gdzie na majówkę na własną rękę ?

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja tam wolę do takiej sielanki, odpocząć trochę od miasta. Takie miejsca mnie jakoś przyciągają. Rzeka, świeże powietrze.... no i luksusowe SPA ;)
 

Andziosz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ta Sielanka jest boska. Na stronie to wygląda bardzo zachęcająco. Chyba się tam wybiorę na wakacje jakoś po euro jak już Chorwaci się wyprowadzą :)
 
M

magiczna

Guest
Maj się już kończy, ale tam wybrać się można i w innym miesiącu;) Polecam wypad do Puszczy Białowieskiej - jest to fantastyczne miejsce, nieskażone cywilizacją, gdzie można prawdziwie odpocząć i zregenerować siły
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Polecam fanklub sielanki na facebooku
https://www.facebook.com/Hotel.Sielanka
Wrzucają teraz dużo fajnych zdjęć z reprezentacją Chorwacji, która tam teraz mieszka
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Dzięki Aniszonek za info o fanklubie. Podoba mi się :) Nie wiem czy widziałaś, że jest teraz konkurs i można wybrać piłkę z podpisami reprezentacji Chorwacjii, która tam mieszka teraz :D
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Właśnie wróciłam z Sielanki :) Mega bo była akurat promocja i pokój dwuosobowy kosztował 280 zl na weekend. Świetna cena jak na te warunki :) Relaks w SPA i zabiegi bezcenne, wróciłam jak nowo narodzona :D
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Widzę, że Panie takie zachwycone to może i ja się tam udam na zasłużony odpoczynek :) Jak jest z dojazdem? Opłaca się tam jechać na weekend tylko? Bardzo mi się spodobał ten ich fanklub na fb fajnie prowadzony.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jasne, że się opłaca. To jest bardzo blisko, ja dojechałam z centrum Warszawy w trochę ponad godzinę, więc na weekend jak najbardziej. W sumie mozna tam nawet na jeden dzień przyjechać :)
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Teraz tak sobie pomyślałam, że bardzo fajnym pomysłem jest spływ kajakowy po Pilicy. W sumie jest to bardzo ładna rzeka a spływ to super sprawa, więc musze coś pomyśleć, żeby się ze znajomymi zorganizować i popłynąć :)
 

Andziosz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam spływy kajakowe... najbardziej takie zakończone w SPA ;p Pilica jest piękną rzeką z czystą wodą, więc wydaj mi się, że na kajaki nadaje się w sam raz :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Ja zamierzam wsiąść na prom i popłynąć w kierunku Skandynawii. Może na Bornholm. Wcześniej mieli taką ofertę, więc może i w tym roku będzie?! Mam nadzieję bo to takie moje małe marzenie.
 
D

Domek Babci Gieni

Guest
g4rg4mel napisał:
W zesłym roku byłem na majówce na mazurach. mieliśmy domek blisko jeziora ale niestey było troche nudno, nie było co robić w dzień i pogoda byla średnia. Może ktoś zna jakieś fajne miejsce niezbyt daleko od Wawy, gdzie można odpocząć, zrelaksować się ale też spędzić aktywnie czas?
Witam :))
"niezbyt daleko od Wawy" w ilu kilometrach ma się to ograniczać ?:)
 

Desmond

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
39
g4rg4mel napisał:
W zesłym roku byłem na majówce na mazurach. mieliśmy domek blisko jeziora ale niestey było troche nudno, nie było co robić w dzień i pogoda byla średnia. Może ktoś zna jakieś fajne miejsce niezbyt daleko od Wawy, gdzie można odpocząć, zrelaksować się ale też spędzić aktywnie czas?

Ja w zeszłym roku byłem w Bieszczadach. Pogoda udała się genialna, 30 stopniu upał przez cały weekend. Wynajęliśmy domek nad jeziorem. Oczywiście pogody na ten rok nie sposób przewidzieć. Najlepiej wybrać się w miejsce, w którym można spędzać miło czas zarówno w dobra pogodę (gdzieś w okolicach wody, gór) jak i w złą(muzea, ciekawe zabytki). Bo inaczej można spędzić 4 dni w hotelu i żałować, że wydało się kilkaset złotych na siedzenie w hotelu, podczas gdy to samo można robić w domu za darmo.
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja chętnie wybrałabym się na spływ kajakowy. To musi być świetna sprawa:))
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja chętnie wybrałabym się na spływ kajakowy. To musi być świetna sprawa:))
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja chętnie wybrałabym się na spływ kajakowy. To musi być świetna sprawa:))
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jak ktoś lubi aktywny wypoczynek to polecam wybrać się do Janowa Lubelskiego do miejsca, które nazywa się Zoom Natury. Generalnie jest to park rekreacji, mają tam między innymi park linowy. Świetna sprawa, można sobie fajnie poszaleć.
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
g4rg4mel napisał:
W zesłym roku byłem na majówce na mazurach. mieliśmy domek blisko jeziora ale niestey było troche nudno, nie było co robić w dzień i pogoda byla średnia. Może ktoś zna jakieś fajne miejsce niezbyt daleko od Wawy, gdzie można odpocząć, zrelaksować się ale też spędzić aktywnie czas?
fajnie aktywnie, albo pozwiedzać:)
 

marysia40

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
majówka?! to do Augustowa ! byłam rok temu ze znajomymi, było super! mimo że pogoda średnia ale czas spędziliśmy tam niesamowicie :) jeziora, lasy, fajne miasto i ludzie którzy tam mieszkają.
było rewelacyjnie :) zatrzymaliśmy się w hotelu http://www.augustow-hotel.pl/hotel-logos/ , który miał fajną lokalizację , mieliśmy wszędzie blisko. Z posiłkami nie mieliśmy problemu bo w tym obiekcie znajdowała się restauracja http://augustow-restauracja.pl/ która miała bardzo dogodne ceny i smaczne ŚWIEŻE jedzenie. W tym roku też jedziemy :)
 
Do góry