Galeria Zapachów - Gruper oszukali ponad 1600 osób

rado1981

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,
zakładam nowy temat związany z gruperem i Galeria zapachów.
temat :99 zł zamiast 200 zł za dowolne perfumy w sklepie internetowym Galeria-zapachow.com.pl

link: http://gruper.pl/x.p...ne-perfumy.html
tam zastało kupionych ponad 1600 kuponów. Ja również dałem się nabrać na oszustów. Gość- sprzedawca zapewniał że wysyłka będzie do 14 dni bo dużo kuponów jest do realizacji. Od jakiegoś czasu nie ma już strony internetowej tej firmy oraz oczywiście zero odpowiedzi na maila oraz pełna skrzyna na telefonie, który nie odpowiada. Już składałem reklamacje w Gruperze i wywinęli kota ogonem. Oddali mi kasę za kupony po postraszeniu prokuraturą, ale 150 zł które przesłałem dodatkowo na konto typka poszło się je... Spytałem jak podchodzą do tego tematu i klientów których ktoś nabił w butelkę skoro się pod tym podpisywali reklamując to? I co uzyskałem- nie odpowiadają za inne płatności i że dbają o "klientów". Spytałem jak sprawdzają potencjalne firmy, iż kupujący nie może być pewny że wydał pieniądze za które coś otrzyma w zamian. Zaproponowałem że sam zgłoszę do nich firmę z kapciami po 10 zł. Już u nich na pewno nie kupię a sprawę zgłaszam do prokuratury aby to sprawdzili. Mam namiary na tego gościa bo jak strona była na początku to jeszcze udało mi się go namierzyć. Takie rzeczy muszą się skończyć bo widzę że dużo osób dało się nabić i podejrzewam że to ta sama firma która kilka nazw miała na gruperze. Jak próbowałem namierzyć właściciela firmy po nipie i regonie to wyskakiwała strona ładująca wirusy. Niezły szwindel na Gruperze. Pracują tam ludzie nastawieni na kasę aby pozyskać kolejnego partnera a już brak jest sprawdzenia jego wiarygodności.

Prokurator sprawę musi zbadać. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o odpowiedź na tego posta.
 

Krackenday

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam
Kupiłem 1 kupon u tych złodziei. Próbowałem sie kontaktować ale bez odpowiedzi. Na jaki adres grupera wysyłałeś wiadomość o zwrocie pieniędzy? Ile to trwało?
 

iladabrowska

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
zakładam nowy temat związany z gruperem i Galeria zapachów.
temat :99 zł zamiast 200 zł za dowolne perfumy w sklepie internetowym Galeria-zapachow.com.pl

link: http://gruper.pl/x.p...ne-perfumy.html
tam zastało kupionych ponad 1600 kuponów. Ja również dałem się nabrać na oszustów. Gość- sprzedawca zapewniał że wysyłka będzie do 14 dni bo dużo kuponów jest do realizacji. Od jakiegoś czasu nie ma już strony internetowej tej firmy oraz oczywiście zero odpowiedzi na maila oraz pełna skrzyna na telefonie, który nie odpowiada. Już składałem reklamacje w Gruperze i wywinęli kota ogonem. Oddali mi kasę za kupony po postraszeniu prokuraturą, ale 150 zł które przesłałem dodatkowo na konto typka poszło się je... Spytałem jak podchodzą do tego tematu i klientów których ktoś nabił w butelkę skoro się pod tym podpisywali reklamując to? I co uzyskałem- nie odpowiadają za inne płatności i że dbają o "klientów". Spytałem jak sprawdzają potencjalne firmy, iż kupujący nie może być pewny że wydał pieniądze za które coś otrzyma w zamian. Zaproponowałem że sam zgłoszę do nich firmę z kapciami po 10 zł. Już u nich na pewno nie kupię a sprawę zgłaszam do prokuratury aby to sprawdzili. Mam namiary na tego gościa bo jak strona była na początku to jeszcze udało mi się go namierzyć. Takie rzeczy muszą się skończyć bo widzę że dużo osób dało się nabić i podejrzewam że to ta sama firma która kilka nazw miała na gruperze. Jak próbowałem namierzyć właściciela firmy po nipie i regonie to wyskakiwała strona ładująca wirusy. Niezły szwindel na Gruperze. Pracują tam ludzie nastawieni na kasę aby pozyskać kolejnego partnera a już brak jest sprawdzenia jego wiarygodności.

Prokurator sprawę musi zbadać. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o odpowiedź na tego posta.



