kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Myślę, że każde miejsce nad morzem jest przyjazne maluchom, a w okresie wakacji w większości miejscowości są atrakcje typu dmuchane zamki, czy objazdowe wesołe miasteczka. Warto wybrać przy tym miejsce, gdzie w okolicy można pokazać coś ciekawego dziecku, typu skansen, muzeum zabawek, zoo itp ;)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dzieciom wystarczy troche piasku i kałuża, troche słońca, lody i wesołe miasteczko. :)
Jesli ktoś jednak planuje z dzieckiem wyjazd za granicę to w latozajawce itaki sa teraz oferty -50 % jesli chodzi o dzieci.
 

malika

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
zdecydowanie Władysławowo-idealne miejsce na odpoczynek z dzieciaczkami. Nie tylko plaża jest jedyną atrakcją dla malucha...W centrum znajduje się ogromny plac zabaw, na którym moje dzieciaki spędziły pół dnia!!! Poza tym to świeta baza wypadowa, z której można wyskoczyć do innych, nie mniej ciekawych miejsc :)))
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dobrawa napisał:
Ej...genialne to jest. http://www.itaka.pl/en/france/kraina-bajki-i-basni,XFRKRAI.html chyba każde dziecko ucieszyłoby się z takiej przygody. Fakt, że piaskownica, woda i lody dla malucha to dużo, ale mój ma już prawie 10 lat i w tym chyba by się zakochał <3
Sadzę. że tych miejsc jest więcej i to nie tylko związanych z parkami rozrywki. Przeglądając ofertę Itaki na Lato 2015 można dostrzec, że w wielu hotelach mają zniżkę 50% dla dzieciaków. Może pod takim kątem warto szukać miejsc na wakacje.
 

Mama24h

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio planując córce ferie zimowe trafiłam na super stronę- dziecko w podróży- dzieckowpodrozy.pl. Mnóstwo pomysłów i ofert wyjazdów weekendowych, kilkudniowych, tygodniowych. Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego. Warto sprawdzić naprawdę- fajny pomysł tyle propozycji w jednym miejscu. :)
 

jacekot

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
malika napisał:
zdecydowanie Władysławowo-idealne miejsce na odpoczynek z dzieciaczkami. Nie tylko plaża jest jedyną atrakcją dla malucha...W centrum znajduje się ogromny plac zabaw, na którym moje dzieciaki spędziły pół dnia!!! Poza tym to świeta baza wypadowa, z której można wyskoczyć do innych, nie mniej ciekawych miejsc :)))
Sorry ale Władek to nie dla rodzin z dziećmi , tu jest pełno młodzieży która szaleje dniami i nocami ,
jak rodzinnie to coś mniejszego nad morzem jest sporo miejscowości które się specjalizują w urlopach dla rodzin z dziećmi
obok Władysławowa jest Chłapowo i tam już jest spokojeniej ale tam wadą jest zejście gdzie są gigantyczne schody
 
Z

zderka

Guest
Ja proponuję zabrać dzieci do Białki Tatrzańskiej. Wiele osób o tym nie wie ale znajduje się tam świetne centrum zabaw. Termy Białka. Jest to wielki kompleks basenów oraz saun. Dzieci na pewno będą się tam dobrze czuły.
Zabraliśmy tam dzieciaki dokładnie rok temu. Bylismy w Białce tydzień i dzieci praktycznie codziennie tam chodziły. W tym roku w miejscowości również mamy zarezerwowane noclegi. Można tam znaleźć niedrogie domki ponieważ całe miejsce jest zdecydowanie tańsze od pobliskiego Zakopanego.
Pozdrawiam.
 

lolitka66

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
w wakacje polecam zarezerwowac sobie kilka dni na pobyt w parku przygody kulturinsel - bylam i nie zaluje ani grosza, cudowne, basniowe miejsce :)
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o wyjazd najłatwiej chyba wybrać się autem. Podróże oczywiście kształcą,dla dziecka i rodziców może to być fajna wyprawa.Należy jednak pamiętać by taki wyjazd był dobrze przemyślany i zaplanowany.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Jeżeli to wyjazd krajowy, to oczywiście możliwe, choć nie zawsze dobre, bo jeżeli jedziesz zwiedzać duże miasto - Kraków, Poznań, to samochód raczej wydaje się zbędny. Zwłaszcza jeżeli mieszkasz daleko od celu podróży. Wtedy pociąg, a potem komunikacja miejska.
 
