gdzie kupić dobry materac ?

OE_Sembella

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=100%]Warto przed zakupem materaca zasięgnąć porady specjalisty, który pomoże dobrać odpowiedni materac.[/SIZE]
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
nie znam się ale duzy wybór jest w jysk...lubie taki który tak się przyjemnie zapada pod ciezarem ciała...:)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Dagmara34 napisał:
nie znam się ale duzy wybór jest w jysk...lubie taki który tak się przyjemnie zapada pod ciezarem ciała... :)
no i ja wlasnie niedlugo bede musial sobie takie wyrko zakupic. moje niestety juz nie spelnia wymogow od roku, skrzypi, zle mi sie na nim spi, co za tym idzie czesto jestem zmeczony a i rodzina po nocach sie budzi. regneracja rzecz najwazniejsza, ale komfort ponad wszystko jezeli chodzi o mnie. nawet myslalem zeby zamiast lozka skusic sie na cos ala materac polozony na paletach, widzialem piekne lozka na paletach "podswietlane neonami" a na nich materac, cena adekwatna do pracy i pieknie to wyglada, wygoda z tego co slyszalem rowniez na wysokim poziomie.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Ja bym celowała w sklepy, do których można się przejść i materac wypróbować. Najlepiej jeszcze, żeby materac miał przynajmniej 10 lat gwarancji (mam złe doświadczenia z materacem, który zaczął się odkształcać po 2 latach użytkowania)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Marseille napisał:
Ja bym celowała w sklepy, do których można się przejść i materac wypróbować. Najlepiej jeszcze, żeby materac miał przynajmniej 10 lat gwarancji (mam złe doświadczenia z materacem, który zaczął się odkształcać po 2 latach użytkowania)
Bo praktycznie rzecz biorąc, mało który materac potrafi wytrzymać 5 lat normalnego użytkowania. Ciężko znaleźć coś na prawdę ciekawego, tym bardziej w rozsądnej cenie.
 

parapluie

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Z racji mojego siedzącego trybu życia (8h przed kompem w pracy, pozdrawiam) stwierdziłam, że oszczędzę mój kręgosłup w nocy i zapewnie mu coś naprawdę porządnego, żeby mógł się zregenerować. Potraktowałam materac jako inwestycję w dobre samopoczucie i formę walki z bólem pleców. Testowałam naprawdę dużo różnych firm, od Ikei, Jysk, itd., aż po naprawdę wysoką półkę, jak np. Fest, myślałam też o materacu leczniczym. W końcu wybór padł na Dormeo, gdzie zachęcono mnie technologią Octaspring, nie słyszałam wcześniej o takim czymś, ale całość sprawdza się naprawdę nieźle i jakością dorównuje znacznie wyższej półce cenowej.
 

grubsa12

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dormeo jest godne polecenia, dobre jakościowo produkty, nowoczesne techologie, a przede wszystkim wygoda. Wybierz się do sklepu, popróbuj różnych materaców, popytaj sprzedawców o porady. Jeżeli nie chcesz przejmować się transportem to zobacz w sklepie, który materac chcesz wybrać, a później zamów przez internet, bo mają darmową opcję dostawy.
 

darek_volko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do swojego domu materace zamawiałem internetowo na materacyk.pl i mogę ich polecić. Materace dobrej jakości, antyalergiczne, sprawują się bez zarzutu. Mają dość duży wybór rozmiarów więc jest w czym wybierać.
 

marakuja

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Usunięto link. Przyznano ostrzeżenie.
My z męzem kupowaliśmy materac lateksowy z Materace Koło i bardzo sobie chwalimy. Drugi rok leci i jest super. Jestem alergiczką.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Editeu

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja mogę z czystym sumieniem polecic materac hilding. Mamy go już ponad rok i jesteśmy zadowoleniu. Na jednej stronie jest dużo twarszy niż na drugiej w zależnosci kto co lubi. Po za tym posiada materiał co oddycha i nie wchłania potu :)
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
Jeśli chodzi o materac, to wydaje się że taki o wymiarach 160x200 będzie najbardziej uniwersalny...
Chyba że ktoś jest wielkoludem, to musi bardziej się postarać i poszukać pod swój wymiar ;)
Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić ten sklep http://fdm.pl/materace-160x200
Gdy chodzi o sypialnie i jej wyposażenie, tylko u nich najwięcej kupuje!
 

wiktass

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2022
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dobre materace dla dzieci kupicie z Fiki Miki. Mamy kolejny materac z tej marki, i nasz synek ma w łóżeczku, teraz córce kupilismy do większego łózka materac Odeo +. Wygodny, bezpieczny, zdrowy także dla alergików. Polecam
 
Do góry