Galeria w kielcach?

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Kiedy w tych Kielcach jakąś porządną galerie zrobią?


Echo: 10 sklepów na krzyż Psaż to samo... Nawet na miescie za duzo nie ma xD

I jak tu mamy życ ...
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Niektórym do szczęścia sklepy nie potrzebne. :p

O budowie jakiejś większej galerii słyszałam, ale to było już dawno, więc nie wiem czy aktualne. W każdym razie 4-piętrowa miała być. xD
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
No nie wiem, czy myślisz o tej co ja, bo na Zagnanskiej mieli budować, ale coś to w miejscu stoi xD


Hmm, a i nie mówie, że to mi do szczęscia potrzebne.
Bo Kielce są bardzo ok. Pod każdym względem ;] No oprócz tego xD
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Mam kuzynkę mieszkająca w okolicach Kielc i często do Kielc zawitam gdy u niej jestem (zdarza się to naprawdę rzadko, mimo iż mieszkam w woj. świętokrzyskim, w Krakowie bywam zaś na okrągło, gdyż po prostu połowę drogi mam niż do Kielc, no ale nieważne) i rzeczywiście galerii jak na lekarstwo :p
Odwiedziłem dwie: E Leclerc (czy jak to się pisze :p) i Echo. Hmm... Echo - największa galeria w Kielcach - rzeczywiście nie ma się czym poszczycić, tak jak mówicie - 10 sklepów na krzyż... Plusem jest, że ma chociaż kino, no ale troszkę mała...
Ale może jescze wybudują niedługo w Kielcach jakąś większą galerię? :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
A mi się podoba to, że Galeria Echo, największa w Kielcach, jest taka 'mała. :D Zawsze mam ogromny problem w wybraniu tego, co chcę kupić. Większy wybór = większy problem. xD
 

Szysz

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Galerię Echo mają przecież rozbudować. I zgadzam się-poza Empikiem(to chyba cud, że jest tak blisko mojego miejsca zamieszkania) nie ma dla mnie tam nic interesującego. Ale jeśli chodzi o sklepy odzieżowe, to nie jest to problem tylko Galerii, bo mi zazwyczaj nic się nie podoba, niezależnie od miejsca XD.
 

LubiszToSuko

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
85
Miasto
CK
nie lubie
dla mnie do wyburzenia.
mam tesco codziennie przed oczami.
wolałam jak tam były działki... było gdzie pójść i skubnąć owocka :lol:
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
A po cholerę nam gigantyczna super-extra galeria :D ? Jak dla mnie w Echo jest wszystko co trzeba. Jakby miało być więcej sklepów to zapewne byłyby kolejne prawie identyczne i tylko więcej łażenia :p . Kolejne Housopodobne sklepy xD? A i tak mają tą galerię rozbudować.
 

kladakas

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja uważam że w kielcach potrzebna jest super extra duż agaleria ( pisze to jako pracownik galerii echo )
pytacie po co ?? już odpowiadam : mianowicie ludzie z wszystkich okolicznych wiosek jak sie zjadą w niedziele to czy święta to sie denerwują że muszą stać w kolejkach , a tak rozleźliby się po sklepach i byłby spokuj.
przy okazji - zanim naubliżacie sprzedawcy ,że musicie czekać albo niema na Was rozmiaru pomyslcie ,że on jest jeden przez 12 godzin w pracy a was tysiące..
pozdrawiam
 

Hej_Stefan

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Teraz budują tą galerię Korona, ale tak na chłopski rozum - Galeria da powiedzmy te 1000 miejsc pracy, ale zabierze 10 000. Ludzie będą mieli gdzie pracować, ale będą pracować dla zagranicznych firm. Mniejsze fabryki i manufaktury będą tracić punkty zbytu, bo malutkie sklepy, które się zaopatrują, będą upadać, ponieważ ludzie będą chodzić na zakupy do galerii.

Galeria Korona, Galeria Echo, Pasaż Świętokrzyski... No cóż, widocznie takie centra handlowe są rentownym przedsięwzięciem, choć moim zdaniem to i tak to co jest teraz zdecydowanie wystarczy. Miasto powinno wspierać różne przedsięwzięcia, fabryki, produkcje, by ludzie mieli pracę i by w Kielcach żyło się lepiej.

Mało mnie obchodzi to, że człowiek z wioski musi czekać, skoro 100 razy więcej ludzi, jak tych ludzi z wiosek, przez taką galerię traci robotę.
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
A przez te galerie życie na Sienkiewicza niedługo zniknie. W galeriach wszystko jest w jednym miejscu, więc ludzie siłą rzeczy wolą pójść tam. Ponadto władze kieleckie skutecznie się do tego przyczyniły ograniczając dojazd do centrum do mniej niż minimum. Niedługo zostaną tam same kebaby i cyganki na ulicach.

Fajnie, że coś się w tym kierunku ruszyło, bo jest dużo sklepów, nowe kino, fitness, kręgielnia i dużo innych atrakcji, można miło spędzić czas. Ale miasto powinno zainwestować też w swoją wizytówkę, jaką jest Sienkiewka. Bo takich galerii jest na pęczki w innych miastach, a taka ulica tylko jedna;)
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Znam ludzi którzy na randki do galerii chodzą. :/ Duża część młodzieży wychodzi tam nawet na spacery. A nową galerią którą otworzą jest galeria Korona przy ul.Radiowej. Ale myślę że Kielczanie już o tym wiedzą. :)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Sienkiewka "upada", bo co drugi lokaj zajmuje bank. Jakieś 2 lata temu z ciekawości zaczęłam liczyć te banki od skrzyzowania z Żelazna, aż do skrzyżowania z ulicą Małą no i wyszło 23. Miasto zrobiło co mogło, nakazuje remonty elewacji, dba o czystośc i estetycznośc, ale najemców wybrać nie może.
 
Do góry