K

Klimek_H

Guest
Wczasy w Beskidzie Sądeckim mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. W szczególności warto mieć na oku Muszynę, jest tu bardzo fajny aquapark i dobry dojazd do wszystkich stoków narciarskich. A zima tuż tuż. ;)
 

zawilisnki_mateusz

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja równiez polecam Muszyne :) Bardzo spokojne i malownicze miejsce :) zgodzę się z postem wyzej ze zima tuz tuż wiec Muszyna + śnieg= niezapomniane wspomnienia:)
 

Dagmara_KR

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Mierzeję Wiślaną - tu jest większy spokój, niż na pomorzu.
Jest kilka miejscowości do wyboru, m.in. Krynica Morska, Stegna, Kąty Rybackie, Sztutowo, Jantar.
W Krynicy Morskiej jest na pewno dużo atrakcji dla dzieci, ale i straszne tłumy. Jak chcesz dobrze odpocząć, to tanie noclegi Kąty Rybackie Ci to zapewnią na pewno. Kąty, to spokojna miejscowość między Zalewem Wiślanym, a morzem Bałtyckim, więc poza plażowaniem masz tu do dyspozycji Zalew, port, gdzie można także świetnie spędzić czas. Do Krynicy jest blisko, jakieś 10 minut autem, więc chcąc atrakcji, możesz sobie podjechać tam. Z drugiej strony Sztutowo, gdzie można sobie dodatkowo wypożyczyć sprzęt i popływać na rzece, pojeździć konno, a w następnej miejscowości - Stegnie, masz m.in. park linowy, którym dzieciaki będą zachwycone. W Jantarze jest też mini zoo - dla dzieci super, a w Malborku park dinozaurów. Można podskoczyć do Trójmiasta, a tam to już całodniowe zajęcie będziecie mieli :)
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
W tym roku z młodsza siostra (12) byłyśmy w Łebie. Zarówno dla niej jak i dla mnie był to drugi wyjazd nad polskie morze i bardzo zależało nam nie tylko na plażingu, ale także na ciekawych atrakcjach turystycznych i zapleczu na deszczowe dni. I Łeba doskonale połączyła te 3 cechy. Piękne plaże, port, możliwość wpływania w morze, latarnia morska.. Było co robić. Do tego trzeba dodać spory deptak atrakcji, gdzie oprócz sklepików i mini barów codzienne odbywały się jakieś imprezy :) a to śpiewanie szant, a to jakieś sponsorowane iventy (jak my byłyśmy to akurat była Nivea). No i oczywiście Syrenka z kamerą internetowa, gdzie można na żywo pomagać do bliskich w domu :D jednym slowem: polecam :)
 
J

jolos

Guest
Wiem, że hotel Verde Montana w Kudowej Zdrój ma fajne miejsce dla dzieci. Na zewnątrz mają placyk zabaw, a w środku salę do zabaw z różnymi gadżetami. Można zostawić tam dziecko a samemu wybrać się do hotelowego basenu czy sauny.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Chorwacja jest stosunkowo tania. Lepiej dołożyć 200 czy 300 zł więcej i pojechać za granicę gdzie pogoda jest pewna niż jechac nad polskie morze. Polecam korzystać z porównywarek na necie gdzie możecie sobie wybrać najtanszą ofertę rożnych touroperatorów. Ja mam sprawdzoną suncenter,pl. Już dwa razy znalazłam tam fajną ofertę lasy minute :)
 

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
W zależności od tego skąd będziecie jechać - czy ze środkowej Polski, czy południowej, ale ogólnie polecam na przykład Władysławowo albo Kołobrzeg, są to raczej miejscowości przyjazne dla wyjazdów rodzinnych.
 
Do góry