Galeria Zapachów - Gruper oszukali ponad 1600 osób

misieksb

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Niestety też jestem w grupie pechowców którzy dali się nabrać na "tanie perfumy". Kupiłam tylko jeden kupon ale za perfum i tak trzeba było dopłacić więc jestem 75 zł w plecy :( Czy zgłaszaliście to na policję? Albo jakiś zbiorowy pozew? Gruper stwierdził że zawiadomili policję ale oprócz zwrotu kwoty za kupon nic dla mnie więcej nie zrobią :/ Chyba skończyła się moja przygoda z tanimi grupowymi zakupami.. lepiej na allegro kupić to przynajmniej można kasę odzyskać jak się znajdzie taki oszust...
 

Kate39

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
zakładam nowy temat związany z gruperem i Galeria zapachów.
temat :99 zł zamiast 200 zł za dowolne perfumy w sklepie internetowym Galeria-zapachow.com.pl

link: http://gruper.pl/x.p...ne-perfumy.html
tam zastało kupionych ponad 1600 kuponów. Ja również dałem się nabrać na oszustów. Gość- sprzedawca zapewniał że wysyłka będzie do 14 dni bo dużo kuponów jest do realizacji. Od jakiegoś czasu nie ma już strony internetowej tej firmy oraz oczywiście zero odpowiedzi na maila oraz pełna skrzyna na telefonie, który nie odpowiada. Już składałem reklamacje w Gruperze i wywinęli kota ogonem. Oddali mi kasę za kupony po postraszeniu prokuraturą, ale 150 zł które przesłałem dodatkowo na konto typka poszło się je... Spytałem jak podchodzą do tego tematu i klientów których ktoś nabił w butelkę skoro się pod tym podpisywali reklamując to? I co uzyskałem- nie odpowiadają za inne płatności i że dbają o "klientów". Spytałem jak sprawdzają potencjalne firmy, iż kupujący nie może być pewny że wydał pieniądze za które coś otrzyma w zamian. Zaproponowałem że sam zgłoszę do nich firmę z kapciami po 10 zł. Już u nich na pewno nie kupię a sprawę zgłaszam do prokuratury aby to sprawdzili. Mam namiary na tego gościa bo jak strona była na początku to jeszcze udało mi się go namierzyć. Takie rzeczy muszą się skończyć bo widzę że dużo osób dało się nabić i podejrzewam że to ta sama firma która kilka nazw miała na gruperze. Jak próbowałem namierzyć właściciela firmy po nipie i regonie to wyskakiwała strona ładująca wirusy. Niezły szwindel na Gruperze. Pracują tam ludzie nastawieni na kasę aby pozyskać kolejnego partnera a już brak jest sprawdzenia jego wiarygodności.

Prokurator sprawę musi zbadać. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o odpowiedź na tego posta.
 

Kate39

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Ja również zostalam oszukana przez sprzedawce zapachów (Galeria zapachów) na Gruperze. Za perfumy zapalciłam ok. 400zł i zwrot z Grupera co prawda otrzymałam, natomiast dodatkowe pieniadze za perfumy wpłacone bezpośrednio na konto sprzedawcy przepadły. To skandal, żeby Grouper nie sprawdzał firm z którymi współpracuje. Ja rówenież nie mam zamiaru robić zakupów poprzez firme, kóra współpracuje w klientami ze złodziejskimi praktykami. nie ma gwarancji, że taka sytaucja już sie nie powtórzy. Odradzam wszystkim robienia zakupów poprzez tak nieporfesjonalny portal.
 

chrissopll

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
No więc grupera rucha się tak:
Istniejący sklep - np. http://www.aromadream.eu
tworzy lipny sklep - np. http://www.perfumepoint.eu - i zgłasza się do grupera - wszystko wygląda OK, tylko ceny są "przeskalowane" w górę.
http://gruper.pl/x.php/1,19987/Cala-Polska-PerfumePoint-kupon-znizkowy-o-wartosci-119-zl-do-wykorzystania-na-zakup-dowolnych-perfum-i-zestawow.html
Napalony klient grupera kupuje bon rabatowy o wartości 119zł za 19zł (-100) i udaje się na zakupy do lipnego sklepu.
przykład:
http://www.aromadrea...toaletowa-125ml
za 195zł, a w lipnym sklepie:
http://www.perfumepo...toaletowa-125ml
(coś wam to przypomina?)
za 310zł - 119zł = 191zł ale zapłaciliśmy 19zł więc w promocji mamy za 210zł :)
A jak się gościu okaże oszustem - jak "galeria zapachów" - to będzie powtórka z rozrywki :)
 

ALove

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0

Ja kupiłam kupon od Grupera ale coś mnie tknęło i wysłałam pismo z rezygnacją z zakupu tego kuponu. Pieniądze zostały mi zwrócone . Chwała Bogu że nic nie zakupiłam w tej Galerri Zapachów. Ostatnio byłam na Policji bo dostałam wezwanie w sprawie tego kuponu , złożyłam zeznanie jako świadek i tyle bo nie jestem w sumie poszkodowana. Więc jak już się tym Policja zajmuje to znaczy ,że coś się ruszyło w tej sprawie. Pozdrowienia dla wszystkich A.Lo.
 

MHomm

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zwrot pieniędzy za kupon otrzymałam, ale reklamowałam przelew w wysokości 17,00 zł za przesyłkę (Paczka
priorytetowa Poczta Polska), co o tę kwotę zwiększyło moje straty finansowe. O zwrocie za przesyłkę Gruper nie wspomina .Uważam za szczyt bezczelnościi odpowiedź, którą od Grupera dostałam, jakoby sama sobie jestem winna !!!
Ponad tysiąc osób wykupiło gruper podobnie jak ja. Według regulaminu zamówiliśmy perfumy i opłaciliśmy koszty przesyłki !!!
Jak można nas oskarżać, jakoby sami jesteśmy za to odpowiedzialni !!!! Postąpiliśmy zgodnie z regulaminem!!!
17 zł x 1682 kupony = 28 tysięcy 594 złotych !!!! Tu czytam, że były to jeszcze większe kwoty !!!!
Ktoś się o tę kwotę wzbogacił, a nam, klientom GRUPERA po prostu ukradł !!!
Firma nie istnieje, strona nie istnieje !!!
Do kogo jak nie do Grupera mam się zwracać o zwrot moich pieniędzy !!!!! Jednym z najważniejszych priorytetów tej firmy jest jak widać oferowanie klientom usług, produktów i obsługi na najniższym poziomie!!!
Jeżeli w dalszym ciągu umywacie ręce od odpowiedzialności, to nie życzę sobie mieć z wami nic wspólnego.
Proszę usunąć mnie z listy klientów, nie życzę sobie otrzymywania żadnych reklam !!!
Zastanówcie się nad swoją działalnością skoro pośredniczycie między złodziejami a uczciwymi ludźmi, zarabiacie na tym i umywacie ręce od odpowiedzialności !
 
O

ogloszeniomaniak

Guest
Powinien Gruper wprowadzić ubezpieczenie, i w takim przypadku każdy był by zadowolony.

Nie ładne zachowanie grupera, W mojej opinii świadcząc usługi powinien sprawdzić firmę z którą podpisuje umowę. Gdyby nie było grupera nikt nie kupił by perfum a więc to gruper odpowiada za całą sytuacje.

Ps. Zastanowią się następnym razem korzystając z mega promocji, perfumy o wartości 300 zł za 20zł, nawet kradzionych i podrabianych za tyle nie kupimy:)
 
Do góry