Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

wo_jtas1k

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
głównie to sieciówki,ale zdecydowanie powiększam swoją kolekcję w trakcie większych wyprzedaży
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Medicine, ECCO, Regatta outdoors, h&m, pierre cardin, massimo dutti, zara :)
 

domin89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Sieciówki, ale coraz częściej szukam czegoś w internecie. Ostatnio zamawiałem t-shirty w sklepie. Czasami jeszcze coś na allegro się zamówi, albo z sieciówek ze sklepów online...wtedy bywa taniej.
 

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
W sumie zależy czego potrzebuje, często chodzę do Zary, ale też w Diverse lubię kupić t-shirt, albo w Big Starze. Ale to taki bardziej lifestylowy styl, jeśli chodzi o pracę to bardzo często odwiedzam Vistule i Wółczankę. Aktualnie jestem na etapie poszukiwań kurtki bądź też płaszcza na jesień/zimę. Mój faworyt na chwilę obecną to Barbados Vistula Red oraz płaszcz Ypsilon Vistula, co lepiej? Musi pasować do garnituru, ale też np dżinsów ;)
 

foremqa

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
My z Lubym osobiście zwykle wybieramy sieciówki, czasami też sklepy internetowe typu allegro czy denley. Osobiście lubię szperać w sh, tak zawsze można wygrzebać jakieś perełki :D
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Zdarza mi sie kupowac tradycyjnie jak potrzebuje ubrania od ręki na jakas okazję. Przewaznie internetowo zamawiam ( chociazby we wspomnianym denley). W necie mozna akurat znaleźć masę ubran w promocyjnych cenach. No i do tego dochodzi wygoda- kupuję bez wychodzenia z domu :)
 

kasia8907

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
2
Ja zamawiam przez internet. Zazwyczaj są tabele z rozmiarami więc nie ma problemu. ;) Czekam właśnie na dostawę. Zamówiłam bluzę z nadrukiem oraz torbę bawełnianą. Nie mogę doczekać się już kuriera z moimi nowymi nabytkami. :)
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
Ja przeważnie kupowałam w sieciówkach ale mój chłopak ma problem bo nie mieści się w typowe sieciówkowe M a takie najczęściej niestety można trafić stacjonarnie. Od jakiegoś czasu jemu zamawiamy w siecii tymbardziej, że często można dorwać naprawdę dobre promocje i nie chodzi w tym pół miasta jak po h&m.
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Z tym to akurat masz rację. Niestety da się zauważyć na ulicy co gdzie kupuje, odrazu gołym okiem widać, zresztą wszędzie rzucą to samo, cały inditex przecież ten sam asortyment tylko nazwy sklepów inne.
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
No dokładnie, no ale co zrobić MODA. Dlatego w necie fajnie jest coś pozamawiać. Przymierzyć i w razie co odesłać żaden problem, z domu wychodzić nie trzeba i latać po mieście. Wygodnie też, bo mojego chłopaka wyciągnąć do galerii handlowej to święto lasu...
 

Ewa Franc

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja razem z moim narzeczonym zamawiamy ciuchy na mojezakupy. Wolimy dopłacić i mieć ubranie znanej marki w niższej cenie niż normalnie;)
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
Internet dlatego jest fajną opcją. Moje zakupy nie znam ale za to zamawiamy z Denleya, szczególnie dla chłopaka a w sumie z tego co pamiętam albo znaleźliśmy tę stronę przez jakąś reklamę lub fb. A wyszło akurat tak, że mój potrzebował kurtki i tam mają chyba z 10 str kurtek, zamówiliśmy jeszcze jakoś w ogóle taniej i naprawdę jest bardzo ładna i ciepła.
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
princzes napisał:
I w rozmiar dobry trafiliście tak nie przymierzając?
Taa od tego jest tabela rozmiarów w razie rozkminki, kurtka czadowa. Ostatnio upolowałam u nich dla siebie też takiego mega ciepłego misia, w ogóle się z nim nie rozstaje
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
kokoszka napisał:
I w rozmiar dobry trafiliście tak nie przymierzając?
Taa od tego jest tabela rozmiarów w razie rozkminki, kurtka czadowa. Ostatnio upolowałam u nich dla siebie też takiego mega ciepłego misia, w ogóle się z nim nie rozstaje
Spoko, mi za to trudno było trafić coś rozmiarowo online. Miś przeuroczy, ma na kapturze uszka? Widziałam gdzieś kiedyś podobny z uszami kota chyba.
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
Nie ten akurat nie ma, ma tylko milutki materiał. A wracając do kurtki to taki bomber.
 

Attachments

  • Zdjęcie 24.09.2016, 09 17 15.jpg
    Zdjęcie 24.09.2016, 09 17 15.jpg
    524,5 KB · Wyświetleń: 0
Do góry