Fryzura

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mam ogromny problem z modelowaniem włosów. Zacznijmy od tego, że za bardzo nie wiem jak się za to zabrać. Jak uzyskać taki efekt jak w załączonym pliku?

Zaraz po wymyciu i wysuszeniu włosów stają się one strasznie puszyste co wygląda beznadziejnie. Potem nakładam mocne gumy/żele, ale wtedy włosy stają się bardzo sztywne, a chodzi mi o to by były bardziej elastyczne. Może są jakieś kleje/gumy/żele, po których włosy nie zamieniają się w kamień. Bardzo bym prosił o konkretne kosmetyki, a nie ogólnikowo. ;) Z góry dzięki za pomoc.
 

Attachments

  • mitch-hewer-maxxie-skins-4.jpg
    mitch-hewer-maxxie-skins-4.jpg
    314,4 KB · Wyświetleń: 40

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Maxxie napisał:
Mam ogromny problem z modelowaniem włosów. Zacznijmy od tego, że za bardzo nie wiem jak się za to zabrać. Jak uzyskać taki efekt jak w załączonym pliku?

Zaraz po wymyciu i wysuszeniu włosów stają się one strasznie puszyste co wygląda beznadziejnie. Potem nakładam mocne gumy/żele, ale wtedy włosy stają się bardzo sztywne, a chodzi mi o to by były bardziej elastyczne. Może są jakieś kleje/gumy/żele, po których włosy nie zamieniają się w kamień. Bardzo bym prosił o konkretne kosmetyki, a nie ogólnikowo. ;) Z góry dzięki za pomoc.
tylko i wylacznie:
http://www.boots.com/en/Toni-Guy-Men-Styling-Fibre-75ml_1234313/
musisz poszukac w sklepach internetowych bo nie wiem jak z dostepnoscia w polsce

trzyma wlosy jak trzeba przez caly dzien i wygladaja na 'naturalne' tj zero sladow uzywania jakichs wspomagaczy ;)
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedź, znajomy też mi polecił T&G. ;) A na ile starcza takie opakowanie? I czy trzeba dużo nakładać go na włosy długości takiej jak na zdjęciach?
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Maxxie napisał:
Dzięki za odpowiedź, znajomy też mi polecił T&G. ;) A na ile starcza takie opakowanie? I czy trzeba dużo nakładać go na włosy długości takiej jak na zdjęciach?
To wszystko kwestia indywidualna. Zalezy jak dlugie masz wlosy, czy sa podatne na modelowanie czy nie bardzo itp. To tak jak perfumy - jednym 75ml starcza na pol roku, a mi na max 3 miesiace.

Ale co moge polecic! Jesli masz problem z ulozeniem wlosow, idz do pozadnego salonu, pokaz zdjecie, wytlumacz o co chodzi. Tam magicznymi sposobami odpowiednio podetna i uloza wlosy tak jak chcesz (lokowki, tysiac zeli, gum, woskow, suszarka, mycie wlosow i inne bajery) i potem jakis czas 'same sie bede ukladaly' z lekka pomoca wlasnie jakiegos wosku czy pasty modelujacej, wypytasz tam ich co i jak. Ja bylem jakos przed walentynkami i do dzis nie mam problemow a wlosy mialem bardzo uciazliwe... sztywne, nie dalo sie ich kompletnie ulozyc, masakra. Zrobili raz jak chcialem, rano tylko walne troche pasty zeby sie trzymaly caly dzien i tyle :)
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
A na przykład zainwestować w prostownicę to dobry pomysł? Nigdy nie miałem jej w rękach nawet, moja mama też nie stosuje.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Maxxie napisał:
A na przykład zainwestować w prostownicę to dobry pomysł? Nigdy nie miałem jej w rękach nawet, moja mama też nie stosuje.
Jesli mam byc szczery to nie wiem ;) Mozesz samemu eksperymentowac jesli sie nie boisz. Ja tam oddalem wlosy do zrobienia w profesjonalnym salonie i machneli raz a pozadnie. Nie mieszkam w Polsce wiec nie moge Ci nic polecic, ja bylem w headmasters w uk.

/e: jesli nie miales nigdy prostownicy w reku to odradzam. mozesz sobie ladny burdel na lebku zrobic i co wtedy? no, ale do odwaznych swiat nalezy!
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Justin Biebier prawdę Ci powie , tylko nie wiem ,czy czas znajdzie.
Wiesz tyle fanek i ...... fanów...
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Dla mnie zakup prostownicy jest zbędny,wydaje mi się że wszystko zależy idnywidualnie od Twojej stylizacji,zacznij od tego. Określ w jakim stylu chciałbyś widziec się na co dzień. Może wizyta u fryzjera?
 
Do góry