Witam
Jestem również naiwną posiadaczką kuponu na perfumy z Galerii Zapachów. Nie otrzymałam do tej pory zwrotu pieniędzy za kupon.od Grupera. Myślę, że pieniądze wpłacone do Galerii Zapachów są już nie do odzyskania. Nie wiem, czy jest możliwy pozew zbiorowy, bo jedynie w takim przypadku pewnie dałoby się coś wywalczyć.
 

iladabrowska

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Właśnie otrzymałam wiadomość z Grupera informującą o zwrocie pieniędzy za niezrealizowany kupon.
 

rado1981

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
W odpowiedzi na zapytania. Ja dostałem zwrot pieniędzy w ciągu 2 dni. Zadzwoniłem na nr 022... do centrali i przełączono mnie na osobę zajmującą się tym tematem. Wysłuchał spokojnie co miałem do powiedzenia i oczywiście przyznał że nie odpowiadają za partnera Galeria Zapachów i mogą zwrócić tylko pieniądze za kupony. Zrobił to na bieżąco podczas rozmowy. Gruper powysyłał tylko maila że są opóźnienia z dostawą bo dużo kuponów a tak naprawdę to sami nie mogli nawiązać kontaktu z wiarygodnym partnerem. Należy podać tylko adres mailowy na który kupony były wysyłane oraz oczywiście dane osobowe. Ja mam dokumenty i składa do prokuratury o sprawdzenie sprawy oraz podam do wiadomości gazet. Myślę że jak kilka osób napisze o podobnym problemie to pojawią się odpowiednie artykuły na ten temat.

Ponadto sprawdzajcie produkty na allegro czy nie są tańsze niż na tych gruperach, gruponach i innych.
 

aga.m

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

Ja wpłaciłam na te perfumy 700 zł i już trzy razy pisałam do grupera. Jak nie zwrócą mi w najbliższym czasie pieniędzy to zgłaszam sprawę na policję. Ja nie podaruję !!!

Pozdrawiam
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeśli mogę cos zasugerowac to Policja niestety mało może. Lepiej udac się do prokuratury i inspekcji handlowej oraz UOKiK. Można także uprzejmie zawiadomic US.
Na Grupera nie liczcie, nie jest to ich pierwszy i pewnie nie ostatni partner, który oszukuje. Gruper umyje rączki twierdząc, że także został oszukany.
 

kasia142

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tez zostalam oszukana, czy jest mozliwy jakis pozew zbiorowy o odzyskanie pieniędzy?
 

iladabrowska

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Otrzymałam dzisiaj zwrot pieniędzy z Grupera. O pozostałej kwocie wpłaconej do Galerii Zapachów nawet nie wspomnieli.
 

Nem85

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
<p>Witam,</p>
<p>Ja tak jak wszyscy zostałem oszukany przez tą ofertę. Przepadło mi 120zł :/ Wszystkim w tej sytuacji proponuję zgłosić się z tą sprawą na PROKURATURĘ! Na policję też można, ale oni sprawę szybko umorzą :/<br />
Co do informacji jaką uzyskałem od GRUPERA (dzwoniąc na ich numer 022 coś tam coś tam) to po przełączenia do kolesia od tego tematu, że zwrócą mi pieniądze za kupon (99zł) a z pozostałymi pieniędzmi, to radzi mi się zgłosić na policję. Poprosiłem go o to, żeby przesłali maila do wszystkich osób które kupiły ten kupon, aby zgłosiły się do prokuratury natomiast przy czym koleś odpowiedział, że on za to nie odpowiada ale dla spokoju własnego sumienia zgłosi ten pomysł do przełożonych. No cóż, pozostaje mieć tylko nadzieję, że tak zrobi a ja w przyszłym tygodniu udaję się na prokuraturę!<br />
I wam wszystkim moi drodzy oszukani radzę zrobić tak samo! Im więcej tych osób tym większa szansa na złapanie tego gnoja i być może (w co nie wierzę) odzyskanie pieniędzy!!!<br />
DO DZIEŁA!!!</p>
 

Ekscezz

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Widze ze watek sie rozwinał strona rzeczywiscie zniknęła. Oszukanych zostało około 1600osob prosze sobie wyobrazic ile zarobil ten złodziej -
Dariusz Wątkowski Adres: Mała 13a/3, 03-423 Warszawa - (podane tylko informacyjnie aby nikt juz sie nie nabrał)
nr konta 25 1050 1298 1000 0090 7488 4934
Jesli ktoś mieszka niedaleko prosze o z..... tego pajaca 'wiecie co z nim zrobic!' a na policje nie ma co liczyć oczywiscie pozdrawiam cieplutko i serdecznie
 

aga.m

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie ma co pisać maili do grupera, ale TRZEBA TAM DZWONIĆ 222 952 000. Udało mi się w piątek za pierwszym razem. Pani grzecznie przyznała że będą zwracać pieniądze. Zapytała mnie o maila i zaraz dostałam wiadomość że zostaną mi zwrócone pieniądze. Dzień później miałam już przelew. Więc trzeba tam dzwonić !!!
 

