fsxp

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do Was pytanie - niedługo mam studniówkę, kupiłem sobie marynarkę ciemnoszarą, ale nie chcę wydawać fortuny na strój i chciałbym założyć do niej spodnie od innego garnituru, ciemniejsze od tej marynarki, prawie czarne. Moim zdaniem wygląda to dobrze, tylko czy tak wypada? Jak taki mieszany garnitur jest postrzegany?

Dzięki za odpowiedź :)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Nie wiem jak jest postrzegany, bo nigdy nie widziałem nikogo tak ubranego. Jednak sobie wyobraziłem i powiem... że wyglądałoby to beznadziejnie.

Zobacz po sklepach za spodniami pasującymi kolorystycznie do marynarki.
 
C

C_S_

Guest
Przede wszystkim ubierz się w całość garnituru wraz z marynarką i wtedy zobacz czy pasuje to pod względem kolorystycznym. Jeżeli możesz to wstaw także zdjęcie na forum i my równiez będziemy w stanie to ocenić:)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Zdecydowanie nie. Czegoś takiego się nie robi. Jeżeli to byłaby sportowa marynarka + ciemniejsze jeansy, to ok. Jeżeli to typowa marynarka od garnituru i spodnie od innego (na dodatek w innym kolorze!) to nie będzie dobrze wyglądać. Zwłaszcza na studniówce.
 
3

3but_zbanowany

Guest
Bez zdjęcia ciężko cokolwiek powiedzieć,jednak chyba faktycznie do normalnej marynarki sprawdzą sie lepiej oficjalne spodnie,co innego w przypadku wspomnianej marynarki sportowej,wtedy całość fajnie się komponuje.
 
Do góry