Gdzie można pojechać do Spa?

S

szyszana

Guest
Jeśli mam sugerować coś konkretnego to nic się nie zmienia - Beauty Center Józefów, a tam konkretne zabiegi, dobrane do stanu Waszej cery i jej typu. Dzięki systematyczności powinno się Wam udać dosyć szybko wprowadzić spore zmiany - skóra zacznie wyglądać bez porównania lepiej, ładnie, zdrowo, normalnie.
 
S

szyszana

Guest
Dziewczyny - i jak?
Która z Was tam była i na jakich zabiegach? Ewentualnie co innego robiłyście dla poprawy stanu swojej cery?
Dajcie konkretne przykłady, chętnie się we wszystkim skonsultuję ;-)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Ja polecam SPA w Nałęczowie niedaleko Lublina.
 

SandraP

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Szukam jakiegoś SPA w województwie opolskim godnego polecenia. Ostatnio byłam z chłopakiem w Sommer Residence koło Kluczborka i przyznam, że bardzo mi się podobało, ale chciałabym wiedzieć czy jest w opolskim więcej takich miejsc. Wiadomo, kobieta szybko się nudzi :D
 

Zuza Es

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też ostatnio szukałam! Byłam w opolskim niedawno i postanowiłam zrelaksować się w SPA.
Wybrałam się do Yasumi Spa i jestem bardzo zadowolona.
A znalazłam je przy pomocy tego portalu mojsalon.eu

Można poszperać i pewnie wiele ciekawych opcji się znajdzie!
Mam nadzieję, że pomoże! :wink:
 
K

Klimek_H

Guest
A jakie zabiegi Cię interesują? Mogę coś doradzić. Teraz w okresie wiosenno-letnim na pewno warto wybrać SPA również pod kątem lokalizacji, np. u nas w Muszynie poza pobytem typowo pod wellness można ciekawie zagospodarować resztę czasu na zwiedzanie, wędrowanie, sporty i relaks na łonie natury. :)
 

Anna Tytko

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moge polecić zupelnie w innym kierunku, mam wrażenie ze niedocenionym Śląsku. W Tychach jest rewelacyjny Hotel Piramida wybudowany na kształt piramidy Cheopsa. Byłam tam na wieczorze panieńskim przyjaciółki. Rewelacja, da się wypocząć jak mało gdzie. Cisza, spokó, zabiegi na ciało, twarz, masaże, komnaty energetyczne.
 

olcia25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o dobre spa, to na pewno warto pojechać do Ustki do Hotelu Lubicz. Mają tam bardzo dobrze rozwinięty kompleks spa, z ogromnym wachlarzem zabiegów do wyboru od kilkudniowych kuracji zdrowotnych do zabiegów relaksujących. Byłam już kilka razy z mężem i za każdym razem wracamy wypoczęci i zrelaksowani :) Miejsce godne polecenia! :)
 

karolina1918

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hotel Arłamów w okolicach Bieszczad, piękne miejsce. W środku bardzo nowocześnie, wszystko nowiutkie i zadbane.
 
Do góry