Gdzie kupujecie książki?

lubczasopisma

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
To zależy. Prym wiodą księgarnie internetowe w których przepadam i się rujnuję, ale ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że książki to zawsze dobra inwestycja, więc zawsze sobie przypominam te słowa i serce boli trochę mniej. Niestety księgarnie internetowe mają taką wadę, że nie mogę sobie pozwolić na macanki, które pozwalają mi sprawdzić skład książki i inne bzdety, które bzdetami są tylko do momentu, kiedy nie zacznę czytać książki.
Klasykę kupuję zwykle z antykwariacie.
Po mieście chodzę slalomem, bo księgarnie stają się magnesem, a mój zdrowy rozsądek ulotnym wspomnieniem.
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Najczęściej w sieci. Jeżeli chodzi o punkty stacjonarne, to tradycyjnie - Empik,
Matras...
 

Ewa Franc

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hmm a gdzie zamawiacie wszystkie te książki? Bo nowości są bardzo oblegane w bibliotekach niestety...Czytałam na innym forum dość dobre opinie o motyleksiazkowe.pl. Zna ktoś tę księgarnię? Zamawiacie książki przez Internet w ogóle?
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Nie zamawiam, wolę iść do sklepu i kupić. A kupuję często w marketach, bo są tańsze, niż np. w empiku.
 
W

wiki9969

Guest
Ja już tylko w Biedronce kupuję. Dużo zyskuję na książkach, a i niekiedy fajne pozycje są. ;)
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
dedalus.pl
Prócz kilku księgarń w stolicy ma jeszcze kilka w Polsce czyli na żywo w ksiegarni bądz przez net
lub
czytam.pl
ale tu tylko przez internet. Ceny przystępne choć z wyjątkami.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Praktycznie tylko w internecie. Obecnie coraz rzadziej, bo mam abonament na e-booki.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
W internecie najlepiej, najtaniej, odpada Empik bo najdrożej.
 

Mollbook_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
Jeżeli chodzi o książki to zdecydowanie warto poszukać ich w dobrych księgarniach internetowych, gdzie znajdziemy szeroki wybór oraz niższe ceny, tym bardziej teraz kiedy jesienią mamy kilka ciekawych promocji :)
 

kasiawojcie

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Śrem
Nowości rzadko kupuję bo ceny mnie trochę odstraszają. Jeśli już to kupuję w jakichś promocjach e-booki i czytam na telefonie, chociaż niewątpliwie wolę książki papierowe.
Za to lubię sobie pomyszkować po antykwariatach. Stare książki mają jakąś taką niepowtarzalną duszę, no i można niekiedy je kupić za symboliczne kwoty. Kiedyś w takim małym antykwariacie się zaopatrywałam, ale po jego likwidacji znalazłam internetowy - tezeusz.pl . Dużą mają ofertę, wszystko ładnie poopisywane, ze zdjęciem. Zawsze jestem zadowolona, z tego co otrzymuję ;)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Nazwijcie mnie wyrzutkiem i degeneratem książkowym, ale już jakoś od dobrych kilku lat czytam tylko na Kindlu. Na początku trochę byłem nieprzyzwyczajony, ale teraz jakoś naprawdę spoko wchodzi :)
 
Do góry