Fryzury z podgolonymi bokami - opinia

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Siema, mam do Was pytanie dotyczące fryzur takich mniej więcej jak na fotkach, czyli mocno podgolone maszyną boki i zostawiona do tego długa góra. Aktualnie mam trochę dłuższe włosy (ok. 10 cm) i się zastanawiam, czy takiego czegoś sobie nie trzasnąć. Co sądzicie o takim looku? Może ktoś się ma podobny fryz, jak z układaniem? Pozdro ;)
 

Attachments

  • c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b5.jpg
    c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b5.jpg
    265 KB · Wyświetleń: 461
  • David-Beckham-New-Hairstyle-2012-3.jpg
    David-Beckham-New-Hairstyle-2012-3.jpg
    87,5 KB · Wyświetleń: 642
  • men-undercut-curly-top.png
    men-undercut-curly-top.png
    203,6 KB · Wyświetleń: 957

Giani

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
Też myślałem o czymś podobnym, tyle że z grzywką do przodu bądź na ukos, a boki krótko maszynką i zdecydowanie 3 najlepsza masz jeszcze podobne fotki takich fryzur?
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedzi. :D Trzecia faktycznie jest niczego sobie. Takie z grzywkami do przodu na bok też pościągałem (zamieszczam przykładową, jak chcesz mogę podesłać więcej, to pisz na priva), ale mi chyba bardziej wpadły do gusty te do tyłu, bo teraz mam od dłuższego czasu z grzywką przód i bok. :) Boki trza koniecznie maszynką, jaka długość mniej więcej to może być?
 

Attachments

  • 0012456787-1.jpg
    0012456787-1.jpg
    66,5 KB · Wyświetleń: 104

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Ja mam kręcone wlosy więc puki co mam taką
hairstyles-men-hairstyles-for-men-hairstyles-for-men-2012-hairstyles-2012-men-hairstyles-2012-men-hairstyles-best-hairstyles-for-men-2012-65.jpg

Ale z miesiąc mi włosy podrosną i sie zetne tak jak ten gość na trzeciej ;d
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ja mam kręcone wlosy więc puki co mam taką

Ale z miesiąc mi włosy podrosną i sie zetne tak jak ten gość na trzeciej ;d
Jest za***ista ! ;) co nakładasz na górę, czy same Ci się dobrze układają? Trójka jest super, mam teraz duże kuszenie na nią, za parę dni chyba się po takie coś wybiorę. :p
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
czasami układają się same, jak nie to psikam troszeczke gumą do włosów w sprayu pougniatam i za 10 sminut jest git ;d
 

Giani

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
A jak dokładnie zrobić fryzure te na 3 zdjeciu? co powiedzieć u fryzjera przy obcięciu i jak to potem ułożyc?
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Myślę że musiałbyś wybrać się do fryzjera ze zdjęciem a układać metodą prób i błędów ;d
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
A jak dokładnie zrobić fryzure te na 3 zdjeciu? co powiedzieć u fryzjera przy obcięciu i jak to potem ułożyc?

Najlepsza opcja to jak bodyofblack mówi, to iść z fotką. Ja bym powiedział coś, w stylu, żeby podgolić całe boki na ok. 1-2 cm? (nie wiem tak mi się na oko wydaję), a górę zostawić dłuższą, żeby ją zaczesać trochę do góry i na bok. :) Z układaniem to się wyrobisz z czasem.
 

Giani

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
No własnie najbardziej sie boje że to układanie nie bedzie wychodzic;/
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Spoko, jakoś da się radę, ja mam taką nadzieję. ;) Trzeba zobaczyć jak to robi fryzjer i czym, a potem kwestia wyćwiczenia się.
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Najlepsza opcja to jak bodyofblack mówi, to iść z fotką. Ja bym powiedział coś, w stylu, żeby podgolić całe boki na ok. 1-2 cm? (nie wiem tak mi się na oko wydaję), a górę zostawić dłuższą, żeby ją zaczesać trochę do góry i na bok. :) Z układaniem to się wyrobisz z czasem.

To jest raczej 4-5 mm a nie 1-2 cm ;d
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Nie aż tak, obecnie troche siedze w temacie fryzurek, bo długo zastanawiałem sie jak sie obciąć z 50 centymetrochych długich loków, padło na tą fryzurę którą wkleiłem wczesniej, teraz z miesiąc będe zapuszczał i tne się na trójeczke ;d
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Nie aż tak, obecnie troche siedze w temacie fryzurek, bo długo zastanawiałem sie jak sie obciąć z 50 centymetrochych długich loków, padło na tą fryzurę którą wkleiłem wczesniej, teraz z miesiąc będe zapuszczał i tne się na trójeczke ;d
No to faktycznie, zmiana duża, ale jak ta z fotki to moim zdanie bardzo dobra! :) Ja też kiedyś chciałem zapuszczać, ale nigdy mi się nie udało wytrwać do takiej długości, raczej ostatnio średnio-długie miałem. Fakt te 5 mm to nie jest aż tak, ale zawsze bardziej niż miałem zazwyczaj. :p Ty jak będziesz się decydował to boki będę w okolicy tych 5 mm mówisz? W sumie dłuższe mogą cały efekt spieprzyć. :)

A przy tej 3 fryzurze te włosy sa jakoś specjalnie cieniowne?
Wydaje mi się, że chyba nie są jakoś specjalnie cieniowane, raczej boki równo krótki z górą tej samej długości, chyba że jest inaczej, to mnie poprawcie. :)
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
@Draupner myślę , że jak będę się decydował to boki zetne do około 4 mm, ale w tej sprawie chyba najbardziej znać się będzie fryzjer/fryzjerka.
Trzeba poprostu pokazac zdjęcie w dość dobrej jakości ;d
 
Do góry