Galaxy s8 vs Iphone 7

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Czy ktoś z forumowiczów posiada jeden z opisywanych wyżej telefonów? Szczerze mówiąc nigdy nie byłem fanem jabłka, ponieważ dla mnie każdy kolejny model wygląda dosłownie tak samo.. zdjęcia lepiej wychodzą z s8 jednak szybkość i niezawodność raczej przemawia na rzecz tego pierwszego. Prosiłbym głównie o porady użytkowników tych telefonów :)
S8+ też wchodzi w grę choć raczej nie będę chciał dopłacać 500zł za większy telefon który moim zdaniem będzie raczej minusem niż plusem (chyba) z racji mniejszego komfortu w użytkowaniu.

Pozdrawiam.
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Ja bym brał S8+ - wygląd, super ekran i jest naprawdę szybki. iPhone 7 też jest OK, szybki, zdjęcia dobrze wychodzą ale S8 robi dużo lepsze. Za iP7 jak byś chciał go sprzedać to weźmiesz więcej, Samsungi tanieją jak barszcz.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Telefon niezależnie kupuję, mam zbyt niski abonament, żeby brać go na przedłużenie.
Dziś bawiłem się tymi telefonami i stwierdzam, że s8+ jest za duży i po pewnym czasie użytkowania zacznie mnie pewnie irytować. Postawię raczej na zwykłą s8 aczkolwiek obawy u mnie sprawia fakt, że często słyszę o uszkodzonych ekranach po upadku w tych modelach. Może to przez ten zakrzywiony ekran są mniej odporne na upadki?
Mam starszego galaxy, spadł dziesiątki razy i brak ani jednej rysy na ekranie.
 
Do góry