Gdzie dobrze zjem w Łodzi?

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Będę od połowy listopada częstym gościem w Łodzi :) Tak mniej więcej raz na dwa tyg. Mam pytanie, czy możecie podsunąć jakieś miejsca gdzie można dobrze ale też nie za drogo zjeść? I mam na myśli raczej takie kameralne miejsca, a nie znane sieciówki i fast foody.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a coś konkretniej ? Np jaka kuchnia to ma być? Bo ciężko tak coś doradzić zupełnie "w ciemno"
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Cilsak napisał:
a coś konkretniej ? Np jaka kuchnia to ma być? Bo ciężko tak coś doradzić zupełnie "w ciemno"
zgadzam się.
Chyba, że nie masz jakiś ustalonych preferencji. Ale to wtedy jednocześnie możliwości się poszerzają :D
jak będziesz w Łodzi częściej to polecam Ci też zajrzeć na portal http://www.lodz.ipowiat.pl/promocje i wtedy na bieżąco będziesz mogła śledzić jakieś promocje. Na jedzenie też mają więc może akurat podpasuje Ci miejsce, a do tego będzie taniej, skoro miało być nie za drogo ;)
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Dziękuję za namiary. Z promocji zawsze chętnie korzystam więc pewnie się przyda w niedalekiej przyszłości.
Co do kuchni to nie mam jakiś szczególnych preferencji. Lubię dobrze zjeść, ale też nie lubię marnować na to za dużo kasy :p
 

Sentino

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
W samej Łodzi to Ci nie powiem, ale zawsze jak jadę do Krakowa to się zatrzymuje w Dwór Giemzów praktycznie na obrzeżach miasta jakieś 2km od granic. Bardzo dobra restauracja, a samo położenie hotelu jest na tyle atrakcyjne, że można by pomyśleć nad tym aby się zatrzymać na noc. Ja bardzo lubię tego typu miejsca położone w fajnej scenerii nawet jakby trzeba było jechać dalej. Swoją drogą nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że wesela i jakieś okolicznościowe imprezy też się odbywają, ale to już by trzeba było poszukać ich w googlach i się przekonać. Pewnie jak wpiszesz Dwór Giemzów to wyskoczy.
 

Heria

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Oczywiście pozytywka lub manekin na Pietrynie! Manekin jest moim ulubionym. Zjesz tam dobrze, a do tego za niezbyt dużą kasę. Z czystym sercem polecam!
 

marylouise

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Manekin jest bardzo fajnym miejscem :) Ale w poprzedni weekend wybrałam się do Pan Kejka w Manufakturze i jest równie smacznie :)
 

Szarmancki Janusz

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Manekinie mi ostatnio podpadli serwując spagetti naleśnikowe z mikrofali :/ A byłem tam swgo czasu bardzo częstym gościem. Ja polecę takie knajpy: Drzwi otwarte, Varoska, Piknik i Ato Sushi. Fanom włoskiej pizzy polecam Pommodoro i Italice.
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Polecam Wam restaurację Czarny Staw, nie jest to co prawda sama Łódź, ale może akurat będziecie przejeżdżać przez Aleksandrów Łódzki w kierunku Poddębic i Turku. Restauracja utrzymana w górskim klimacie, w okresie letnim otwarty jest ogród z grillem. W karcie w większości dominuje tradycyjna kuchnia polska, która jest po prostu pyszna (mało powiedziane :)).
 
Do góry