gdzie na rehabilitacje w warszawie

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Gdzie najlepiej zapisac sie na rehabilitacje? Mam problem z nawracajacymi stanami zapalnymi mięsni. Ograniczylam treningi do minimum, ale bol i tak co jakis czas daje o sobie znac... Licze, ze dobry rehabilitant pomoze mi sie z tym uporac. Gdzie warto isc prywatnie z tym?
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Oj ja akurat mialem to szczescie, ze zalapalem sie na w miare szybki termin na nfz (ale tez moja dolegliwosc nie byla na tyle paląca, zeby isc prywtanie), wiec niestety nie pomoge. Jak do tej pory radzilas sobie z bolem? Mi doraźnie pomagaly tabletki przeciwbolowe i zimne oklady.
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Słyszałam, ze na stany zapalne miesni dobra jest krioterapia. Moze wpisz w google sobie i zobacz gdzie takie cos wykonują w Warszawie?
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
arizona89 napisał:
Słyszałam, ze na stany zapalne miesni dobra jest krioterapia. Moze wpisz w google sobie i zobacz gdzie takie cos wykonują w Warszawie?
Chodzilam na krioterapie do Fimedica przy dyskopatii. I szczerze mowiac to wydaje mi sie, ze to naprawde skuteczna forma leczenia, bo ja dosc szybko poczulam sie lepiej. Na te zabiegi chodzilam dwa miesiace i to wystarczylo, zeby moje zdrowie uleglo poprawie. Jesli pojdziesz tam na konsultacje to pewnie ci podpowiedza jaki zabieg powinnas wybrac i ile wizyt cie czeka.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Fimedicę równiez i ja polecam. Chodziłam tam na rehabilitację po poważnym urazie barku. Bardzo w porządku specjaliści z pomysłem na leczenie i indywidualnym podejsciem do pacjenta. Calkiem szybko wrocilam do zdrowia i intensywnych treningow.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
W Radzyminie w CM Panorama polecam, tam się najszybciej dostałam i moja Pani doktor polecała, mają dobrych fizjoterapeutów i zabiegi w sensownych cenach. Również masaże. Ogólnie jestem zadowolona, szybko mnie postawili na nogi i dodatkowo ortopeda mnie jeszcze konsultował. W pasujących mi godzinach mogłam się zapisywać, nie było problemu. Dojazd też nie jest uciążliwy, myślałam że będzie gorzej ale trasa jest ok.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie, ze w Wawie to Fimedica jest najsensowniejszym rozwiazaniem. Nie maja dalekich terminow, a ich zespol lekarzy, rehabilitantów, fizjoterapeutów jest naprawde profesjonalny. Przede wszystkim dobierają plan leczenia/rehabilitacj/fizjoterapii odpowiednio do twoich potrzeb. Po dwoch miesiacach zajec bylam jak nowa :)
 

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
Moja siostra chodziła z rwą kulszową do Belldermy na Pradze. Z tego co mówiła, to mają niezłych rehabilitantów a jej pomogły konkretnie techniki manualne. Cóż, wiadomo, że z tymi przypadłościami, to jednak ważne jest, żeby trafić na kogoś, kto podchodzi do pacjenta indywidualnie.
 

Ritka77

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kochani, a skoro już mówimy o rehabilitacji w Warszawie, jaka jest Wasza opinia na temat CM Gamma? Mam zamiar wybrać się tam na serię zabiegów po kontuzji nogi. Konkretnie chodzi mi o placówkę na Żoliborzu, mieszczącą się przy Broniewskiego 3. Generalnie znajomi polecali to miejsce, chociażby ze względu na fajny personel i przystępne ceny. Za wszelkie opinie na temat tego ośrodka z góry pięknie dziękuję:).
 
Do góry