Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Również w internecie. Jest taniej, poza tym jest to dla mnie o wiele wygodniejsze ponieważ nie muszę biegać po sklepach z wywalonym językiem. Moja kobieta oczywiście w tym problemu nie widzi ale dzięki bogu w ostatnim czasie mnie nie ciąga tylko swoje koleżanki.
Myślicie,że jest ok na studia? Czy zbyt formalna? Bo w sumie jest droga no i nie już czy kupować czy nie
 

adamex

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie mam czasu, żeby biegać o sklepach, więc najczęściej siadam przed kompem i kupuję przez neta. Mam kilka sprawdzonych sklepów a ostatnio za namową dziewczyny zrobiłem zakupy w Carry, bo ona coś tam też chciała. Ciuchy mają niezłe, dostawa po taniości no szybko dotarło, więc to mój ostatni typ.
 

SportHurtownia

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja tak szczerze mówiąc nie mam jednego ulubionego sklepu czy marki z odzieżą, zawsze zwracam uwagę na jej jakość oraz cenę- ta też nie może być przesadnie wysoka. Polecam sklepy internetowe gdzie jednak otrzymujemy niższe ceny i znakomitą jakość.
 

Biggie_pl

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Teraz z okazji zbliżającej się jesieni, możemy polować właśnie na okazje i promocje w sklepach online bo będzie ich przybywać. Również polecam dobre sklepy internetowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam wyrafinowany gust - dbam o to, aby dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Ubrania kupuję zazwyczaj w sklepie internetowym quiosque.pl - ceny są w nim niewysokie, a jakość sprzedawanych produktów jest naprawdę bardzo dobra...
 

kumpela_com_pl

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też lubię zakupy w necie. Na bieganie po sklepach nie mam czasu, a w sklepach internetowych mogę coś kupić o każdej porze ( często późnym wieczorem). Ze zwrotem też nigdy nie miałam problemu...mam na to 14 dni i nic sprzedawcy tłumaczyć nie muszę.
 

arturzmijewski

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uważam, że ile ludzie tyle będzie opinii na dany temat. Ale według mnie, coraz więcej będzie robić zakupy w sklepie internetowym. Ja sam, od paru lat kupuje ciuch głównie rzeczy przez internet, przykładem jest matshop.pl/ . Jakość i cena tych produktów jest zdecydowanie bardziej korzystna dla kupującego i co ważne człowiek nie traci dodatkowo czasu, bo wystarczy zamówić daną rzecz, kurier przywozi i jeżeli na coś nie pasuje, możemy z powrotem odesłać w ciągu 14 dni do sklepu, bez podania przyczyny ;).
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tutaj podobnie jak Przedmówcy- również zamawiam w dobrych sklepach internetowych codo których mam zaufanie. Istotna jest zarówno cena jak i sama jakość danej odzieży.
 

KoszuleVictorio_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie ma co ukrywać, sklepy internetowe mają dla nas pod tym względem najwięcej do zaoferowania, niższe ceny, szeroki asortyment i przede wszystkim wygodę, jakość odzieży. Teraz można dodatkowo polować na promocje i noworoczne wyprzedaże.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Fajne dodatki do ciuchów kupicie w hurtowni Linea Bottonex http://www.bottonex.pl/z Kielc. Mają m.in. sprzączki, nity, klamry, napy, aplikacje. Małym kosztem można podrasować nieźle swoje ubrania.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Gdy chcę coś kupić, również decyduję się na oferty internetowe.Tu z dobraniem czegoś fajnego nie mam problemu. Nie tracę czasu na chodzenie po sklepach, wybieram kiedy chcę.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o garnitury i generalnie eleganckie ibrania to polecam http://roland-modameska.pl- mój mężczyzna się tam ubiera i bardzo sobie chwali. Przy czym widać, że porządne wykonanie i zarówno materiały, jak i szycie to wszystko nasze, czyli polskie.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Mój facet od jakiegoś czasu przerzucił się na bardziej outdoorowe rzeczy, czy to jakieś bojówki czy koszulki termoaktywne a wszystko zamawia w militaria.pl
 

adamswobodaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kupuję ciuchy tylko w internecie. Najlepszy wybór i rozsądniejsze ceny niż w zwykłych sklepach. Ostatnim moim kupnem były spodnie nervous i jestem mega zadowolony!
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
jakie normalne, na co dzień to w świeciówkach. Ale jeśli chodzi o coś bardziej eleganckiego, na wyjątkowe okazje to tylko 'roland moda męska'. Mają tam bardzo dobre garnitury i koszule - jakby szyte na miare. No i przede wszystkim jakość tkanin jest super
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
To akurat prosta sprawa- odzież oraz obuwie zamawiam tam gdzie mi się spodobają i gdzie cena jest przyzwoita. Nie ograniczam się do jednego sklepu, zawsze staram się przejrzeć kilka ofert, a teraz wiosną można znaleźć szereg promocji i rabatów.
 
Do góry