tami277

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja zawsze przed wakacjami z dźiećmi się stresuje, że hotel nie będzie przystosowany do maluchów, że się będą nudzić, że jedzenie nie dobre. Wiadomo jak to jest. Rok temu byliśmy na wakacjach w Muszynie, w hotelu Klimek. I o dziwo, dzieciom się spodobało. Mają specjalny kącik do zabaw dla dzieci, różne atrakcje na basenie i wokół hotelu, więc dzieiciaki nie mogły sie nudzić. Byliśmy też na raftingu i mocnym ognisku. W tym roku nie pojedziemy nigdzie, bo mąż zmienił pracę i nie dostał urlopu, ale wam bardzo polecam Muszynę i ten hotel, zwłaszcza na wakacje z dziećmi.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Zamek w Janowie Podlaskim jest bardzo przyjazny dzieciom :) A i rodzice mają gdzie odpocząć :) Która mama nie marzy o relaksie w spa?
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Fajny jest ośrodek Skrzat w Makowie na Mazurach. My tam byliśmy w dużej grupie, były też dzieci i super się bawiły. Mieszkaliśmy w domkach letniskowych, dookoła las, jezioro, można było wypożyczyć sprzęt wodny, przejechać się motorówką, dzieciaki miały duża frajdę.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jeśli chodzi o wyjazd wakacyjny z dziećmi,możliwości troszkę jest,Polska jest piękna i takich miejsc jest bardzo dużo. Ale np ja z moimi dziećmi wyjeżdżałam na przemian - w jednym roku nad morze w drugim roku w góry.Bywało, że częściej jeździłam - jeśli nadarzyła się taka okazja. :)
 
Do góry