Marcel Cichy

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jestem pracownikiem Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem Proszę o kontakt mailowy na adres sprawa@ymail.com lub telefoniczny : Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą 0182023455 osoby które zostały oszukane przez Centrum Wyprzedaży lub Grupera . W treści maila proszę o opis sytuacji jak doszło do oszustwa i czy sprawa zgłoszona została zgłoszona na Policje w Państwa mieście.
 

elayla

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
zakładam nowy temat związany z gruperem i Galeria zapachów.
temat :99 zł zamiast 200 zł za dowolne perfumy w sklepie internetowym Galeria-zapachow.com.pl

link: http://gruper.pl/x.p...ne-perfumy.html
tam zastało kupionych ponad 1600 kuponów. Ja również dałem się nabrać na oszustów. Gość- sprzedawca zapewniał że wysyłka będzie do 14 dni bo dużo kuponów jest do realizacji. Od jakiegoś czasu nie ma już strony internetowej tej firmy oraz oczywiście zero odpowiedzi na maila oraz pełna skrzyna na telefonie, który nie odpowiada. Już składałem reklamacje w Gruperze i wywinęli kota ogonem. Oddali mi kasę za kupony po postraszeniu prokuraturą, ale 150 zł które przesłałem dodatkowo na konto typka poszło się je... Spytałem jak podchodzą do tego tematu i klientów których ktoś nabił w butelkę skoro się pod tym podpisywali reklamując to? I co uzyskałem- nie odpowiadają za inne płatności i że dbają o "klientów". Spytałem jak sprawdzają potencjalne firmy, iż kupujący nie może być pewny że wydał pieniądze za które coś otrzyma w zamian. Zaproponowałem że sam zgłoszę do nich firmę z kapciami po 10 zł. Już u nich na pewno nie kupię a sprawę zgłaszam do prokuratury aby to sprawdzili. Mam namiary na tego gościa bo jak strona była na początku to jeszcze udało mi się go namierzyć. Takie rzeczy muszą się skończyć bo widzę że dużo osób dało się nabić i podejrzewam że to ta sama firma która kilka nazw miała na gruperze. Jak próbowałem namierzyć właściciela firmy po nipie i regonie to wyskakiwała strona ładująca wirusy. Niezły szwindel na Gruperze. Pracują tam ludzie nastawieni na kasę aby pozyskać kolejnego partnera a już brak jest sprawdzenia jego wiarygodności.

Prokurator sprawę musi zbadać. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o odpowiedź na tego posta.

Witam, niestety mam tą samą sytuację. Od dnia 09 stycznia 2012 czekam na niby wysłaną paczkę!!! nic do mnie nie dotarło! nie uzyskałam odp od niby istniejącego sklepu i niestety nawet z GRUPERA brak jakiejkolwiek odp na wysyłane e-maile !!! Pomocy!
Proszę o pokierowanie jak odzyskać chociaż pieniądze za kupony !!!

oszustwo ze strony sklepu z perfumami i oczywiście grupera !!!

Nie ma co pisać maili do grupera, ale TRZEBA TAM DZWONIĆ 222 952 000. Udało mi się w piątek za pierwszym razem. Pani grzecznie przyznała że będą zwracać pieniądze. Zapytała mnie o maila i zaraz dostałam wiadomość że zostaną mi zwrócone pieniądze. Dzień później miałam już przelew. Więc trzeba tam dzwonić !!!


