Gdzie kupić dobre okna PCV w Pile?

pszetryk

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich! Otrzymaliśmy w spadku domek. Czeka nas trochę pracy nad nim, ale nie jest najgorzej. Bardziej martwi nas stan okien. Po pierwszej spędzonej w nim nocy, już wiem, że na pewno okna w sypialni będą do wymiany. Zakładamy także, że pozostałe również będą w podobnym stanie. Szef ekipy remontowej polecił nam żebyśmy wykorzystali okna od oknoplastu. Podkreślił też, że warto też do montażu wybrać ekipę z salonu. Głównie dlatego, że będą się znali na temacie. Trochę poczytałem o oknach, ale raczej w ciągu kilku dni ekspertem od nich nie zostane. Macie jakieś porady na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiednich okien? Wiecie może gdzie warto w Pile jeszcze się przejść i rozejrzeć się za innymi oknami?
 

kak4tusz

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pokolei. Przede wszystkim nie śpiesz się przy wyborze okien. To jeden z najistotniejszych elementów domu. Lepiej się dłużej zastanowić, niż dokonać złego wyboru i wybrać byle jakie. Zwróć uwagę na to jaki jest stosunek ceny do jakości wykonania, a przede wszystkim przenikalności cieplnej. Warto także popatrzeć na okucia, które wykorzystano w oknie. Po drugie, co do oknoplastu, to warto zapoznać się z ich ofertą. Jeśli mowa o montażu, to zwróć uwagę na to z kim współpracuje salon. Dobrzy producenci nie pozwolą sobie na współpracę z salonem, którego pracownicy źle by montowali okna. Przede wszystkim, rzutowałoby to na samą firmę, po drugie zły montaż to nie tylko duża szansa na to, że okno będzie nieszczelne, ale też może to grozić utratą gwarancji.
 

kak4tusz

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
and29 napisał:
Na dobrą sprawę, to można je zamówić przez internet.
[SIZE=10pt]Co do zamawiania okien przez internet, to nie byłbym do tego taki przekonany. Lepiej jednak przejść się i zobaczyć jak okna wyglądają w "realu". Do tego zawsze też można o coś podpytać doradcę. Są pewne rzeczy, których nie powinno się zamawiać przez internet. [/SIZE]
 

Anno1506

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
20
Punkty reakcji
0
No wszystko jest sprowadzane. To jednak nie zmienia faktu, że dobrze jest obejrzeć produkt przed kupnem :)
 

silverrat

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja bym nie skreślał zamawiania okien przez internet. Ja tak zrobiłem i jestem całkiem zadowolony, okna eleganckie, szczelne a wyszło mnie taniej. Mieszkam pod Wrocławiem, a okna ściągałem spod Krakowa, ale wszystko dojechało w całości, takie jak zamówiłem itd. ja jestem bardzo zadowolony. Dlatego też polecam dar-plast.eu/
 
Do góry