Gdzie na sylwestra?

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Byłam kiedyś na Sylwestrze w górach. No cóż, malowniczo, pięknie, urokliwie. Ale w tym roku chcę już polecieć w ciepłe kraje. Może Egiprt... spędzał ktoś z Was sylwestra w tropikach?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
No a co z tropikami? Ja się zastanawiam czy teraz w listopadzie do Dahab nie polecieć bo w alfie znalazłam fajny hotel i nawet nie drogi, no ale co wtedy z tym sylwestrem za granicą... nie wiem co wybrać.
 

Magda 1975

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Niby jeszcze kupa czasu ....
Rok temu spędziłam sylwestra w górach.
Wraz ze znajomymi wynajeliśmy domek w Polskich górach.
Napiszę tak .........
Przeżyłam najpiękniejszego sylwestra w swoim życiu.
Mogłabym na ten temat pisać do ranka.
Jedno jest pewne, nie ważne gdzie lecz ważne z kim :)
My akurat upatrzyliśmy sobie domek w Szklarskiej Porębie tzw. Domek Babci Gieni czy coś takiego.
Ponieważ było nas trochę, i chcieliśmy intymność decyzja padła na wynajęcie całego domku w naszych Polskich górach.Kiedy jechaliśmy do Szklarskiej Poręby, nie było śniegu .
Niestety , albo stety :)
Położenie domku zarezerwowanego przez nas, okazało się śnieżną krainą.
Kiedy po przekroczeniu posesji wszyscy zdębiali.
Śnieg pod kolana.
Właściciele tłumaczyli sytuację .......iż posiadją odpowiednie warunki............
Taki sam miałam kiedy przypadek w Karpaczu. :)
Jak już napisałam , nie ważne gdzie lecz ważne z kim,ponieważ bez tej ekipy sylwester byłby niczym.
Polecam zdecydowanie nasze Polskie góry na tą okazję.

Pozdrawiam i życzę wszystkim "Szczęśliwego nowego roku"

Magda
 

domekbabcigieni

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witammmm :)
Właśnie zwolnił nam się domek w górach na sylwestra.

Chętnych zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam
 

domekbabcigieni

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
No niestety tak to już jest ...........
Fakt faktem że to już drugi raz z rzedu, lecz niestety my wpływu na to nie mamy.

Pozdrawiam
 

Marceli Szpak

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Poniatowa
Mieliśmy jechać do Zakopca, jednak ubiegłoroczny korek na zakopiance i tłok w pociągu w drodze powrotnej "przekonały" nas do sylwestra w stolicy.
W tym roku udajemy się do Hotelu Venecia Palace, ktoś z Was udaje się tam? :)
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wybieram się na sylwestra do Zakopanego, wiem że nic ciekawego w tym okresie, ale nigdy nie byłam. Czy macie opinie o rezerwacji apartamentów w serwisie hotelisko.pl - ktoś tam kiedyś rezerwował? Czy to sprawdzony serwis?
 

blacksun

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja już drugi rok z rzędu na jurę - agroturystyka ,,między zamkami'' czy coś w tym stylu, nie mam pamięci do nazw.
 

Przemko Nowicki

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Promocja Sylwestrowa trwa! Tani Sylwester 2013/2014. Domek w górach? Hotel z basenem? Impreza w Paryżu, w Pradze, Wiedeń, Lwów?Ustroń, Zakopane, Krynica, Karpacz, Słowacja – 199 zł za 4 dni z wyżywieniem i Balem. Stolice Europy – 169 zł.
Kilkaset ofert na każdą kieszeń.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Sylwester w tym roklu będzie trochę na bogato niż w zeszłym:) miły czas spędzę z ukochaną w hotelu opera Mam nadzieję, że jej się tam spodoba. Byliście może tam w okresie świątecznym i noworocznym?
 

pokergirl

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
w ubiegłym roku skorzystałam z oferty na sylwestrowy.pl gdzie cena była korzystna dla turystów i byłam w Egipcie. Kraj przepiękny niesamowity .. a wypad był wspaniały!
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Bardzo ciekawe oferty znajdzeicie też na stronie biura podróży Antavia z Krakowa. Wiec własnei moze warto jest sprawdzić i już teraz coś fanego dla siebie zarezerwować.
 

beata_holidaytime

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja w zeszłym roku byłam na sylwestrze organizowanym przez jedno biuro podrozy zajmującym sie tylko tego typu ofertami. Byłam mega zadowolona bo za małe pieniądze miałam wszystko czego mi było potrzeba : był kulig, ognisko z kiełbaskami, blisko wyciągów, party sylwestrowe naprawde mogę godnie polecic to biuro i w tym roku takze mam juz zarezerwowany wyjazd z nimi :) oto oni gdzienasylwestra kropka pl
 
B

bajderman

Guest
Oj, ale to nie to samo - dla nas przy dzieciach Zielona Polana jest jedyną sensowną opcją z prostego powodu - opieka dla dzieci, dużo dla nich atrakcji. Tak samo i dla nas - porządna zabawa do rana, a koszty całości imprezy na prawdę niskie. Chcemy żeby dzieci mogły się tak samo dobrze bawić jak my.
 

luna4_tic

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja bardzo cenię sobie Augustów, tutaj każda spędzona chwila jest magiczna. Zimą aura jest tu niezwykła. A sylwester w augustow-bt.pl również będzie niezapomniany.
 
B

bajderman

Guest
Odsyłam - http://www.zielonapolana.com.pl/sylwester_2014.php
Niesamowicie pozytywne miejsce, to nie nasz pierwszy wyjazd. Przede wszystkim jedzenie, organizacja, atrakcje - sauna, kulig, pieczenie prosiaka, zabawa dla dzieci, opieka. Kto chce się podłączyć? Mamy kody rabatowe - wyjazd zapowiada się super, tak było za każdym razem. Piszcie bo mamy kody rabatowe ;-)
 
M

magiczna

Guest
Zastanawiam się nad jakimś wyjazdem na sylwestra w tym roku, jak Wam się podobają takie wycieczki? Warto? Czy lepiej zostać w domu?;)
 
Do góry