Gdzie kupić garnitur? [Toruń]

Status
Zamknięty.

GaszePozary

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Żeby nie zmarnować tygodnia na odwiedzanie różnych sklepów, to lepiej wybierzcie się do tego dużego przy Szosie Lubickiej, bodajże Marcus Kerr. Sam ostatnio to przerabiałem i temat kupna garnituru ślubnego w Toruniu, delikatnie mówiąc, do przyjemnych nie należy. Znaczy możesz chodzić po tych mniejszych sklepach, ale w mojej opinii ten Marcus ma cały asortyment z tych wszystkich, małych razem wziętych. Po prostu oszczędzisz sporo czasu. Co do ceny się nie wypowiem, bo ja tam kupiłem w bardzo podobnej, co proponowali mi gdzie indziej.
 

BoruchaDruhaNieMa

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
W sumie nie wiem jak tam kolekcja ślubna, bo się nie przyglądałem, ale w Marcus Kerr jest naprawdę ogromny wybór różnych garniaków. Są drogie, tanie, ładne, brzydkie, modne, niemodne - chyba wszystkie możliwe :D Ja tam wpadłem po coś lekkiego na te upały, bo od czasu do czasu w pracy muszę gdzieś wyskoczyć pod krawatem. No wybór naprawdę fajny, asortyment szeroki, ale tak czy siak nie było na mnie nic odpowiedniego, bo hodowany przez lata brzuch trochę przeszkadza... Po prostu lekkie tkaniny się wtedy wyprzedały i czekam na nową dostawę. Jakoś pod koniec tygodnia tam znowu wpadnę, pewnie będzie pełna rozmiarówka i kupię taki jeden szary, co mi się spodobał
 

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
40
Punkty reakcji
1
A nie lepiej spróbować uszyć ? Na miarę ? ja wiem, ze to swoje kosztuje, ale może warto ? Wtedy jest idealnie skrojony
 
Status
Zamknięty.
Do góry