Gdzie kupić dobre i w miarę tanie bluzy?

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam, mieszkam we Wrocławiu. Mam pytanie czy ktoś zna jakieś sklepy internetowe albo we Wrocławiu (albo okolice Wałbrzycha), gdzie mogę kupić bluzy w tym stylu jakie ma chłopak na screenie na pierwszym planie (z bronią). Chodzi mi o bluzę z "naszytą" na wierzch koszulką. Screen jest w dodanych plikach. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    722,7 KB · Wyświetleń: 82

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wybaczcie za post pod postem, ale nie znalazłem opcji edytuj.
Zna ktoś chociaż nazwę tego typu bluz? Szukałem na necie wpisując różne frazy, ale nie mogłem znaleźć nic ciekawego.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
To po prostu longsleeve* + nalozony na to zwykly t-shirt

*t-shirt z dlugimi rekawami

modne bylo z 10 lat temu pamietam, sam tak latalem ;)
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Właśnie tego mi brakowało :p Osobiście mi się podoba i nie będę się przejmował, że już nie jest modne od kilkunastu lat :D A jeszcze znajdę w sklepach tego typu t-shirt, czy mała szansa na to?
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Prawidlowo, nie pisalem tego zlosliwie, zle mnie zrozumiales! Bylo modne z 10 lat temu - tak mi sie po prostu przypomnialo jak cale osiedle latalo w tych bluzach na podworku ;) Tak jak spodnie "skejty", ohh to byly czasy!

Ale nie odbiegajac od tematu...
tak, nie jest to jakis material niedostepny, ja akurat nie mieszkam w Polsce wiec nie wiem jak tam dostepnosc w sklepach stacjonarnych, ale nawet na allegro masz specjalnie wyznaczony do tego dzial:
http://allegro.pl/odziez-i-bielizna-meska-koszulki-z-dlugim-rekawem-87876
wiec mysle ze jest to rzecz ogolnodostepna :)
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Przeglądnąłem już chyba caly internet, obeszłem połowę sklepów we Wrocławiu i nie znalazłem tego typu longsleeve co na screenie. ;/ Chodzi mi o to, żeby była typu "2 w 1" i rękawy miała w paski. Jeśli ktoś znalazłby gdzieś na necie, albo miał namiary na sklep z takimi koszulkami to proszę o kontakt. ;)
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ale chodzi o to by był "2 w 1" ;) I tylko rękawy miał w pasy (tak jak na screenie).
 

marek198989

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
sprawdź czy jest w Twoim mieście TK Maxx, bo w nim możesz znaleźć coś takiego w dobrej cenie
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Tego nie nosi sie "2 w 1". Takie twory to wlasnie wiocha bo widac odrazu ze rekawy sa doszyte i w ogole nie wiem czy takie cos jeszcze znajdziesz bo to bylo 'modne' wlasnie z 10 lat temu i na targu na kazdym stoisku to bylo zanim ludzie ogarneli co to longsleeve ;)
 

xrychwax

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Polecam szukać w lumpeksach czy second handach, sam często znajduje tam podobne ubrania, niektóre z nich znajdziesz na moim blogu
Pozdrawiam xRx
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Dokładnie, zrób sobie rundkę po lumpach i pownieneś znaleźć kilka takich:)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Ja polecałbym raczej szukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,przecież nie musza być to sklepy koniecznie z okolic Wałbrzycha. Możesz szukac na terenie całej Polski,akurat u nas na Osaico.pl znajdziesz szeroki wybór dobrych bluz sportowych.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Teraz u nas na stronie Osaico.pl także znajdziesz szereg ciekawych promocji na odzież i bluzy,to wszystko z okazji zbliżającego się lata. W razie pytan chętnie odpowiem na forum.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Osaico_pl napisał:
Teraz u nas na stronie Osaico.pl także znajdziesz szereg ciekawych promocji na odzież i bluzy,to wszystko z okazji zbliżającego się lata. W razie pytan chętnie odpowiem na forum.
Juz reklamowales ten swoj smieszny sklepik 2 posty temu. Wyjdz i nie wracaj.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Szukaj w sklepach internetowych oraz na aukcjach allegro,tam masz bardzo szeroki wybór,akurat nawet u nas są teraz fajne promocje,więc warto skorzystać.
 
Do góry