Garbaty nos - czy udać się z tym do lekarza?

Axel333

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mój nos sie zgarbił i nie wiem od czego :niepewny: podejrzewam że to przez noszenie okularów :niepewny: ale czy to możliwe :niepewny: ? oglądałem, właśnie zdjęcia i 2 lata temu miałem normalny nos :niepewny: co mam z tym zrobić ? udać sie do jakiegoś lekarza ? pomocy ! z góry dzięki :eek:k:
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
To trzeba operacje plastyczna nosa.
Od okularów chyba nosy nie garbią sie, na pewno nie jesteś przewrażliwiony na punkcie nosa???
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
nos moze sie od okularow troche odksztalcic, ale nie na tyle, zeby powstal jakis garb czy cos. moze masz skrzywiona przegrode nosowa... powinienes wybrac sie z tym do lekarza i sprwadzic co Ci powie. byc moze bedzie konieczny zabieg chirurgiczny.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Eee, tutaj pomoże jedynie lekarz.
Może po prostu, najzwyczajniej uderzyłeś się w niego i to powód zniekształcenia.
:rumieniec:
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
moze miales kiedys zlamany nosek...
mysle ze jesli bys juz cokolwiek chcial z tym zrobic to jedynie lekarz moze Ci pomoc...
 

choczaj

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
człowieku...człowiek przecież się zmienia..a co Ci to przeszkadza...modelem chcesz być czy co?
 

chaplin

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Made In Heaven
moze jestes młody i dorastasz, ja mialem góry i doliny a nie nos jak byłem młody. Dorosłem i mam prosty. moze masz odwrotnie ode mnie
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Ja tez mam przygarbiony nochal i powiem tyle.... zmienil mi sie podczas dojzewania. Na poczatku bylem przerazony a teraz po latach kocham go bo zlowilem na niego tyle dziewczyn, ze az milo powspominac :D. Chlopie....ludzie, ktorzy beda sie z Ciebie smiac nie sa warci uwagi bo sami siebie nie potrafia okreslic a co dopiero drugiego czlowieka. Uwierz mi...jak sie spodobasz jakiejs dziewczynie to na pewno bedzie to oznaczalo, ze myslala erotycznie o Tobie :D. Wiem co pisze ...spedzilem polowe doroslego zycia w klubach, dyskotekach i akademikach :D. Pamietaj !!!!!...jestes najpiekniejszy na swiecie !!!...troche narcyzmu nie zaszkodzi a z podniesiona glowa chodzic nalezy.



To zdjecie z przed 12 lat :D.
Widzisz !!...ja tez mam garbaty nochalek :D i sie ciesze :).

sorry za zla jakosc fotki...innej nie mam :(.
 
Do góry