Gdzie można pojechać do Spa?

K

kamillaaa1

Guest
Chciałam Was zapytać czy znacie może jakieś dobre Spa? Najlepiej w okolicach Gdyni. Zima trwa w najlepsze, a w tym okresie pielęgnacja ciała jest szczególnie ważna. Szczególnie mi zależy na zabiegach odmładzających i regenerujących.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
moze nie tak blisko ale jak zobaczyłam na stronie Spa w Głeboczku to mnie zamurowało. To takie spa, że nie opłaca się jechać na jeden dzien ale conajmniej na weekend, Nie jest tanio ale dla przyjemności znalezienia się tam i pobujania w kolysce -bo tam widziałam coś takiego to nie wahałabym się
 
K

kamillaaa1

Guest
Ja słyszałam o Primavera Hotel SPA. Mają bogatą ofertę zabiegów i bardzo atrakcyjne ceny.
 
I

impresja_switu

Guest
wiesz co niestety nad morzem to nie wiem, ale jakbyś szukała dobrego spa w innej części Polski, polecam się wybrać do Łodzi o Good Time Day Spa, świetne miejsce, duży wybór zabiegów. Można się zrelaksować i upiększyć od stóp po głowę ;)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a Gdańsk może być? Jeśli interesowałoby Cię to miasto to myślę, że jedno z lepszych spa znajduje się w tym hotelu Dwór Oliwski w Gdańsku - bardzo szeroka i bogata oferta zabiegów, a do tego malownicze położenie.
 

ramsay

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie, najlepsze spa jest u mnie w domu :p Uwielbiam sobie robić takie wieczory 'tylko dla mnie' - przygotowuję sobie kąpiel z pianą, do kieliszka nalewam wina, puszczam muzyczkę, zapalm sobie kominek z moim ulubionym olejkiem (białe kwiaty z Pachnącej szafy - mmm... :) ) i ... zapominam o całym świecie :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jedyne spa ktore znam to to w bialce tatrzanskiej ale to troche daleko od pomorza..
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
mnie teraz dopadła taka jesienna chandra, więc wizyta w spa byłabym dobrym wyjściem, na pewno mogłabym się poddać zabiegom upiększającym i relaksującym. Na pewno to poprawiłoby mój humor. A jeśli chodzi o miejsca, gdzie fajnie byłoby się wybrać to moim marzeniem jest Gdańsk i Dwór Oliwski, piękny hotel, super oferta spa, na pewno miło spędzę tam czas.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
oj w okolicach Gdyni to nie znam, ale wiesz jakbyś chciała do spa bardziej w centrum Polski to w Łodzi jest super miejsce, Good Time day spa. Świetne zabiegi, spokojne miejsce idealne na odpoczynek.
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Weekend w spa to najlepszy sposób na jesienny spadek nastroju. Nad morzem jeszcze w spa nie byłam, ale w górach bardzo podobało mi się w Krynicy w spa Czarny potok. Ilość proponowanych zabiegów jest imponująca, strefa spa jest elegancka a personel fachowy. Dla mnie najprzyjemniejsza była kąpiel mleczna i masaże wyszczuplające, bardzo podobał mi się także masaż ciepłymi muszlami :) .
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Pod Krakowem jest też fajny ośrodek i to całkiem spory. Nawet pole golfowe mają. Byłam tam niestety tylko na day spa więc nie zdąrzyłam zagrać, ale jeszcze nic straconego.
Tak czy siak day spa szarlotkowe polecam. Wypielęgnują stopy, twarz i ogólnie całe ciało będzie zrelaksowane. Do tego jeszcze jest seans koloroterapii. Fajna sprawa.
A ośrodek nazywa się do słonce spa.
 
S

szyszana

Guest
Fajne spa mają w Beauty Center Józefów. A jego fajność nie wynika z wyglądu, lecz z tego, że zabiegi, które mi tam zrobiono, rzeczywiście przyniosły efekty w postaci mocno odmienionej cery. To już nie to samo co kiedyś - w ten sposób podchodźcie do wizyty w salonach.
 

pawlowskac

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Fajne mają spa w Kudowie Zdrój. Nazywa się ono Adam Hotel & Spa. Fajnie że nocleg połączyli z relaksem :) Byłam tam i jest to sprawdzone miejsce przeze mnie, dlatego mogę polecić.Co do samych zabiegów mają ich wiele począwszy od masaży skończywszy na kąpielach wodnych. Maja basen saunę i jaccuzzi. Super sprawa
 
S

szyszana

Guest
Beauty Center Józefów, byłam na kilku wizytach, zabiegi dla cery wymagającej, później już korzystałam z kosmetyków Hildegard Braukmann i można powiedzieć, że cerę sobie mocno odmieniłam. W tym momencie jest w stanie idealnym, trudno było tego oczekiwać.
 
I

iwonka88

Guest
Jak na Pomorzu to tylko do Ustki! Tamtejszy hotel grand Lubicz ze spa jest najlepszy pod sloncem. Sama korzystałam już kilkanaście razy z zabiegów tam i jestem mało powiedzieć zadowolona, jestem mega zadowolona! Przecudowna obsluga, zabiegi marzenie i do tego strasznie fajni ludzie tam przyjeżdżają! Zakochałam się w tym miejscu
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
nie wiem jak z wyjazdowymi spa, choć istnieje mnóstwo pięknych kurortów, niestety zawsze przekraczało to mój budżet:( ale jakby ktoś chciał skorzystać stacjonarnie to rewelacyjne spa jest z Poznaniu - http://www.goodtimedayspa.eu/naprawdę, cudne miejsce, masażyk pierwsza klasa:))
 
Do góry