Gabinet stomatologiczny

ulan

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję dobrego salonu stomatologicznego w którym szybko i przyjemnie pozbyłbym się swojego problemu z zębem. Znacie jakieś salony na terenie województwa śląskiego?
 

walace

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niedawno zakładano mi implant w miejsce jednego z zębów. Wszystko poszło szybko i sprawnie, gdy korzystałem z gabinetu w Mikołowie (ortodoncja-stomatologia.pl). Sądzę, że z Twoim problemem też sobie poradzą.
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Nie no, wszystko fajnie, ale o jaki problem chodzi? To po pierwsze:) Ja też mogę polecić gabinet Tarabuła, ale jest we Wrocławiu, więc nie wiem czy to coś pomoże autorce tematu. Najlepiej, jakbyś napisała o co chodzi, jaki masz problem z zębem, to może coś Ci doradzimy? Na Śląsku żadnego gabinetu nie znam, jestem z Wrocławia i chodzę do Tarabuły, jeśli czasem bywasz we Wrocławiu, to polecam Ci ten gabinet. Ceny niezłe, zwłaszcza, że wystarczy ich dodać tylko na facebooku jako znajomych, to są zniżki, a jakość bardzo dobra, ale podejrzewam, że ze Śląska to mija się z celem podróż do Wrocławia, chyba, że problem z zębem jest poważniejszy (np. implanty). Powodzenia i czekam na informację o co chodzi.
 
Do góry