Gdzie kupujecie prezenty?

forumocnik

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
55
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem ostatnio kuzynowi przejażdżkę Lamborghini Gallardo po torze. To był jednak wyjątkowy prezent.

Tak jak wcześniej było powiedziane. Od tego komu kupujesz zależy co kupujesz. Od tego co kupujesz zależy gdzie kupujesz, bo sklepy są wyspecjalizowane (niektóre bardziej i niektóre mniej).

Szczerze mówiąc wolę kupować określony prezent w specjalistycznym sklepiej (obojętnie czy stacjonarnym czy internetowym) niż w jakiejś "masówce". Masz wtedy większą pewność tego co kupujesz a i więcej możesz się dowiedzieć, bo skupiają się na mniejszym asortymencie. To pozwala im skupić się bardziej na produktach, które mają co skutkuje tym, że wiedzą więcej niż sprzedawcy w "masówce".
 
Y

Yellow Jester

Guest
Nie kupuję prezentów, bo nie mam komu, jedynie sobie, ale to już nie są wtedy prezenty. Kasa się zgadza.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Nie mam jednego miejsca gdzie kupuję prezenty - wszystko zależy od tego komu wręczam prezenty, bo mogą to być zarówno książki jak i rzeczy do domu.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Raczej patrze na okazjum.pl czy są jakieś promocje w sklepach żeby kupić coś normalnego. Jak mam więcej kasy to książki (zależy dla kogo), ale generalnie moje prezentowe budżety to rzadko więcej niż 50-100 zł, wiec zawsze trochę kombinuje.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Facetom w jakimś męskim sklepie z gadżetami np. militaria pl, kobietom najczęściej bony do sklepów.
 

lania

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja nie lubię bonów. lubie oryginalne prezenty takie gdzie widzę że osoba zadała sobie odrobinę trudu, on to tak jak by ci dali kasę do ręki
 

rosa_te

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
44
Punkty reakcji
0
różnie, zawsze mam w telefonie taki folder w ktorym są wypisane osoby i jak mi gdziekolwiek przyjdzie do głowy pomysł na prezent to zapisuje i pozniej mam całą listę do wyboru do koloru :)
 
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Trudno wskazać jedno miejsce, gdzie kupuję prezenty, bo to zależy dla kogo są one przeznaczone ;) Dość często kupuję jakieś rzeczy na promocjach i wyprzedażach, właśnie z myślą o wykorzystaniu w przyszłości. Korzystam też ze strony spyllo.pl, która umożliwia darmowe monitorowanie cen wybranych produktów. Zawsze jednak warto zaoszczędzić parę groszy, a wciąż kupić upatrzoną rzecz, która spodoba się bliskiej osobie :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Zamawiam na avans.pl czy to jakieś prezenty, czy coś do domu. Mam ogromne zaufanie do tego sklepu, przesyłka jest ekspresowa. Moim znajomi też się do tego przekonali.
 

Klatida

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
ja najczęściej robię zakupy w internecie. jestem w stanie znależć i kupić wszystko :p
 

bartoszak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
a mógłby ktoś polecić fajny sklep z zabawkami albo ubrankami dziecięcymi? zbliżają się urodziny mojej chrześnicy i chciałbym dać jej coś fajowego!
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Taka jazda samochodem sportowym to bardzo fajny pomysł na prezent .Chociaż trzeba przyznać,że nie jest to tanie. Nie wiem czy mogłabym sobie pozwolić na coś takiego dla mojego faceta. Może w przyszłości :) ALe na pewno nie na etapie życia na którym jesteśmy ( on pewnie również nie byłby zbyt szczęśliwy jakbym wydała tyle kasy).
 

AsiaDrozd

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja robię prezenty głównie stacjonarnie. Mam też swój sprawdzony sklep internetowy, ale znajduje się on w moim mieście, więc zawsze wybieram odbiór osobisty :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Przecież tak na dobrą sprawę to zależy od tego do jakiej kwoty oraz w jakim typie szukamy prezentu. Ja generalnie wybieram dobre sklepy internetowe, które są najlepszym źródłem na poszukiwanie prezentów.
 
Do góry