Gdzie na sylwestra?

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
takich ofert jest dość dużo od topowo rekreacyjnych wyjazdów na narty do studenckich wyjazdów gdzie równie istotne są imprezy, najlepiej wybrać ofertę biur z odpowiednim doświadczeniem i dobrą kadrą - ponieważ to od nich zależy animacja i integracja całej grupy
 

Agnieszka Pajor

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mnie mój mąż namówił w tym roku na sylwestra w Sarajewie. W cenie mamy też zwiedzanie Budapesztu, kilku bośniackich miasteczek i imprezę sylwestrową. Co prawda nigdy nie byłam jeszcze w Bośni, ale słyszałam o tym kraju wiele pozytywnych opinii. Na miejscu ponoć nie jest jeszcze drogo, także cieszę się już na dobre jedzenie i zakupy na orientalnym bazarku!
Był ktoś z Was już w Bośni albo też się wybiera tam na sylwestra? My jedziemy z biurem pociagnabalkany.pl
 
M

maalamy

Guest
magiczna napisał:
Zastanawiam się nad jakimś wyjazdem na sylwestra w tym roku, jak Wam się podobają takie wycieczki? Warto? Czy lepiej zostać w domu? ;)
Moi znajomi byli w tamtym roku przez biuro Party Camp, byli mega zadowoleni. Wiem, że w tym roku też planują wyjazd przez nich, chyba do Zakopanego. Cenowo przystępnie wychodzi, a mieli z tego co pamiętam sporo atrakcji w pakiecie.
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Ostatnio znalazłam bardzo ciekawą ofertę na sylwestra w Bytowie. Organizowany jest on na zamku, który się tam znajduje. Ceny może nie są najniższe, ale za możliwość poimprezowania w takim miejscu chyba warto. Ciekawe czy są jeszcze miejsca, bo oferta wygląda całkiem zachęcająco.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Ja sie wybiore chyba do Budapesztu. W turystce studenckiej maja bardzo tanio jak na moje oko ten wypad. W programie jest nawet rejs po Dunaju. Będzie tez przeowdnik do zwiedzania Wiednia, Budapesztu.
 

moj_londyn_2003

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Biuro Podróży Mój Londyn z Krakowa oferuje spędzenie wypoczynku Sylwestrowego w Polsce, na Słowacji, w Wiedniu, w Pradze. Ciekawa oferta dla Studentów oraz miłośników sportów zimowych. Korzystne ceny !!!
Więcej informacji na naszej stronie: sylwester.mojlondyn.pl
 

Attachments

  • logo.jpg
    logo.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 0

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
... a z oferty jakiego biura będziesz korzystała ? jeśli możesz to podrzuć link do tej oferty/wyjazdu
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
My jedziemy do spa:D
Wszystko tam juz bedzie przygotowane, nie bede musiała nic robi tylko dobrze wyglądac.
Cieszę się, bo zazwyczaj to z mezem organizujemy sylwester w domu, jest duzo zamieszania, sprzątania,a w tym postabowilismy troche odpoczac do tego.
Oferta bardzo fajna cenowo: bar, 6 posiłków, a że to jest spa to jeszcze jakiez zaboiegi upiekszające na pewnoi odbedziemy.
No i niedlakeo od wawy (zalesie mazury, w poblizu olsztyna).
 

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowałam się na wyjazd do Świeradowa Zdroju a konkretnie pensjonaltu Malwa. Byłam tam w wakcje i bardzo miejsce to przypadko mi do gustu. Spokój, cisza, kuchnia wyborna i przepyszne piwko malinowe:) Teraz chcę sprawdzić jak to miejsce wygląda zimą, z tym że troszkę przed Sylwestrem tam pojadę, bo pensjonat ma masaże w ofercie a przez moją pracę strasznie kręgosłup mi dokucza. Był tam ktoś już-pensjonat-malwa.pl? :) Pozdrawiam serdecznie
 

Wioletta Bober

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myślę, że to fajny pomysł- taka odskocznia. Ja właśnie ostatniego sylwestra tak spędzałam. Byliśmy z rodziną na Szalonym Kuligu sylwestrowym . Szalona nazwa i równie szalona zabawa . Nic tam nie trzeba była na własną rękę załatwiać, bo zakwaterowanie, poczęstunek itd. było wliczone w cenę. Przejazd był w okolicach Doliny Kościeliskiej. Jakby ktoś był ciekaw to dowiedziałam się, że w ten sylwester również organizowana jest taka zabawa. Tutaj możne więcej się dowiedzieć w ww.sylwestrowy.pl/zakopane/ 2885


A myślała ktoś już nad postanowieniem noworocznym? Mi szczerze powiedziawszy nigdy nie udało się dotrwać z postanowieniem choćby miesiąc. Każdy z Was pewnie słyszał już wiele przesądów związanych z sylwestrem i nowym rokiem. Czy trzymacie się tych tych reguł i wierzycie w to, że jaki nowy rok taki cały rok? wymarzonysylwester. pl/wrozby-sylwestrowe-poznaj-ciekawe-sylwestrowe-zwyczaje/ - a to niektóre z nich.


magiczna napisał:
Zastanawiam się nad jakimś wyjazdem na sylwestra w tym roku, jak Wam się podobają takie wycieczki? Warto? Czy lepiej zostać w domu? ;)
Moim zdaniem i tak i tak może być fajnie tylko, że trzeba sobie zorganizować jakoś ten czas, aby było miło :). Byłam kiedyś na sylwestra na kuligu w Zakopanem i muszę powiedzieć, że było super, ale równie świetnie bawimy się w domu :). A tak trochę z innej beczki: wiecie jak sylwestra obchodzi się w innych krajach? Np. w Danii tej nocy o północy tłucze się naczynia i chodzi po meblach :). Dużo ciekawostek można poczytać tutaj: wymarzonysylwester.pl/zwyczaje-noworoczne/.
 
