Garnitur - na co patrzeć, gdzie kupić [poznań]

AntekLipski

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja po garnitur jeżdżę do Cybiny w Swarzędzu myslę, że i Ty tam znajdziesz jeden dla siebie. Ich jakośc jest bardzo wysoka a ceny mają bardzo atrakcyjne.
 

karolwrobel83

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Po pierwsze sieciówki z wyższej polki glownie ze względu na ceny i spore promocje, szycie na zamówienie się zwyczajnie nie oplaca, oczywiście ze zdarza się ze probuja wciskać ale teraz i tak wydaje mi się ze w sklepach sa lepiej przeszkolone z obsługi klienta i kulturalnie podchodzą do każdego i faja jakiś wybor a nie na sile żeby tylko cos wepchnąć. ostatnio chodząc po king crossie zauwazylem ze bardzo fajna kolekcje ma Intermoda babki znaja się na rzeczy doradza dopasują itd. kolejny sklep godny uwagi to Giacomo Conti, tam również jest spory wybor i dobre ceny ja kupowałem u nich garnitur jakies 2 lata temu za 599zl w promocji i wcale nie narzekam na jakość mam go do teraz i jest w calkiem dobrym stanie
 

UlkaUla

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Cybinie w Swarzędzu zawsze mają duży wybór, kolorów, wzorów, fasonów to go chyba wyróżnia, no i przede wszystkim cena....bardzo często tutaj dostaję rzeczy tańsze nawet o kilkanaście złotych niż w innym miejscu :) mój mąż kupuje garnitury tylko tam i zawsze jest z nich zadowolony. Warto się tam przejechać i zobaczyć samemu ...
 

Madzia ukasz Madej

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Garnitur to wciąż temat do dyskusji więc zapraszam na cheekycasual.com tam ciekawy artykuł garnitur w stylu cheeky ciekawe porady jak go nosić i z czym zestawiać ale przede wszystkim jakie kroje i materiały są najwygodniejsze oraz gdzie zakupic idealny model dla nas
 

morganastanley

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
1
Mnie najbardziej podobają się garnitury i koszule Vistuli - mój facet kupił sobie niedawno w salonie i pan z obsługi mu świetnie doradził...
Polecam przede wszystkim zapytać pracowników salonów z garniturami - oni znają się najlepiej.
 
K

KamilKA01

Guest
Najpierw trzeba zdecydować z jakiego ma być materiału, bo od tego głównie zależy cena końcowa. Mąż zamawiał kiedyś garniaka od Spilliaert, firma z kategorii trochę wyższej niż Vistula, koszule też szyją, ale nie braliśmy bo już mamy sporo.
 
D

Dobrawa

Guest
Mnie się podobają dobrze skrojone grafitowe garnitury. Ale to nie każdy facet w takim dobrze wygląda. Zakochałam się w stylizacji którą na KimKim pokazali jak cudownie wyglądał w takim włąśnie garniturze Jack O’Connell. Cudo...


http://kimkim.pl/article/386
 

anys

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
mnie się podobaja bardzo garnitury od Recman, łatwo i szybko można zamówić na necie . Dobre gatunkowo, modne i ceny dobre recman24.com
 
S

Sebastian Piwonski

Guest
Ja po swój garnitur pojechałem specjalnie do Torunia, bo tam mają najlepsze. To już mój kolejny garnitur z vizarro.pl
 

dariuszek

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja Ci powiem z doświadczenia - spróbuj z garniturem szytym na miarę. Ja odkąd obejrzałem Bonda nie wyobrażam sobie kupić czegoś gotowego, chyba że będzie na mnie idealnie leżało.
 

Loren

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
W odniesieniu do któregoś z wcześniejszych postów. Garnitur 100% bawełna? No chyba nie! Garnitur to przede wszystkim powinna być wełna i to dwuskrętna. Można pozwolić sobie na obniżenie zawartości procentowej kosztem innych dodatków, ale to wyłącznie do 10% całego składu. Można też zdecydować sie na garnitury lniane, ale są one już na bardzo konkretne okazje. Jeżeli chodzi o kolor to polecam przede wszystkim granat lub grafit. Inne nie będą pasowały na większość okazji. Garnitury czarne nosi się tylko po godzinie 18 oraz na pogrzeby. Dlatego NIE jest to dobre rozwiązanie na egzaminy, śluby, wesela, jubileusze itd.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Co do koloru nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek w kwestii materiału to już zależy od tego na jakie okazje/pory roku będzie ten garnitur :)
W kwestii porad odnośnie zakupu garnituru przez internet to oczywiście z góry odradzam. Jeżeli garnitur nie jest szyty na miarę a kupiony z "wieszaka" to i tak zazwyczaj będzie potrzebował jakichś przeróbek krawieckich a taki kupiony z neta to może się okazać że odcień inny niż na zdjęciu, za mały/duży i w dodatku materiał niewłaściwy :D No ale to już jak kto woli.
I nie polecam garniturów z Bytomia (firmy - nie miasta) kupiłem raz.. ładny ale okropnie mnący, dojechałem na imprezę i już był pomięty na plecach.. to samo z koszulą którą dostałem gratis! Koszuli więcej nie założyłem.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja się nie zgodzę. Mój facet jakiś czas temu kupił garnitur z Bytomskiego, to sklep partner właśnie firmy Bytom i wygląda w tym garniturze świetnie, nie musiał nic zmieniać, dopasowywać, dobrze leży.
 
Do góry