Gdy chlopak nie dochodzi do orgazmu...

kellerman

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
kłodzko
no ja mam podobnie juz ciezko mi dojsc jak dziewczyna mnie piesci ustami kiedys normalnie to sie dzialo to pewnie kwestnia przyzwyczajenia
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
A ja sie nie zgodze z tym, że sie z facetami nie gada o sexie !!!
Ja zawsze rozmawiam z moim a czasem nawet moj sam zaczyna i jestesmy szczerzy wobec siebie, nie jest tak że sobie wytykamy tylko np mówimy że wolimy cos bardziej od drugiego wtedy nie urazamy drugiej osoby i tym samym nakierowujemy się. I ja sobie już teraz inaczej tego nie wyobrazam, nie wiem jak można tłumic w sobie takie rzeczy, partnerzy powinni rozmawiac o wszystkim !!
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
zgadzam się z Tobą mylenne , ja ze swoim rozmawiam , czasem ja się go pytam czy mu to się podoba , czasem on mnie nakierowuje na to , na co akurat ma ochotę, a czasem ja mu mówię jak chcę czy mocniej czy delikatniej , ważne żeby się dogadać bo to ma nam obu sprawiać przyjemność a nie tylko prosty sex i koniec bo nie moge z nim o tym porozmawiać, jeśli facet nie dowie się co jego dziewczynie sprawia przyjemność to może się liczyć z tym że ona znajdzie sobie innego który dowie się jak jej sprawić rozkosz ;)
 
Do góry