Gdzie na wakacjie 2010

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Od dłuższego czasu zastanawiam się gdzie można jechać na wakacje ( w Polsce) we dwoje.
Morze odpada bo 2 ostatnie lata tam spędzaliśmy ze względu na to że mój chłopak tam tańczał.
Gdzie można spędzić miło tydzień we dwoje, żeby się przy okazji nie nudzić?
Jakie macie doświadczenia, może jakieś miejsca godne uwagi?

Pozdrawiam
Beeeeeep
 

lebianin

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam Łebe. Mnóstwo atrakcji, Słowiński Park Narodowy. W tym roku otwierają największy w Polsce Park Jurajski z setką dinozaurów, niezły ubaw. Łeba to jest to miasto.
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Jak nie ma miedzi to się w domu siedzi. Na wakacje 2010 to tylko do kina...i to tylko w środy bo taniej
 

karlin

Forum king
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
744
Punkty reakcji
1
Miasto
Toruń
Ja polecam jakieś góry ; ] Tatry albo Bieszczady.
W Bieszczady jadę w tym roku więc nie powiem co warto zwiedzić, ale jeśli chodzi o Tatry to tak : Warto odwiedzić parę dolin (Kościeliska na przykład) - po drodze bardzo ładne widoki, więc gorąco polecam. A jeśli chodzi o góry to Rysy, czerwone wierchy, Kasprowy... No i nie zapomnijcie o Morskim oku.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
No jak Łebe polecacie jak Łeba nad morzem a koleżanka nad morze nie chce. Mazury są bardzo fajnym miejscem. Możecie poleżeć na plaży, wykąpać się w jeziorze, połazić po lesie albo po miasteczku. Ze swojej strony polecam Ci wybrac się do Mikołajek, Ostródy albo do Giżycka. Trzy fajne miasteczka, w których coś się dzieje :)
 

adi0922

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łęczna
Ja w tym roku wybieram się do Bułgarii do Złotych Piask;) w terminie 08.07. - 19.07 z biura "włóczykij" z Lublina.
Może ktoś się wybiera?? Jak tak to proszę o kontakt;) pozdrawiam;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja w zeszłym roku byłam w Bułgarii tylko nie z Złotych Piaskach, a w Słonecznym Brzegu i nie z biurem podróży, a na własną rękę. Na wyjazd z biurem podróży było już za późno więc kupiliśmy ze znajomymi bilety lotnicze, kilka dni przed wyjazdem znaleźliśmy sobie w internecie hotel i jazda :) Super wakacje to były, błogie lenistwo, opalanie się, leżenie na plaży i nad basenem a wieczorem imprezy :) Bułgaria jest fajna
 
Do góry