Gdzie na sylwestra?

domikr

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja na sylwestra wybrałam Zakarpacie, jadę tam z Wytwórnią Wypraw :) Zwiedzę Lwów, Mukaczewo, Kosyno.Szykuje się szampańska zabawa. :) Rok temu byłam w Wilnie i super wspominam:)
 
D

Dobrawa

Guest
Niewiele brakowało żebysmy sylwestra spedzili we Włoszech, ale jednak zmienił nam się termin urlopu i jedziemy z Itaka na narty do Włoch po Sylwestrze. Moim zdaniem to genialna opcja. Ale dużo osób z tego co kojarzę stawia na ciepłe kraje.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Mi się zawsze marzył Sylwester w domku z kominkiem na Mazurach. W jakimś głuchym lesie i ten śnieg na drzewach za oknem ;). No ale może za rok.
 

Natalia Jamrg

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gdzieś gdzie można i dobrze się pobawić i odpocząć. W tamtym roku wybrałam na Sylwestra hotel Imperium w Świlczy i była to najlepsza impreza w moim życiu. Przygotowali mnóstwo atrakcji, dobre jedzenie i muzykę dla różnych grup. Ja lubię taką na żywo graną przez zespół, ale jeśli ktoś woli DJ to też znalazłby coś dla siebie :
 

czifofczifs

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi wpadła w oko fajna oferta na sylwester nad morzem w Primavera (to ośrodek w Jastrzębiej Górze) - zapowiada się impreza w gorących kubańskich klimatach więc może być całkiem fajnie :) Może ktoś jeszcze z Gliwic się wybiera? W grupie na pewno byłoby raźniej :)
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
My domówkę robimy. Ale i tak się cieszę, bo poszaleć umiemy. Sylwester mamy przebierany. Do tego czekają już fajerwerki, kule z kolorowym dymem i suchy lód do drinków, drinki z wydobywającym się z nich dymem wyglądają mega niesamowicie.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam bardzo dobrą ofertę sylwestrową w Karpaczu w Willi Koala. Moim zdaniem wypoczynek w Tatrach to super pomysł na naładowanie akumulatorów i spędzenie miłego czasu z najbliższymi.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Mamy zaklepaną zabawe juz od sierpnia. Po mega udanych wakacjach w rancho colorado stwierdzilismy po tygodniu ze skorzystamy z ich oferty sylwestrowej. Cena calkiem spoko, dodatkowo pokoje na miejscu wiec dlaczego nie trzciel ;) milo bedzie ich ponownie zobaczyc jeszcze w starym roku
 
Do góry