E

ElArturo

Guest
Jeżeli europa to Hiszpania, Grecja lub Portugalia. Jak Polska to wybrzeże bałtyckie np. Ustka, Łeba, Władysławowo itd.
 
E

Ejan87

Guest
Jak wakacje to tylko w Polsce, bez względu na to czy to zima czy lato ;) Lubię zwiedzać i wędrować po górach, więc zimą wybieram wielkie miasta i ich muzea oraz teatry. Od jakieś czasu podoba mi się stolica, więc już planuję tam kolejny wyjazd, zwłaszcza, że znalazłam dość fajny hotel - Aramis za przyzwoitą cenę no i warunki.
 
J

jadwinia

Guest
Dzieckiem wszędzie gdzie jest dach nad głową ;p a tak na serio widzę, że nawet spa wychodzą naprzeciw kobietom i rodzinom ;) dawniej jeździło się do spa odpocząć od domowego rozgardiaszu, a teraz można zabrać ze sobą męża/ narzeczonego czy chłopaka oraz dziecko i nie będą się nudzić. Są dla nich specjalne oferty, np w Głęboczku ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja sie zastanawiam kiedy puścić syna na pierwszy obóz. w tym roku skończy 6 lat... chyba ciut za wcześnie. ale jak przeglądam ofertę But, mają już wakacyjną na stronie, to już dziś ceny mają poobniżane. myślę że za rok o tej porze będę coś dla niego szukać.. on dośc samodzielny jest więc powinien dac radę :D
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Jak na mój gust dziecko nawet 7 lat to troche małe, na obóz, nie boisz się, że będzie tęskniło za mamą? Ja swojej pociechy bym nie puściła tak samej, pomimo że ma 10 lat jeździ z nami na urlopy, bo to zawsze bezpieczniej, a że wybieramy hotele z animacjami dla dzieci, zawsze zbierze się cała ekipa maluchów, gdzie bawią się wspólnie, ale jest opieka animatorów i rodzice są nieopodal mimo wszystko...
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
czy ja wiem, czy 7 letnie dziecko jest za małe na obóz? chyba to zależy i jest to sprawa indywidualna. Może nie byłoby tak źle, ale może też nie warto ryzykować, można postawić zawsze na rodzinne wakacje, w Jastrzębiej Górze jest bardzo fajny hotel Primavera, gdzie przewidziane są atrakcje dla dzieci więc można troszkę maluchy przyzwyczajać do nieobecności rodziców.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Czy ktoś z Was korzystał lub ma zamiar skorzytać (do 5 maja) z tej oferty 50% zniżki na dzieci w Itace, proponują Turcję, Grecję, Bułgarię i Egipt.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Jaka wstaw linka z ofertą. Chętnie przejrzę, bo własnie szukam czegoś ze zniżką dla dzieci bo mam dwoje.
 
D

Dorka123

Guest
dokładnie, daj link, może sobie zrobię prezent urodzinowy ;)
50% to sporo, zniżka jest na każde dziecko czy tylko na jedno?
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Widze już juz kilka razy pojawiła się wzmianka o Jastrzębiej Górze. Byłam, spędziłam tam urlop z dzieckiem. Ja wypoczęłam - miałam zorganizowany czas, zabiegi, masaże... a dziecko? ani razu nie usłyszałam mamo nudno mi, chodź już do domu. Atrakcji masa nawet jak nie ma pogody. Po co wyjeżdżać za granicę z małym dzieckiem, skoro wcale nie skorzystamy z uroków, bo będziemy pilnować malucha? polecam Primaverę. https://www.facebook.com/PrimaveraSpa
 
S

sigurr

Guest
bardzo przyjazny jest Dankar w Dziwnowie. my tam co roku z rodzinką jeździmy. są animatorzy dla dzieci, place zabaw, pyszne jedzonko, że niejadki nagle stają się pochłaniaczami jedzenia :D a do morza 2 min spacerkiem, to z dzieckiem nawet na siusiu spokojnie można wrócić :)
 
G

glanas

Guest
sigurr napisał:
bardzo przyjazny jest Dankar w Dziwnowie. my tam co roku z rodzinką jeździmy. są animatorzy dla dzieci, place zabaw, pyszne jedzonko, że niejadki nagle stają się pochłaniaczami jedzenia :D a do morza 2 min spacerkiem, to z dzieckiem nawet na siusiu spokojnie można wrócić :)
Po kolejnym upadki BP decydujemy się na Polskę, zreszta takich pakietów jakie znajdujemy w Polsce, nie ma za granicą. Tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php nie płacimy nic za dzieci, a mamy pełne wyżywienie, basen, plac zabaw, kort i masę atrakcji. Zapowiada się naprawdę bardzi udany urlop, a koczowania na lotnisku na pewno nie będziemy ryzykować.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
na pewno jak się jedzie gdzieś na wakacje z dziećmi to trzeba im zapewnić jakąś rozrywkę, żeby się nie nudziły i miło spędziły czas. No i też hotel powinien być odpowiedni. Myślę, że ciekawym miejscem na rodzinne wakacje może być Kraków, jak się ktoś będzie wybierał to polecam zatrzymać się tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ bardzo przytulny i przyjemny hotel w dobrej lokalizacji.
 

antek02

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Żona znalazła ciekawą atrakcję: arena.pl/polkolonie-windsurfingowe-w-gdyni,692734.html - półkolonie windsurfingowe.
Jesteśmy za tym, żeby lato spędzać aktywnie, a to naprawdę ciekawa forma ;) coś zupełnie innego niż zwykle!
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Właśnie- aktywnie a nie leżąc plackiem na plaży - to sa wakacje!
Ja jadę do Rusinowa - ośrodek Bajkowy Zakatek gdzie mamy na terenie ośrodka to co trzeba żeby sie dobrze bawić - dzieciaki mega wielgachny plac zabaw przystosowany i dla młodszych i starszych, są baseny dla mniej i bardziej pływających, my mamy korty tenisowe, boiska, zaplecze "ogniskowo-grillowe" z chatą grillową na wieczory... rowery można wypożyczyc, na rolkach pośmigać bo jest świetna trasa. Wokół lasy i morze blisko , stadnina koni... Jakby ktoś chciał namiaró to szczerze polecam adam.jaroslawiec.pl na stronie mają wizualizację całego ośrodka, warto zerknąć i zobaczyć jak to wygląda prawie na zywo :p
 

Leszek32

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Polecam Krynicę Morską, Giżycko, Łebę
 
D

Dorka123

Guest
A co powiecie o Polskich Parkach rozrywki? Chcielibyśmy się wybrać gdzieś na weekend, taki Zatorland wygląda kusząco, był ktoś może?
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja nie byłam, ale wybieram się stanowczo na Live Festival. Bilety są do kupienia dosłownie za grosze! Już trochę pooglądałam w necie te atrakcję, zachęciło mnie to i chciałabym pokazać dzieciom na żywo. Plus fesival jest kolejną atrakcją - kabarety, Grabowki ulubieniec moich dzieci i fajne koncerty. A opinie mają całkiem niezłe, więc czas to sprawdzić :)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja byłam z rodziną i znajomymi w Zatorlandzie i bardzo miło wspominam to miejsce. My byliśmy w sierpniu i wtedy można było zwiedzać Park zarówno dniem i nocą. W nocy był nieco mniejszy ruch, ale z kolei było trochę chłodniej. Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty i z atrakcji Parku. Na pewno tam wrócimy. A co do Live Festiwalu w Zatorlandzie to osoby które mieszkają blisko powinny skorzystać, cena bardzo niska, a gwiazd naprawdę sporo.
 
Do góry