Gdzie na wakacje 2016?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Gdzie planujecie spędzić wakacje 2016 ? Macie swoje ulubione miejsce do którego jeździcie co roku czy może tegoroczne miejsce odpoczynku będzie zupełnie nowym odkryciem? Podzielcie się swoimi wakacyjnymi planami ;)
 
M

MacaN

Guest
Ja zaliczam Energylandię pewnie w jakiś sierpniowy weekend ze znajomymi, resztę wakacji spędzam ciężko pracując. Zarówno w godzinach pracy, jak i po powrocie do domu. Trzeba zarobić na to, by mieć gdzie mieszkać na studiach :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Mam zamiar wybrać się w tym roku na zamek w Malborku :) Ot, jest to miejsce które od dawna chciałem zobaczyć. Tak to praca i remont w domu :)
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Pisałem już zdaje się w innym wątku o Tunezji. Jest jakiś niesamowity klimat na tych targowiskach Maroka, Tunezji, można całymi dniami snuć się po tych uliczkach, z przerwami na sziszę ;)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Brzmi magicznie :) Właśnie na targowiska szukając różnych informacji o Tunezji zwracałam szczególną uwagę. Sporo tam uśmiechniętych ludzi.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wybieram się na tydzień nad morze, a w sierpniu biorę kolejny tydzień urlopu i jadę na Ino-Rock Festival w Inowrocławiu i przy okazji wstąpię do Torunia pozwiedzać :)
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Góry, ale nie Zakopane bo tam za duży ruch panuje. Wolę spokojniejsze miejsca, np. może gdzieś w Beskidach.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
W tym roku planuję pojechać do siostry za granicę, spędzić z nią trochę czasu. Natomiast w Polsce mam zaplanowane jedynie weekendowe wypady. Wybieram się między innymi na różne koncerty i festiwale, a najbardziej czekam na Festiwal Pannonica, który juz za niedługo. Zapowiada się świetna zabawa, folkowe brzmienia i biesiadowanie. Na stronie festiwalu zobaczycie jakie zespoły wystapią i jakie atrakcje na was czekają :)
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
crypt napisał:
Przede mną został jeszcze krótki wyjazd do Luksemburga. :)
Kiedy jedziesz? Słyszałem, że to naprawdę piękne miasto i sam się zastanawiam, czy tam nie pojechać. Jest w miarę blisko i można nawet samochodem pojechać przez Niemcy (hurra dla bezpłatnych autostrad). Dasz znać jak wrażenia, kiedy wrócisz?
 
Do góry