Gdzie jest najważniejsza funkcjonalność forum - chat?!

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
No ja się pytam, gdzie to jest?! Co się stało, jak to zniknęło, temu strona jest teraz taka jakaś brzydsza :(
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A ja się pytam, jak to możliwe, że każdy post oczekuje na zatwierdzenie? Toż to głupota, tym bardziej, że jest JEDEN w miarę aktywny moderator. Sorry Gressil, ale bywał czas, gdy nie było tu nikogo z moderacji przez wiele dni, jak sobie wyobrażacie tak działające forum?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Bądźmy ze sobą szczerzy, nikt tam nie pisał. To już nie są czasy, gdy na czacie siedziało się 2-3 godziny, dyskutując ze sobą o pierdołach.
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Wydaje mi się, że póki co dla jednego wpisu na tydzień czat nie ma racji bytu. Stąd jego brak.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Smuteczek :( fajne to były kiedyś czasy. Aczkolwiek wejście co kilka dni i zobaczenie czy czasem nie ma jakiejś wiadomości mialo jakiś tam swój urok
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wujaszku, zmykaj w podskokach do KNOPTW2 - zrobimy tam nowy czat :p
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
A ja pamiętam jak Vaffanculoo rządził na czacie, to była ganianka wtedy. Pamietacie ten wieczór, co w systemie coś padło, Vaff został zbanowany ale nadal jakimś cudem pół nocy mięchem na czacie jechał z wpisem ZBANOWANY ??
Ubaw miałem po pachy, do rana siedziałem i cyrk obserwowałem.
Ile to już minęło? TO z 10-12 lat będzie, nieee??
Ale ten czas leci.

Potem, po latach wyszło jakie gość numery tu odstawiał. Że adminy tego nie upilnowały.
Najlepszym numerem - raczej stulecia - było, gdy Vaff sam siebie zbanował z innego konta. Okazało się, że Vaff miał wiele kont w różnych IP i na kilku kontach moderatorkiem sobie był. Pamietam wieczór na czacie, wszyscy odetchnęli bo któryś tam mod zbanował Vaffcia na jego setnym koncie, wszystcy spokojnie rozmawiają a w połowie nocy nagle wpis od moderatora: ŻARTOWAŁEM, JADZIEM Z KOKSEM GNIDY DALEJ... i jechał dalej. Coś pamiętam że chyba dla Wiki skończyło się to nerwicą.

Mógłby wrócić na tydzień czy dwa, rozhuśtałby forum. hahaha
 
Do góry