Gadżety na wesele

slowianka12

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny,
Wpadłam z moim chłopakiem ostatnio na pomysł, żeby na naszym weselu, dodać kilka takich "spersonalizowanych gadżetów". Wiecie, zawieszki na butelki, wizytówki, może jakieś takie inne bajery. Ostatnio jest to dość popularne na teo typu imprezach. I tu pytanko macie jakieś firmy, które się tym zajmują i możecie je śmiało polecić?
 

slowianka12

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siedziałam ostatnio trochę w internecie z moim chłopakiem i natrafiliśmy na pomysł, aby każdy gość opuszczający wesele dostawał upominek: ciasto, alkohol itd. w takiej specjalnej torbie z naszymi imionami i jakąś grafiką. Znaleźliśmy nawet firmę, która mogłaby nawet coś takiego dla nas zrobić https://drukarniatoreb.pl/. Co o tym myślicie? Chyba całkiem oryginalny pomysł :D
 

ewka55

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Postaw na gadżety ekologiczne. To teraz naprawdę bardzo modne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
natrafiliśmy na pomysł, aby każdy gość opuszczający wesele dostawał upominek: ciasto, alkohol itd. w takiej specjalnej torbie z naszymi imionami i jakąś grafiką. Co o tym myślicie? Chyba całkiem oryginalny pomysł :D
Jeśli chcesz dać ciasto to torby się nie sprawdzą. Lepiej kupić ładne pudełka na ciasto, wtedy nie dublujesz wydatków.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nigdy nie widziałem by ciasta dawać gościom w torbach. Na każdym weselu jakim byłem używano pudełek (plastikowych lub papierowych). Je też można ładnie spersonalizować a na pewno są wygodniejsze do transportu ciasta.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Nigdy nie widziałem by ciasta dawać gościom w torbach.
Ja również. :) W sklepach internetowych jest tak duży wybór pudełek na ciasto, ze każdy znajdzie coś w swoim guście. Jednak warto zadbać o dodatkowe wkładki, żeby pudełko nie przemokło od wilgotnych ciast.

1602513970840.png
 

Attachments

  • 1602513789273.png
    1602513789273.png
    203,5 KB · Wyświetleń: 0

kcelina91

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja znalazłam ostatnio taka sukienka na wesele i zastanawiam się nad kolorem. Czy czerwień na weselu jest ok?
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
a ja znalazłam ostatnio taka sukienka na wesele i zastanawiam się nad kolorem. Czy czerwień na weselu jest ok?
Niestety nie widzę fotki. Wszystko zależy w jakiej roli wystąpisz na weselu i jaki wzór ma suknia. Czerwień nie pasuje świadkowej i matkom pary młodej. Jeżeli suknia nie jest wyzywająca to spokojnie możesz iść w czerwieni.
 

darialux26263

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny,
Wpadłam z moim chłopakiem ostatnio na pomysł, żeby na naszym weselu, dodać kilka takich "spersonalizowanych gadżetów". Wiecie, zawieszki na butelki, wizytówki, może jakieś takie inne bajery. Ostatnio jest to dość popularne na teo typu imprezach. I tu pytanko macie jakieś firmy, które się tym zajmują i możecie je śmiało polecić?
Ja polecam różne takie dodatki od https://carpentry-shop.pl/ ;) Mają mnóstwo akcesoriów weselnych wykonanych z drewna. Np. możecie zamówić drewniane winietki, które później zabiorą sobie goście ;)
 
Do góry