkiem realnie. Tzn. jest dziwna, ale wygląda normalnie. Zerknij i sama oceń.
Napisałem do operatora tej strony - twierdzą, że to po prostu okazja.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
5 tysięcy, budynek dwupiętrowy, mieszkanie na pierwszym piętrze.
Aż to śmierdzi. Ktoś mieszka w tej okolicy? Taka stawka na Kraków wydaje się być conajmniej dziwna.
Ale może coś pomijam?
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Nie, niczego nie pomijasz, rozmawiałem z nimi. Zadzwoń, opiszą Ci całą sytuację.
Tych mieszkań jest mało, długo nie postoją, wiadomo, że na zakup mieszkania nikt nie decyduje się z dnia na dzień, ale jeśli ktoś akurat szukał, to ma dobry temat.
Kurde - stare mieszkania do totalnego remontu nawet stoją drożej. Totalna masakra.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
My jesteśmy bardzo na tak - mocno zainteresowani. Zobaczymy co realnie z tego wyjdzie, ale gdyby udało się w jakimś przyśpieszonym tempie zorganizować trochę wyższy wkład własny, to pewnie byśmy to brali pod uwagę. Przyznam, że nie spodziewaliśmy się możliwości kupienia tego, za podobne sumy.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Podejrzewam, że tam można zrobić rezerwację za jakąś tam sumę, ale to musisz pytać.
Wiadomo, że chodzi o dużą kasę. Sami wiecie najlepiej jak stoicie finansowo, bo akurat zdolność kredytową to bardzo łatwo można ocenić.
Na szybko wkład własny? Nie bardzo rozumiem jak, ale jeśli jest taka możliwość...
Rozmawiajcie z firmą, która wystawiła ofertę.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Dzięki, rozmawiamy, załatwiamy - niby oferta już nie jest dostępna online, ale dalej do przejęcia.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

Hubert Jan Sawicki

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]A co myślicie o inwestycji Pr[/SIZE][SIZE=10.5pt]aska Park??? Warto wydać taką kasę na takie nowe mieszkanie w Krakowie w tej okolicy?[/SIZE]
 

Kamila Sobieska

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bardzo fajna inwestycja powstaje w Krakowie - Praska Park, nowe mieszkania w centrum, bedzie można kupić, choćby pod wynajem. Sama już zaklepałam jedno.
 

Ella Grall

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Temat Bronowickich Ogrodów jest teraz na topie. Inwestycja przyciąga uwagę ponieważ jest nowoczesna i niczego jej nie brakuje nawet cena jest powalająca i tutaj nie ma czego kwestionować. Wykonawca - doświadczony i godny zaufania. Kupili mnie a ja kupie u nich mieszkanie ;D
 

kook

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Blisko pracy, szkoły, ja przyglądam się nowemu osiedlu które buduje firma Budrem w Krakowie, fajnie zlokalizowane sa te budynki.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Mnie z kolei ciekawią okolice Krowdrza, a dokładnie Nowa 5 Dzielnica. Wstępnie kontaktowałam się z biurem nieruchomości i podoba mi się lokalizacja. Okolica spokojna, do najważniejszych miejsc, placówek jest dość blisko. Ceny są w porządku, w końcu to nowe budownictwo, więc stawki są takie, jakich można się spodziewać po świeżych mieszkaniach :) Mam nadzieję, że w ciągu najbliższego miesiąca zdecydujemy się z mężem na zakup nowego lokum.
 

johnwoo

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Warto również pomyśleć o obrzeżach Krakowa. Np. kameralne osiedle domków jednorodzinnych w okolicy Modlniczki.
Przykładowo: goo.gl/cuCv4o

Świetnie zagospodarowany teren, dobra komunikacja i wcale nie jest tak daleko do Krakowa. Warte rozważenia dla osób, które choć trochę chcą uciec od zgiełku, idealna propozycja :)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Orientujecie się jaki trzeba mieć w tym rou wkład własny do kredytu na mieszkanie w większym mieście?
 

Edyta82

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Okolice Parku Lotników są super.

tomrok napisał:
Orientujecie się jaki trzeba mieć w tym rou wkład własny do kredytu na mieszkanie w większym mieście?
Wystarczy 10%, zależy od banku.
 

Edyta82

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dobra, teraz już moge polecac bo skończyliśmy przeprawy kredytowe i mieszkaniowe. Polecam Wam Pana Tomka z Hint house. pomógł nam i przy kredycie i przy wyborze mieszkania na rynku pierwotnym. Wszystko poszło naprawdę sprawnie.. Będziemy mieszkać na osiedlu Botanica.
 

hank4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli poszukujecie mieszkania które pozwala cieszyć się zarówno sąsiedztwem największego lasu w Krakowie – Lasu Wolskiego oraz korzystać z atrakcyjnej oferty miasta to proponuje przyjrzeć się osiedlu „Apartamenty Las Wolski”

Osiedle oddalone jest od centrum zaledwie o kilka kilometrów. Tak dogodnie usytuowana lokalizacja pozwala korzystać z szerokiej oferty kulturalnej i rozrywkowej Krakowa ale też pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku. Ponad to bliskość ZOO z pewnością zachwyci najmłodszych.

Dobre skomunikowanie sprawia, że nie traci się czasu na dojazdy do pracy, szkoły klubu fitness czy centrum handlowego.

Ponad to przy zakupie mieszkania oferują voucher w wysokości 5000 zł na wyjazd dla całej rodziny.

Więcej informacji na temat tego osiedla znajdziecie na stronie biura nieruchomości AVIA
 
Do góry