M

magiczna

Guest
maalamy napisał:
Moi znajomi byli w tamtym roku przez biuro Party Camp, byli mega zadowoleni. Wiem, że w tym roku też planują wyjazd przez nich, chyba do Zakopanego. Cenowo przystępnie wychodzi, a mieli z tego co pamiętam sporo atrakcji w pakiecie.
O, właśnie do Zakopanego chciałabym pojechać najbardziej:). Sama sobie nie zorganizuję, bo chyba już za późno na znalezienie kwatery w dobrej cenie, zresztą, zależy mi tez na jakiś atrakcjach. A gdzie byli Twoi znajomi?
 

kamillo1

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
magiczna napisał:
Moi znajomi byli w tamtym roku przez biuro Party Camp, byli mega zadowoleni. Wiem, że w tym roku też planują wyjazd przez nich, chyba do Zakopanego. Cenowo przystępnie wychodzi, a mieli z tego co pamiętam sporo atrakcji w pakiecie.
O, właśnie do Zakopanego chciałabym pojechać najbardziej:). Sama sobie nie zorganizuję, bo chyba już za późno na znalezienie kwatery w dobrej cenie, zresztą, zależy mi tez na jakiś atrakcjach. A gdzie byli Twoi znajomi?
Właśnie też oglądam teraz oferty tego biura i widzę, że mają naprawdę konkretne te wyjazdy. No i te oferty są przeznaczone raczej dla ludzi młodych, więc na pewno będzie z kim się bawić :) Maalamy, mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? :)
 
N

nianiaSweet

Guest
tutaj macie całą ofertę Party Camp http://www.sylwesterpartycamp.pl/ jest naprawdę obszerna, więc jest w czym wybierać.
kamillo1 co do uczestników, ja byłam z nimi na majówce i poznałam ludzi od 18 do 30 roku życia, więc przedział wiekowy jest dość duży, powiedziałabym raczej, że wyjeżdżają tam ludzie którzy lubią dobre imprezy bez względu na wiek.
 

kamillo1

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
tutaj macie całą ofertę Party Camp jest naprawdę obszerna, więc jest w czym wybierać.
kamillo1 co do uczestników, ja byłam z nimi na majówce i poznałam ludzi od 18 do 30 roku życia, więc przedział wiekowy jest dość duży, powiedziałabym raczej, że wyjeżdżają tam ludzie którzy lubią dobre imprezy bez względu na wiek.
to kurcze powiem Wam, że jeszcze lepiej :D Najważniejsze to jechać z ludźmi, którzy czują klimat :) nianiaSweet, możesz opowiedzieć coś więcej? :) chcę poznać jakieś konkrety, zanim zdecyduję się na rezerwację :eek:
 
M

maalamy

Guest
Zgadzam się, choć z tego co słyszałam od znajomych, tam jest dużo młodych ludzi więc nawet jeśli ktoś pojedzie sam to znajdzie towarzystwo do dobrej zabawy :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Mnie za to ciągną na wycieczkę do Rzymu z Itaką. Wydaje mi się, że Sylwester po za krajem to ciekawa alternatywa. Przynajmniej dla mnie, bo raczej pozostaje w kraju - domówki, czasem Zakopane, Kraków (na Rynku).
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
StuntmanMark napisał:
... a z oferty jakiego biura będziesz korzystała ? jeśli możesz to podrzuć link do tej oferty/wyjazdu
turystyka studencka jak wspominałam turystykastudencka.pl/wyjazdy/pokaz/699/Sylwester-w-Budapeszcie-Wieden-Termy-Poprad
Juz coraz bliżej, przygotowania pełna parą. Nie moge sie doczekać, nawet na swięta tak nie czekam co na ten wyjazd.
 
N

nianiaSweet

Guest
kamillo1 napisał:
tutaj macie całą ofertę Party Camp jest naprawdę obszerna, więc jest w czym wybierać.
kamillo1 co do uczestników, ja byłam z nimi na majówce i poznałam ludzi od 18 do 30 roku życia, więc przedział wiekowy jest dość duży, powiedziałabym raczej, że wyjeżdżają tam ludzie którzy lubią dobre imprezy bez względu na wiek.
to kurcze powiem Wam, że jeszcze lepiej :D Najważniejsze to jechać z ludźmi, którzy czują klimat :) nianiaSweet, możesz opowiedzieć coś więcej? :) chcę poznać jakieś konkrety, zanim zdecyduję się na rezerwację :eek:
a co dokładnie chciałabyś wiedzieć? chętnie pomogę.
 
M

magiczna

Guest
Sylwestra w końcu spędziłam na domówce, ale za to napaliłam się, by pojechać z party camp do Czech na narty. Wyjazd 1.02 także już niedługo, nie mogę się już doczekać:). Kusiły mnie też Alpy, ale w końcu finanse zadecydowały. Ale tam na pewno też się fajnie zjeżdża:)
 
M

maalamy

Guest
To daj znać jak tam wrażenia, bo sama bym chciała gdzieś na narty wyskoczyć ale w marcu :), więc pasowało by mi to Orcieres. To by był mój pierwszy poważny wypad na narty, mam nadzieję, że nie połamię nóg :D
 
Do góry