dzięki, jutro spróbuję
 

ewik47

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
zakładam nowy temat związany z gruperem i Galeria zapachów.
temat :99 zł zamiast 200 zł za dowolne perfumy w sklepie internetowym Galeria-zapachow.com.pl

link: http://gruper.pl/x.p...ne-perfumy.html
tam zastało kupionych ponad 1600 kuponów. Ja również dałem się nabrać na oszustów. Gość- sprzedawca zapewniał że wysyłka będzie do 14 dni bo dużo kuponów jest do realizacji. Od jakiegoś czasu nie ma już strony internetowej tej firmy oraz oczywiście zero odpowiedzi na maila oraz pełna skrzyna na telefonie, który nie odpowiada. Już składałem reklamacje w Gruperze i wywinęli kota ogonem. Oddali mi kasę za kupony po postraszeniu prokuraturą, ale 150 zł które przesłałem dodatkowo na konto typka poszło się je... Spytałem jak podchodzą do tego tematu i klientów których ktoś nabił w butelkę skoro się pod tym podpisywali reklamując to? I co uzyskałem- nie odpowiadają za inne płatności i że dbają o "klientów". Spytałem jak sprawdzają potencjalne firmy, iż kupujący nie może być pewny że wydał pieniądze za które coś otrzyma w zamian. Zaproponowałem że sam zgłoszę do nich firmę z kapciami po 10 zł. Już u nich na pewno nie kupię a sprawę zgłaszam do prokuratury aby to sprawdzili. Mam namiary na tego gościa bo jak strona była na początku to jeszcze udało mi się go namierzyć. Takie rzeczy muszą się skończyć bo widzę że dużo osób dało się nabić i podejrzewam że to ta sama firma która kilka nazw miała na gruperze. Jak próbowałem namierzyć właściciela firmy po nipie i regonie to wyskakiwała strona ładująca wirusy. Niezły szwindel na Gruperze. Pracują tam ludzie nastawieni na kasę aby pozyskać kolejnego partnera a już brak jest sprawdzenia jego wiarygodności.

Prokurator sprawę musi zbadać. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji proszę o odpowiedź na tego posta.

Bardzo się cieszę,że odszukałam tą stronę bo również zostałam oszukana.Kupiłam 2 kupony,korespondencje z Gruperem prowadzę od ok m-ca i do tej pory nie mogę odzyskać zwrotu pieniędzy za kupony.Może wiesz jak do nich się dodzwonić,pisałam by podali numer telefonu ale nie odpisali,a ja nie mogę nigdzie znaleźć tego numeru.Jak odzyskać pieniądze,wiadomo,że ten złodziej tych pieniędzy do niego wysłanych nie zwróci.A może pozew grupowy?
 

ewik47

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
W odpowiedzi na zapytania. Ja dostałem zwrot pieniędzy w ciągu 2 dni. Zadzwoniłem na nr 022... do centrali i przełączono mnie na osobę zajmującą się tym tematem. Wysłuchał spokojnie co miałem do powiedzenia i oczywiście przyznał że nie odpowiadają za partnera Galeria Zapachów i mogą zwrócić tylko pieniądze za kupony. Zrobił to na bieżąco podczas rozmowy. Gruper powysyłał tylko maila że są opóźnienia z dostawą bo dużo kuponów a tak naprawdę to sami nie mogli nawiązać kontaktu z wiarygodnym partnerem. Należy podać tylko adres mailowy na który kupony były wysyłane oraz oczywiście dane osobowe. Ja mam dokumenty i składa do prokuratury o sprawdzenie sprawy oraz podam do wiadomości gazet. Myślę że jak kilka osób napisze o podobnym problemie to pojawią się odpowiednie artykuły na ten temat.

Ponadto sprawdzajcie produkty na allegro czy nie są tańsze niż na tych gruperach, gruponach i innych.

Napisz proszę jakie dokumenty trzeba mieć by złożyć doniesienie do prokuratury.
 

rado1981

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Napisz proszę jakie dokumenty trzeba mieć by złożyć doniesienie do prokuratury.
Gruper Sp. z o.o.
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Telefony dla klientów: +48 222 952 000
Biuro czynne od poniedziałku do piątku 9-20 i w soboty 10-13


Jeśli chodzi o dokumenty to przede wszystkim namiary na gościa, adres jego siedziby, dowód wpłaty na konto.
Poniżej dane i namiary na złodzieja.Pokaż załącznik: 42283
 

Attachments

  • strona kontakt GZapachów 1.jpg
    strona kontakt GZapachów 1.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 122
  • strona.pdf
    98,3 KB · Wyświetleń: 99

ALinkam

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, ja również zakupilam 2 kupony i na szczescie nie udalo mi sie ich zrealizowac, bo z tego co czytam oznaczaloby to strate jeszcze wiekszej kasy. Do tej pory pieniedzy nie odzyskalam, chociaz kontaktowalam sie juz z gruperem mailowo. Bardzo dziekuje rado1981 za rozpoczecie tego tematu i wszystkim rozmówcom za ich posty, wiem juz teraz co robic i oczywiscie dam znac jak uda mi sie odzyskac pieniądze.
 
Do góry