Gdzie na randkę w Katowicach?

Mercurio

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Szukam fajnych, niebanalnych miejsc do spędzenia czasu z drugą połówką. Mogą być parki, restauracje, kina, cokolwiek - byle ciekawe i oryginalne. Jestem ciekaw, czy macie takie swoje ulubione miejsca.;)
 

Kicimenda

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja na pierwszą randkę z chłopakiem poszłam do indyjskiej Buddhy koło placu Miarki. Dobre jedzenie, ceny chyba też nie najgorsze (ale nie płaciłam, więc nie wiem na pewno ;)), w restauracji pracują Hindusi, także jak ktoś lubi orientalną kuchnię to jest w sam raz dla niego. O tym, że knajpka się sprawdziła może świadczyć fakt, że od tego czasu już pół roku jesteśmy razem. ;)
 

Mercurio

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie słyszałem o tym miejscu jeszcze - znalazłem tylko stronę (http://buddha.info.pl) i jeśli to ta sama knajpka, to prezentuje się całkiem nieźle. ;) Boję się tylko, czy rachunek nie zeżre mojej biednej, studenckiej kieszeni.
 

Kicimenda

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie słyszałem o tym miejscu jeszcze - znalazłem tylko stronę (http://buddha.info.pl) i jeśli to ta sama knajpka, to prezentuje się całkiem nieźle. ;) Boję się tylko, czy rachunek nie zeżre mojej biednej, studenckiej kieszeni.

Nie jest tak źle. ;) My też jesteśmy studentami, a nie widziałam, żeby chłopak narzekał jakoś specjalnie na ceny. Zresztą nie wiem, czy widziałeś, ale na stronie jest menu (linka nie dodam, bo wszędzie jest taki sam :/), więc możesz zobaczyć, czy ci pasuje. Na upartego za 30 zł też zjesz. :)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Hm... Ja bym proponowal cos kolo Katowic - w Myslowicach jest fajna knajpko - restauracja. Na Mikołowskiej obok biblioteki :) Zwie sie Nie?-Bo! :)
Fajny klimat, muzyczka bardzo fajna. Zadne techno czy cos :) Poprostu taka relaksujaco klimatowa :) Oswietlenie tez super przyjemne ktore po godzinie nie meczy oczu. Mila obsluga, jedzenie super. No i nie drogo :)
W sumie nie dawno ja odkrylem i pewnie sie dzisiaj tam rowniez z dziewczyna wybiore :)

Acha ... za herbate + piwo dla mnie zaplacilem 11zl wiec nie najdrozej. Wiadomo, ze im dluzej sie tam siedzi to wiecej pieniedzy pojdzie na napoje - no i trza by bylo cos zjesc :) ... No ale za przyjemnosci wszedzie sie placi wiec nie ma co dramatyzowac :)

Acha .. dodam rowniez, ze kazdy stolik jest oddzielony takim hm... jakby to nazwac ... taka zaslonka z wikliny wiec prywatnosc gwarantowana :D :D :D
 

Mercurio

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Dzięki Wam wszystkim za opinie - byłem już z kobitą w Buddhdzie - żeby było bardziej elegancko. :> Faktycznie, żarcie świetne - kurczak tandoori to jakaś masakra (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu)! Kasa też faktycznie nie jakaś straszna, chociaż budka z kebabem to to nie jest... Ale zapłaciliśmy w sam raz, nie za dużo, nie za mało. ;) Widziałem, że w restauracji faktycznie przewijają się często hindusi, a to fajnie - nie ma nic gorszego, niż orientalne podrabiane restauracje. Jeśli chodzi o poziom intymności, to zależy, gdzie trafisz - można się schować, ale nie wszędzie. Grają hity bollywodzkie - ale niezbyt głośno, więc jak ktoś nie trawi, to tak czy tak nie będzie mu przeszkadzać.

Teraz myślimy trochę o tym Nie? Bo, chociaż Mysłowice trochę nam nie po drodze... Ale mamy tam znajomych, to może ich wyciągniemy. :D

Czekam też na propozycje niezwiązane z knajpami i restauracjami :>
 
K

kinga_sc

Guest
A ja polecam Bidę pod Siewierzem, super restauracja ale może zrujnować niejedną kieszeń.

Spacerki w parku na Kościuszki:)

A może wypad gdzieś za miasto turystycznie, myślałeś o tym?
 
Z

zypek84

Guest
A lubicie pizzę? Idźcie do Party Pizza, na Kamiennej. Mają fajny lokal i przede wszystkim - koszty tej kolacji nie będą tak wysokie co w drogich knajpach.
 

Zegna

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja polecam pub- Akant na tyłach Teatru Śląskiego- świetny ;)
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja mam chęc odwiedzić Mekong , jadę do koleżanki , w sumie przyjaciolki do Krakowa i ta kuchnia mi szczególnie pasuje ze wzgledu na malą kaloryczność
 
Do góry