gdzie kupić tanio podręczniki?

Amelia_J

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiem, że na ostatnią chwilę, ale przyznaję, że miałam z rodziną dość intensywne wakacje (przeprowadzka, zmiana pracy, szkoły, itd.) i moje dziecko nie ma jeszcze podręczników. Czy wiecie, gdzie we Wrocławiu można tanio kupić używane podręczniki? Bo nie uśmiecha mi się kupować wszystkich nowych, chociaż znając życie częściowo i tak będę do tego zmuszona. Chyba nigdy tego nie zrozumiem - co roku jest oto batalia i co roku nic się nie zmienia, poza rosnącymi cenami podręczników....
 

Marzena_Czarnocka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiem, że na ostatnią chwilę, ale przyznaję, że miałam z rodziną dość intensywne wakacje (przeprowadzka, zmiana pracy, szkoły, itd.) i moje dziecko nie ma jeszcze podręczników. Czy wiecie, gdzie we Wrocławiu można tanio kupić używane podręczniki? Bo nie uśmiecha mi się kupować wszystkich nowych, chociaż znając życie częściowo i tak będę do tego zmuszona. Chyba nigdy tego nie zrozumiem - co roku jest oto batalia i co roku nic się nie zmienia, poza rosnącymi cenami podręczników....

Poszukaj Strefy Wymiany Książek - możesz tam sprzedać stare podręczniki i od razu kupić te do następnych klas, o ile oczywiście nie trafisz na reformę programową ;-)
 

Mamrot

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Można tez poszukać na allegro dużo osób sprzedaje używane książki dość tanio.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja mam kilka z ogłoszeń, ale mozna tez poszukać w antykwariatach - również tych internetowych.
 

Stefan Muszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
No powiem Ci że dużo się działo ostatnio w twoim życiu i zupełnie Cie rozumiem . Może kup ksiązki tutaj w tej księgarni TaniaKsiążka.pl. Mają tutaj rabaty do 21% i wysyłki za darmo już od 199zł w ogole można kupić tutaj całą wyprawkę dziecku za jednym zamachem mam nadzieje że pomogłem
 

BlankaZ

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Praca, dzieci, obowiązki domowe, mąż... i nie ma czasu dla siebie. Znam to.
Jeżeli chodzi o podręczniki to ja kupuję w edugaleria.pl
Księgarnia internetowa, ma fajne ceny i częste PRZEceny, więc myślę, że bd mogła kupić nowe podręczniki w przyzwoitych cenach. Księgarnia specjalizuje się w zakresie podręczników i ksiązek naukowych. Więc szkoły podstawowe i wyższe. Powodzenia!
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Na alegro, sprzedajemy.pl, olx.pl bez wychodzenia z domu.
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
szczerze to najlepiej przez internet, warto przy wiekszej rodzinie mieć kartę Duzej Rodziny bo min na podręczniki można dostać spore zniżki na tą kartę
 

Monika Nowak

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja zamawiałam na ksiegarnia-internetowa nie było żadnych problemów ze skompletowaniem wszystkich podręczników, dzieci posiadam w podstawówce i liceum
 
J

Joanna Bartosiuk

Guest
Cześć, zaraz rok szkolny się zaczyna więc tanie książki polece Ci na Bookmaster.com.pl - niedlugo chyba jakieś będą mieć rabaty dodatkowe na książki wiec sprawdzaj
 
Do góry